Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak postępować, by uzyskać odszkodowanie z OC?

wróć do serwisu Logistyka 129 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_aaa

Guest_aaa
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 00:28

Uzyskanie zadośćuczynienia nie jest taką prostą sprawą, jak niektórym może się wydawać.

Zgadzam się w 100%. Właśnie dlatego warto zgłosić się do firmy typu EuCO i samemu kombinować.

#82 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 20:54

Miałam poważny wypadek po długotrwałym pobycie w szpitalu wystąpiłam po odszkodowanie. Jednak sprawa długo się przeciągała. Wynajęłam firmę www.medyczne-odszkodowania.eu , odszkodowania z firmy ubezpieczeniowej i od sprawcy wypadku. Jestem bardzo wdzięczna, ponieważ teraz stać mnie na rehabilitację.

#83 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 30 grudzień 2017 - 22:19

Miałem wypadek w drodze do pracy i znalazłem kancelarię www.exlegeodszkodowania.pl. Udzielono mi fachowej pomocy. Odszkodowanie dostałem w wyższej kwocie, niż oczekiwałem. Pomogli mi skutecznie. Polecam ich usługi.

#84 Guest_sara

Guest_sara
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 23:39

W naszym przypadku euco się sprawdziło. Innych firm nie znam.

#85 Guest_Norbik

Guest_Norbik
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 23:44

Z takimi rzeczami migiem do kancelarii prawnej, oni załatwiają wszystkie formalności i nie trzeba się o żadną papierologię martwić

#86 Guest_Mirela

Guest_Mirela
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 08:59

Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze oferty :) Więcej informacji pod nr 570-660-876.

#87 Guest_sowka

Guest_sowka
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 19:47

Z takimi rzeczami migiem do kancelarii prawnej, oni załatwiają wszystkie formalności i nie trzeba się o żadną papierologię martwić

A jakąś konkretnie kancelarię polecasz?

#88 Guest_Norbik

Guest_Norbik
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 01:45

Tak, kancelarię Partner z Krakowa. Profeska !

#89 Guest_syla

Guest_syla
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 23:19

Mam dobre doświadczenie z EuCO. Innych firm nie znam

#90 Guest_MotoMich

Guest_MotoMich
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 14:46

Sprawdź sobie stronę Votum, widać, że profesjonaliści. A jak chcesz sprzedać szkodę, to najlepiej do Salvum.

#91 Guest_trelumpolelum

Guest_trelumpolelum
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 14:50

Sprawdź sobie Salvum, bardzo szybko załatwiają sprawę, kasę też spoko oferują i jeszcze można dostać dodatkowe prezenty od Wisły np

#92 Guest_anka37

Guest_anka37
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 16:21

Nie znam zupełnie tej firmy. O EuCO są bardzo pozytywne opinie. Sama też skorzystałam z tej oferty i faktycznie mi pomogli.

#93 Guest_NmW

Guest_NmW
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 09:31

Najlepiej sprawdzić sobie w Internecie i podzwonić do różnych miejsc nie decydując się od razu na pierwszą lepszą...właśnie o euco nie są zbyt dobre opinie...poza tymi umieszczanymi na forach zapewne przez pracowników, to wśród kierowców nie mają dobrej renomy, podobnie za granicą.

#94 Guest_tdpomoc

Guest_tdpomoc
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 07:34

W imieniu osób poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich, prowadzimy negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej oraz w razie potrzeby - w ramach postępowań sądowych.

GWARANTUJEMY OBSŁUGĘ SPRAWY PRZEZ WYSPECJALIZOWANYCH PRAWNIKÓW

OSOBOM POSZKODOWANYM W WYPADKACH ZAPEWNIAMY:

-pełną obsługę prawną
-pomoc w ustaleniu odpowiedzialności i zgromadzeniu dowodów
-pomoc w uzyskaniu dokumentacji medycznej ze szpitali, dokumentów z akt Policji, Prokuratury czy Sądów
-ocenę skutków wypadku przez lekarzy znajdujących się na listach biegłych sądowych
-doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania i wizyty u innych specjalistów
-weryfikację orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych
-rehabilitację
-pomoc psychologa i psychiatry
-zadośćuczynienie za doznaną krzywdę z tytułu doznanych cierpień fizycznych i psychicznych
-zwrot kosztów leczenia szpitalnego i pozaszpitalnego u wysokiej klasy lekarzy specjalistów
-zwrot kosztów zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego
-wyrównanie utraconego dochodu
-koszty opieki osób trzecich
-zwrot kosztów odpowiedniego lub lepszego odżywiania
-zwrot kosztów przejazdów związanych z leczeniem, jak również odwiedzin osób bliskich
-w przypadku niezdolności do pracy renta wyrównująca utratę dochodów
-w przypadku zwiększonych potrzeb zwrot wydatków

ODSZKODOWANIE NAJWYŻSZE Z MOŻLIWYCH

Warto pamiętać, że podczas gdy firmy ubezpieczeniowe proponują średnio 700 do 1200 zł za jeden procent uszczerbku na zdrowiu, sądy przyznają nawet 2000 do 6000 zł. Nasze główne atuty: wieloletnie doświadczenie zdobyte w czterech europejskich krajach oraz ponad 70 tysięcy przeprowadzonych spraw, sprawiają, że jak nikt inny wiemy w jaki sposób rozmawiać z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. 

GWARANTUJEMY OBSŁUGĘ SPRAWY PRZEZ WYSPECJALIZOWANYCH PRAWNIKÓW

Dochodzenie odszkodowań na drodze sądowej jest dla poszkodowanych najbardziej efektywną metodą ich uzyskania.
Jesteśmy jedną z niewielu firm odszkodowawczych w Polsce, posiadających własną Kancelarię Radców Prawnych , która zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki działaniom Kancelarii mają Państwo szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca.

Wystarczy krótka wiadomość lub sms z krótkim opisem sprawy, a skontaktuję się z Panem/Panią i omówimy szczegóły.

odszkodowaniapodkarpackie@gmail.com
tel. 792 180 295

#95 Sazret

Sazret

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 08:13

Ja sporo wyczytuje na : http://prawniczy-elementarz.pl/ taki blog prawniczy sporo tam jest napisane na temat takiego OC , warto właśnie się doinformować na taki temat albo po prostu załatwić sobie adwokata. 

#96 Guest_marysia

Guest_marysia
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 20:45

Pomogło mi ok. 3 lata temu Europejskie Centrum Odszkodowań. Mam nadzieje, że ich usługi są cały czas na tym samym poziomie. 

#97 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:43

Jeśli ktoś chce zaoszczędzić nerwów to polecam firmę Helpfind. Bez problemu zajęli się moim przypadkiem i oczywiście sprawa zakończona dla mnie pozytywnie. 

Polecam Helpfind

Marek

#98 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 08:35

Jeśli ktoś chce zaoszczędzić nerwów to polecam firmę Helpfind. Bez problemu zajęli się moim przypadkiem i oczywiście sprawa zakończona dla mnie pozytywnie. 

Polecam Helpfind

Marek

Tak to prawda. Ja też miałam przyjemność współpracować z tą firmą i również mogę ją polecić.

#99 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 397 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 21:17

Każdy przypadek jest inny, dlatego jeżeli mogę Ci polecić to współpracę z firmą zajmującą się dochodzeniem odszkodowań. Z tego co słyszałem od znajomej to Auxilia.pl ma w tym bardzo duże doświadczenie i  wiele wygranych spraw, dlatego tutaj postawiłbym na ich profesjonalizm. Jej po niedługim okresie udało się uzyskać odpowiednią kwotę i ubezpieczyciel musiał wszystko zapłacić. 

#100 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 11:04

Według mnie najlepiej na samym początku skorzystać z czegoś takiego jak darmowe porady prawne. Ja tak zrobiłam i dzięki temu wybrałam do współpracy kancelarię Artura Klimkiewicza. To na prawdę bardzo doświadczony radca prawny, który bardzo mi pomógł!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych