Skocz do zawartości

Lepiej kupić czy wynająć?

kupno mieszkania wynajem

wróć do serwisu Sektor Publiczny 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Tobos

Guest_Tobos
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 12:59

Mam do wyboru kupić sobie coś niedużego albo wynajmować coś o wysokim standardzie. Dylemat dotyczy Wrocławia, a ja jestem studentem, za wszystko rodzice będą bulić, ale kazali mi się rozeznać, co się bardziej opłaca. Może ktoś miał podobny problem i podpowie, co się bardziej opłaca?

#2 Guest_Misiek

Guest_Misiek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 10:27

Witam. Niech rodzice zajrzą na stronę biura nieruchomości Verso. Zajmują się zarówno sprzedażą jak i wynajmem mieszkań. Sam korzystałem z ich usług i na pewno doradzą co wyjdzie lepiej. www.verson.com.pl

Pozdrawiam.

#3 Guest_Hakim

Guest_Hakim
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 11:44

Witam. Niech rodzice zajrzą na stronę biura nieruchomości Verso. Zajmują się zarówno sprzedażą jak i wynajmem mieszkań. Sam korzystałem z ich usług i na pewno doradzą co wyjdzie lepiej. www.verson.com.pl

Pozdrawiam.

Dokładnie, również mogę polecić to biuro. Korzystałem stosunkowo niedawno z ich usług, mam nadzieję, że nic się nie zmieniło, lub zmieniło na jeszcze lepsze :D

#4 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 799 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 11:10

Będąc studentem wiem,że bardzo trudon jest dostać krdyt......

#5 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 12:06

Zależy Jesli się tylko studiuje to faktyznie będzie trudno. Jesli jednak sie pracuje i ma sie dobre dochody to już sprawa jest o wiele łatwiejsza. Poza tym wiele młodych osob bierze kredyt hipoteczny z rodzicami.

Polecam zrobić sobie taką symulację:

http://www.kredyt-mi...mulacja-online/

Mianowicie wyliczyć zdolność kredytową w sytuacji kiedy bierzesz kredyt samodzielnie .A wyliczyć jaka jest Twoja zdolnosć gdy bierzesz kredyt z rodzicami. W drugim przypadku zdolność będzie o wiele większa. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#6 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 02 październik 2017 - 12:20

Dobrze jest kupić mieszkanie. Jednak swoje to swoje. Warto zainwestować w mieszkanie w ciekawej lokalizacji, takiej jak brzeg Motławy (buduje się tam http://front-park.pl/ ), wiemy przecież, że lepiej się wybudza ze snu przy takim widoku :)

#7 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 07 październik 2017 - 20:01

Ja poki co nie mam pieniedzy na zakup mieszkania a nie chce bawic sie w kredyty bo to samo zło... Zdecydowałem się  na wynajem luksusowyego mieszkania w  Krakowie   i uważam ,że była to dobra decyzja. Warunki są ok a okolica bardzo przyjazna. Mam 2 minuty do rynku i blisko do wszystkiego. 

#8 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1144 postów

Napisano 29 październik 2017 - 16:28

To oczywiste, że lepiej mieć coś na własność.

Always look on the bright side of life!

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 15:05

a ja uważam, że na poczatek lepiej wynająć, warto zerknąć na www.gwiazda.info

#10 JakubWysocki

JakubWysocki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 11:20

Wszystko zależy od możliwości finansowych :) Przejrzyj sobie oferty na tym portalu: https://gdziedom.pl/ mają zarówno oferty na wynajem, jak i sprzedaż - porównaj ceny i zdecyduj, która opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno mieszkania, wynajem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych