Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przelew pieniędzy z UK do PL

wróć do serwisu Moja Firma 33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_fredo

Guest_fredo
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 11:25

Szukam jakiegoś taniego i bezpiecznego sposobu na transfer peniędzy z UK w funtach do Polski (na rachunek bankowy). Western Union jest dobry ale drogi, dlatego odpada. Polecicie coś dobrego?

Taniej wyjdzie jak wymienisz GBP na PLN. Ja zawsze tak właśnie robię. Dokonuję przewalutowania przez internetową platformę Amronet.pl i stamtąd bezpośrednio przelewam PLN na konto w Polsce, kompletnie bez żadnych opłat za transfer pieniędzy w tym wypadku.

#22 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 11:31

To dobra metoda, a w Amronet naprawdę wymieniasz tanio i po korzystnym kursie.

#23 Guest_dfff

Guest_dfff
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 10:08

transfer24 69p za przelew

#24 Guest_piero

Guest_piero
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 14:44

Wcale nie tak tanio, bardziej się opłaca wymienić w e-kantorze i wysłać bezpłatnie PLN na polskie konto. Amronet wszystkie trasakcje złotówkowe realizuje za darmo. Jest też bardzo szybki, bo np. dla mnie w firmie ma olbrzymie znaczenie.

#25 Guest_trovoxan

Guest_trovoxan
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 21:39

Również przelewy EUR są w Amronet tanie- tylko 5 PLN.

#26 roman100

roman100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 luty 2016 - 20:19

Ja korzystam z przelewów Western Union. Mam zaufanie i miłą obsługę w kantorze www.kantorywymiany.pl Pieniądze zawsze na czas i nie musisz mieć konta bankowego.

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 09:20

Ja mogę się wypowiedzieć jeśli chodzi o przelew kasy z Anglii do Polski - przez global money express się opłaca.

#28 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 15:06

Ja korzystam zawsze z www.easysend.pl Bardzo dobra polska firma. 1 i co 10 przelew jest za darmo, a tak to jedynie 2 funty, niezależnie od kwoty. Pieniądze na koncie odbiorcy w 24h maks. Easysend robi też przelewy z PL do UK i z UK do UE. Warto sprawdzić i wypróbować, mają świetne opinie, łatwo to sprawdzić :) Polecam

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 08:12

Ja mogę się wypowiedzieć jeśli chodzi o przelew kasy z Anglii do Polski - przez global money express się opłaca.

Oni mają punkty w sieci Mleczko,łatwo je namierzyć.

#30 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 685 postów

Napisano 17 maj 2016 - 23:18

Ja już od długiego czasu korzystam z Transfergo.pl  jest to dosyć popularny i korzystny sposób, a z pewnością szybki i bezproblemowy.  

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 13:28

Oni mają fajną formę przekazu pieniędzy z doręczeniem do odbiorcy, niezła sprawa.

#32 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 371 postów

Napisano 08 luty 2017 - 18:31

A za granicę jak robicie przelewy? Nie mam konta walutowego, więc jestem  troche w kropce.  Ktoś z Was robił przelew przez tę stronkę - https://urofx.com/? Jest bezpieczna?

#33 Guest_tynky

Guest_tynky
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 00:54

ja robię przelewy od lat przez Transfer24

#34 Krzysiek37

Krzysiek37

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 10:30

Jeżeli chodzi o przelewy z Anglii do Polski to z czystym sumieniem mogę polecić https://klik-24.com Pieniądze zawsze na czas i wysoki kurs walut.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych