Skocz do zawartości

dofinansowania na wyjścia do teatru dla dzieci?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 09:23

Dzień dobry,

We wrześniu rozpoczynam pracę jako nauczycielka języka polskiego. Jak wiadomo, aby zainteresować młodzież, trzeba wiele wysiłku. Chciałabym zabierać swoich podopiecznych jak najczęściej do teatru, ale to kosztuje dość dużo. W związku z tym mam pytanie, czy szkołą może się starać o jakiekolwiek dofinansowania dla dzieci na takie wyjścia?

Proszę o pomoc.

#2 biznesowa

biznesowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 27 sierpień 2014 - 12:53

Nie wiem czy dofinansowania są konieczne, ponieważ przy wyjściach do teatru większą grupą dostaje się zniżkę (nawet 30%), wtedy już nie wychodzi duża suma - jak mój chrześniak chodził to teatr kosztował ok. 20zł/os

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1011 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 11:35

Myślę, że najlepiej będzie jeżeli skontaktujesz się z księgową waszej placówki. Ona na pewno wie co i jak i wszystko Ci w tej kwestii wytłumaczy.

#4 Mentum

Mentum

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 09:11

Skontaktuj się z dyrektorem szkoły. Może coś podpowie. 

Oceniaj swój sukces na podstawie tego, czy cieszysz się zdrowiem, spokojem i miłością.

#5 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 24 maj 2018 - 10:18

Teatry oferują wiele ciekawych zniżek dla grup, wystarczy się tylko zorientować ;)

#6 konopkaa

konopkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 maj 2018 - 07:36

Myślę, ze to jest temat do ministerstwa edukacji, które powinno wspierać takie inicjatywy. Podobnie z muzeami z tym, że w poniedziałki można zwiedzać za darmo z tego co się orientuję? 

#7 Andela

Andela

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 22:18

Słuchajcie, a w nieco innym temacie, ktoś z Was był z dzieckiem w warszawskim Teatrze Rampa na tym spektaklu „Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca” https://www.teatr-ra...-4/nosorozec,34 my wybieramy się na najbliższy, zapowiada się bardzo miło:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy