Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak postępować, by uzyskać odszkodowanie z OC?

wróć do serwisu Logistyka 129 odpowiedzi w tym temacie

#101 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 10 maj 2018 - 13:06

Polecam Merces, na stronie merces-odszkodowania.pl jest do nich namiar i pełna oferta. Tam jest osobna zakładka z przykładami wygranych spraw, rzeczywiście są skuteczni, odczułam to na swoim przykładzie. Chodziło o zadośćuczynienie po śmierci bliskiej osoby, życia takie pieniądze nie wrócą to jasne, ale przynajmniej człowiek dostał pieniądze żeby jakoś dalej żyć i móc skorzystać z pomocy – choćby tej psychologicznej, która bardzo się dzieciom przydała.

#102 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 226 postów

Napisano 18 maj 2018 - 22:46

Niestety, odszkodowanie wypłacane przez OC często są zaniżane. Nie musimy się godzić z decyzją ubezpieczyciela i możemy walczyć o swoje na drodze sądowej – wtedy, warto byłoby skorzystać z pomocy radcy prawnego. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Gdyni, skontaktuj się z kancelarią http://radcaprawny-trojmiasto.pl/- jestem pewny, że będzie w stanie Ci pomóc!

#103 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 640 postów

Napisano 21 maj 2018 - 21:01

Tego akurat nie da się ukryć 

#104 Guest_sonia

Guest_sonia
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 21:03

A jakie były wasze historie związane z odzyskiwaniem odszkodowania z OC? Bo u mnie ubezpieczyciel stwierdził, że próbuję wyłudzić odszkodowanie i nie wypłaci… no masakra jakaś.

#105 Guest_depo

Guest_depo
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 19:29

Daj spokój, nie daj się na to nabrać! Na moje to po prostu próbują cię zniechęcić, żebyś dała sobie spokój. Zgłoś się do dobrej kancelarii i na pewno odzyskasz pieniądze. Kancelaria Partner ma dużo tego typu spraw wygranych na swoim koncie

#106 Guest_sonia

Guest_sonia
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 21:24

O, dzięki. Chyba masz racje…

#107 Guest_rido

Guest_rido
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 22:30

EuCO też jest ok. Firma bardzo solidna. Mają własną kancelarię prawną.

#108 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 226 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 20:02

Czasami, walka o odszkodowanie może być niezwykle trudna (ubezpieczyciele wstrzymują się z wypłatą odszkodowania, często zaniżając koszty napraw). Na szczęście nie trzeba się na wszystko godzić - zawsze, można walczyć o odszkodowanie na drodze sądowej - wystarczy skontaktować się z kancelarią http://radcaprawny-trojmiasto.pl/która mogłaby nam pomóc w walce o odszkodowanie.

#109 Guest_Klasi7

Guest_Klasi7
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 23:37

Odszkodowanie najszybciej i chyba najprościej odzyskać z firmą, która w takich właśnie działaniach się specjalizuje. Mówię tutaj np. o kancelarii prawnej Partner, która ma w tej dziedzinie bogate doświadczenie. 

#110 7ano

7ano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 06:17

Bardzo wiele ciekawych rad tutaj daliście. Można się dokształcić w temacie.

Lepiej już było żyć w szarości, niż zostać pochłoniętym przez ciemność.

#111 albertoo2

albertoo2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 07:17

Ja bym konsultował to ze specjalistą w tej dziedzinie. Nie jest to prosty temat do rozważania.

Wcześniej czy później sprawy, które za sobą zostawiłeś, same cie dopadną

#112 Guest_Online Ekspert Polisa Plus

Guest_Online Ekspert Polisa Plus
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 21:58

Witam,

w ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. Roszczenia względem ubezpieczyciela można składać nawet do 3 lat od zderzenia. Po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni.
Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl

W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus

#113 Guest_michu

Guest_michu
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 23:26

Odszkodowanie najszybciej i chyba najprościej odzyskać z firmą, która w takich właśnie działaniach się specjalizuje. Mówię tutaj np. o kancelarii prawnej Partner, która ma w tej dziedzinie bogate doświadczenie. 

Ciekawe czy takie usługi są drogie…

#114 Guest_czeslaw

Guest_czeslaw
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 00:27

Witam, Ja polecam firme euco dopłacili do szkody na samochodzie i wywalczyli pieniazki za uszczerbek na zdrowiu.Kontakt do przedstawiciela k.majka@euco.pl

#115 Guest_Klasi7

Guest_Klasi7
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 00:28

Ciekawe czy takie usługi są drogie…

Na pewno nie kosztują więcej niż wartość takiego odszkodowania, poza tym pobierają opłaty tylko w przypadku wygranych spraw. Uważam, że to uczciwe 

#116 Guest_arbi

Guest_arbi
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 21:52

Samemu to się nie da nic zrobić.U mnie działało euco i powiem wam, że dali sobie radę.Analiza sprawy była gratis. 

#117 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 22:56

No nie do końca bo można pisać odwołanie i ubezpieczyciel ma obowiązek się ustosunkować. Czasami sie to udaje ale trzeba się namęczyć zbierając te wszystkie dokumenty i udowadniając że wypłata odszkodowania była za niska. Z czym się zgodzę żę łatwiej faktycznie z firmą odszkodowawczą, oni mają w tym doświadczenie i nam ten stres odchodzi. Jakbyście chcieli skorzystać to zostawiam namiar na Economist telefon 882 000 883, są sprawdzeni mogę polecić

#118 Guest_godi

Guest_godi
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 22:02

firma odszkodowawcza EuCO ma swoją kancelarię prawną, więc to chyba do nich najlepiej się udać

#119 Take Care

Take Care

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 09 październik 2018 - 10:27

można samodzielnie dochodzić odszkodowania, a jeśli się nie uda polecam dopłatę do odszkodowania http://www.take-care.com.pl/

otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? zgłoś się po dopłatę do szkody 

#120 Guest_volvus

Guest_volvus
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 20:54

Tylko kancelaria Partner! Nie ma lepszych w kwestii pomocy w odzyskaniu pieniędzy z ubezpieczenia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych