Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wózek widłowy - jaki wybrać?

wróć do serwisu Logistyka 55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_konradwojt

Guest_konradwojt
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:24

Ja moge polecic firme www.cormak.pl bardzo dobzi są. Solidni wiele lat na rynku. wcześniej nazywali się Maktek ale juz wtedy mieli bardzo dobrej jakości urządzenia

#42 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1873 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 15:51

Tutaj masz wybór różnych rozwiązań - http://www.ajax.krakow.plRównież używane.

Sprzęt tego typu powinien być przede wszystkim solidny i niezawodne. Musi robić różnicę, dawać efekty.

No i oczywiście urządzenie ma być niezawodne.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#43 Guest_madey78

Guest_madey78
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 00:22

Jaki wybrać? JA stawiam na 3 producentów - Raniero, Heli lub Toyota, a który dokłądnie to już najlepiej podpowiedza fachowcy smile.png Mi pomogli panowie z IPZ ze Szczecina.

#44 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 18 luty 2017 - 18:29

Bez wątpienia jeżeli mówimy o sprawnym działaniu magazynu, wózki widłowe są nieodłącznym elementem wyposażenie. Przy czym jeżeli mamy do czynienia z towarami o bardzo dużej masie, na pewno nader przydatnym sprzętem mogą okazać się także wciągniki. Bogatą ofertę tego typu produktów znajdziemy w http://www.redrooster.pl . Co więcej możemy tutaj nie tylko nabyć wciągniki elektryczne, pneumatyczne, czy nawet dźwigowe, ale też skorzystać z opcji ich wynajmu i to bezpośrednio u producenta.

#45 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 22 luty 2017 - 00:15

Ktoś tu w ogóle reprezentuje Bydgoszcz? Potrzebne mi na szybko przynajmniej dwa wózki widłowe, najlepiej Linde albo toyota i zastanawiam się, jak z cenami w regionie.. Szczerze mówiąc bardziej interesuje mnie wynajem wózka niż kupno, chyba że znajdę jakieś przystępne ceny.Polecano mi, żeby sprawdzić na http://cwwblum.com/słyszał ktoś coś? Nie chcę niczego niesprawdzonego, bo potem serwis zajmie mi więcej czasu niż praca..

#46 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 27 luty 2017 - 00:03

Jak sądzicie taki regał do magazynu sprawdzi się w hurtowni płynnych produktów spożywczych

#47 Diana25

Diana25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 maj 2017 - 12:45

Jeśli poszukujecie dobrego wózka widłowego to sprawdźcie koniecznie wózki widłowe Katowice. Sam mam stamtąd wózki i jestem bardzo zadowolony. Mają dobry sprzęt w rozsądnych cenach.

#48 Guest_Brygid

Guest_Brygid
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 06:47

Najlepsze warunki odnośnie wózków widłowych można znaleźć tutaj: www.grupa-pgw.pl/ , jest gwarancja, firma już długo istnieje na rynku - ma ponad 10 lat doświadczenia! a także ma gwarancję najniższej ceny!

#49 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 22:14

Jeżeli szukacie dobrych wózków w dobrych cenach, to polecam sprawdzić grupa-pgw.pl - mają naprawdę świetną ofertę. My kupujemy tylko u nich, jeszcze się nie zawiedliśmy, sprawdzają się świetnie

#50 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 470 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 20:16

Zastanowicie się nad wypożyczeniem wózków widłowych. Jeśli nie potrzebujecie ich w sposób ciągły, to myślę, że jest to naprawdę ciekawe i godne uwagi rozwiązanie. Tutaj https://www.boels.pl...-widlowe-diesel można sobie zerknąć i zobaczyć jak to wygląda. Jest to świetna alternatywa. 

#51 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:08

Ja osobiście korzystałem z firmy Lemarpol. Na rynku sa już od 1994r. co za tym idzie mają naprawdę świetnie przygotowaną kadrę pracowników na których pomoc można liczyć podczas wyboru najlepszego w naszym przypadku rozwiązania. W ofercie posiadają wózki spalinowe, eletrktyczne i ternowe zarówno nowe jak i używane. Do tego prowadzą ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, więc o sprawy mechaniczne nie trzeba się obawiać. Jeżeli istnieje potrzeba wypożyczenia sprzętu jest taka możliwość. Nam współpraca z nimi uklada się bardzo dobrze.

#52 Guest_Mareks

Guest_Mareks
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 11:15

Zna ktoś może tego producenta osprzętu??

www.facebook.com/FORTsc

Chodzi najbardziej o trwałość wyrobów.

Ja odradzam korzystanie z usług tej firmy. Długie terminy realizacji, które dodatkowo są jeszcze przeciągane. Jakość całkiem przypadkowa - kontenerki na pewno nie wytrzymują deklarowanej wagi, nie mówiąc już że powłoka malarska schodzi pod paznokciem, chyba malowane na rdze. Stal to jakaś chińszczyzna albo pozagatunkowe gówno.

#53 Viktor

Viktor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 14:15

Najlepiej na początek wypożyczyć wózek widłowy i sprawdzić,czy na pewno taki nam odpowiada. Mój ojciec w swojej firmie wynajmował, a później kupował wózki od Ansal-Bis http://www.ansal.pl - jeszcze nie narzekał :)

#54 Guest_Miron

Guest_Miron
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 11:32

Zna ktoś może tego producenta osprzętu??

www.facebook.com/FORTsc

Chodzi najbardziej o trwałość wyrobów.

Ta firemka to jakaś podpadziocha nawet strony int nie mają.

#55 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 14:04

Jeżeli stawiasz przede wszystkim na najwyższa jakość i chcesz mieć pewny serwis wózków widłowych to śmiało mogę polecić Ci firmę Lemarpol. Prowadzą działalność od 1994r. W ich magazynie znajdziesz wózki widłowe spalinowe, elektryczne oraz terenowe zarówno nowe jak i używane ( mają ich ponad 350szt.). Do tego zajmują się serwisem oraz  mają swoje magazyny części zamiennych. Czyli tak naprawdę wszystko w jednym miejscu :)

#56 Guest_ArekSykiewicz

Guest_ArekSykiewicz
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 22:54

To jak właśnie się nie chce badziewnych wózków, które nie wytrzymują tempa pracy i które częściej są w serwisie niż w pracy to polecam korzystać po prostu z usług doświadczonych firm, jak Bilift. Oferują wynajem (na różny okres czasu) wózków, zapewniają serwis, doradztwo, części i tak dalej. Oferta elastyczna i rozsądna cenowo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych