Skocz do zawartości

Wózek widłowy - jakiej firmy?

wózek widłowy

wróć do serwisu Logistyka 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_sde

Guest_sde
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 10:22

Mam pytanie, czy jest jakiś ranking producentów wózków widłowych? Mam na myśli renomę producentów wózków widłowych. Które firmy produkujące wózki widłowe są najlepsze, a które raczej usterkowe. Czy są jakieś firmy, których wózki najmniej tracą na wartości, a inne tracą więcej?

#2 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 20:39

Hmm, ja się zastanawiam nad Sitillem i Cassioli. Jeszcze zalezy wszystko od tego, jaki magazyn masz, jaką powierzchniue, co na nim składujesz...

#3 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 14:19

Każdy z użytkowników wózków widłowych zwraca uwagę na coś innego, dlatego stworzenie jednego, uniwersalnego rankingu, który odpowiadałby wszystkim, byłoby niemal niemożliwe. Sam pracuję w ten branży od kilku dobrych lat i przez ten czas miałem okazję pracować na wielu różnych modelach wózków - zarówno wózkach spalinowych (o różnym udźwigu, od 1,5T do 5,0T), jak i wózkach elektrycznych (o tym samym udźwigu) - były to wózki Clark, dostępne w ofercie Suret.

#4 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 grudzień 2014 - 08:39

Jeśli szukacie profesjonalnego wyposażenia magazynów oraz sklepów. Polecam wam sklep http://www.log-system.pl/promocje.html oferująca najwyższej jakości wyposażenie do sklepów, magazynów oraz warsztatów.

#5 maniek45

maniek45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 23 luty 2015 - 12:06

wozki widlowe toyota sa dobre. Heli tez sa ok, a przy tym odrobine tansze. Zerknij sobie na http://www.ipz.com.pl/wozki_widlowe - oni maja duzy wybor i do tego tez kupisz u nich zlacza do baterii.

#6 Guest_Jurex

Guest_Jurex
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2015 - 21:58

Co do opon - opony do wózków widłowych możesz kupić po niezłej cenie od Prestige Tyres. Rodzaj zależy od przecznaczenia - czy wózek będzie pracował w magazynie czy poza. Ofertę mają na swojej stronie.

#7 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 04 luty 2016 - 16:42

Wybór odpowiedniego wózka widłowego niestety nie jest taki łatwy jak może nam się wydawać. Na rynku wybór jest spory. Decydując się na konkretny model musisz zastanowić sie do czego konkretnie będzie potrzebny Ci taki wózek i jak długo chciałabyś by Ci posłużył 

#8 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 10:19

Zależy do czego potrzebujesz wózka widłowego, jakie masz środki finansowe, ile wózek będzie pracował dziennie itd. Na pewno Japońskie wózki widłowe mają opinię mało wadliwych. Marki jak Toyota i Komatsu są od lat uważane za solidne i mało awaryjne. Problemem obecnie jest duża ilość elektroniki w wózkach widłowych. Wiele użytkowników wózków nadal woli kupić starszy wózek, bez elektroniki. Na pewno taki wózek można naprawić taniej i często szybciej w nieautoryzowanych serwisach. Kupując nowy wózek radzę sprawdzić koszy serwisu, często stawki są bardzo wysokie a przez lata gwarancji trzeba wykonywać serwisy gwarancyjne. Do każdego wózka polecamy zakup opon w sklepie www.opony-market.pl. Dobiorą opony do każdej marki wózka widłowego.

#9 Krzysiek_S

Krzysiek_S

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 10:44

Polecamy do nowego czy używanego wózka widłowego kupić solidne opony. Można sprawdzić w sklepie Opony-market.pl. Mają sporo marek opon i chętnie doradzą co wybrać.
https://www.opony-market.pl Opony do wózków widłowych.

#10 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 07:12

Jeśli mogę coś polecić, to jeśli chodzi o wózki widłowe Toyota robi super sprzęt. Ja do tej pory się nie zawiodłem na nich, a już kilka wózków miałem okazję testować. Wiadomo, awarie się zdarzają, ale raczej rzadziej niż częściej. ;) Sprawdź sobie na CWW Blum- tam mają takie wózki w ofercie.

#11 Guest_kim

Guest_kim
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 07:21

Tylko toyota , pracujemy na nich od lat i bierzemy bezpośrednio u nich.

#12 epki

epki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 13:46

A sądzicie, że warto kupować wózki używane? Jeśli oczywiście są w dobrym stanie?

#13 Guest_Sebastian36

Guest_Sebastian36
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 23:58

Myślę, że jak najbardziej jednak warto wcześniej skonsultować wybór z fachowcami. Zajrzyj do oferty Lemarpol oni mają oprócz nowych również używane wózki widłowe w bardzo dobrym stanie i cenach. W magazynie mają ponad 350szt. sprzętu, także jest w czym wybierać :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych