Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak postępować, by uzyskać odszkodowanie z OC?

wróć do serwisu Logistyka 127 odpowiedzi w tym temacie

#21 22nika28

22nika28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 sierpień 2014 - 16:00

My też dzięki kancelarii Pionier ( http://kancelaria-pionier.pl/ ) odzyskaliśmy pieniążki za wypadek taty którego doznał pod blokiem (tak ścnali drzewo i gałąź odskoczyła że przeleciała przez "zabezpieczającą" taśmę) idąc do pracy.... Tata chciał sobie darować, ale ja nie odpuściłam bo kwota jaką miał otrzymać a uraz (był w szpitalu, ma szramę na twarzy, był nieprzytomy, itd) były nieporównywalne (zaniżone), i właśnie znalazłam tę kancelarię i super że biorą prowizję po wygraniu sprawy bo tata by się nie zdecydował bo to jednak na zwolnieniu i zdrowotnie był w kiepskiej formie. Wywalczyli dużą kwotę. A od firmy ścinającej drzewo sam się właściciel zgłosił z odszkodowaniem. Najważniejsze, że tata wrócił do zdrowia i ma tylko szramę.

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 16:44

Pomoc w uzyskaniu najwyżeszego odszkodowania z pomoca kancelarii. Należy posiadac wyłączniekosztorys i decyzję. Tel 531834301

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 11:43

A co robić w przypadku problemów z wypłatą odszkodowania? Jak temu zaradzić? czy samemu można coś wskórać?

#24 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 wrzesień 2014 - 14:38

Zależy od sytuacji i od ubezpieczyciela. W niektórych przypadkach ubezpieczenia wypłacane są bezproblemowo i bez żadnych trudności, ale zdarzają się również sytuacje w których odzyskanie ubezpieczenia nie jest wcale takie łatwe. Jeśli sprawa jest naprawdę trudna to myślę, że warto wtedy skorzystać z firm zajmujących się egzekwowaniem takich odszkodowań. Taką firmą jest chociażby MK Finanse - http://www.mk-finans...-komunikacyjne/. Pozdrawiam.

#25 Guest_Obiwan

Guest_Obiwan
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 10:50

Fakt. Niestety, tak trochę cynicznie patrząc, to przecież w interesie ubezpieczyciela jest zapłacić ubezpieczonemu jak najmniej....niestety. Sa oczywiście róże kancelarie, ale są też firmy zajmujące się stricte odzyskiwaniem odszkodować jak np. Votum, jedna z większych na rynku. Samemu oczywiście mozna coś wskórać, jak jest się pranikiem znającym się na ubezpieczeniach...

#26 Guest_Fenrisa

Guest_Fenrisa
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 13:20

ja akurat votum znam bo brali udział w sprawie mojej siostry. z tego co wiem, była zadowolona ze współpracy z nimi - dostała większe odszkodowanie niż miała mieć na początku, a firma jej ze wszytskim pomogła. nie dajmy się oszukiwać.

#27 forumowiczKrystian

forumowiczKrystian

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:39

Witam,

Odszkodowania powypadkowe to faktycznie trudny temat. Przed wyborem firmy sugerowałbym zorientować się jak wygląda takie postępowanie i czy jest w ogóle szansa na uzyskanie odszkodowania. Polecam blog, na którym można znaleźć wiele cennych informacji: http://kompensja.wordpress.com/

Pozdrawiam

#28 Guest_Fillolka

Guest_Fillolka
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 10:17

Ja w takiej sytuacji skorzystałabym na Twoim miejscu z pomocy jakiejś firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań, ewentualnie z porady prawnika. Kiedyś korzystałam z usług firmy Advoco, więc mogę ją polecić, ale na pewno są też inne. Z tym, że osobiście nie miałam z nimi do czynienia.

#29 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 10:19

Jesli chcecie uzyskac duze odszkodowanie bez zadnych oplat polecam firme DRB Centrum Odszkodowan kontaktowalem sie z Agentem pod mailem ogloszenia1916@gmail.com . Wspolpraca przebiegla genialnie i szybko. O kazdym kroku bylem informowany . Mimo zlozenia pelnomocnictwa to ja decydowalem o dalszych losach sprawy . maha wiele wyroznien np. Solidna Firma 2013 i 2024 jako jedyna firma odszkodowawcza. Polecam w 100% !!!

#30 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 11:35

Witam,

Polecam firmę PIO Polski Instytut Odszkodowań.firma rzetelna do każdego klienta podchodzi indywidualnie.nie pobiera opłat przed sądowych i sądowych email w.zaskorski@pio-odszkodowania.pl tel 662-554-587

#31 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 11:55

Ja ze swojej strony polecam krakowską Kancelarię Odszkodowawczą CITO. Pracują tam sami profesjonaliści, obsłużony byłem szybko dokładnie i rzetelnie. Sprawę oczywiście wygrali, wywalczyli od ubezpieczyciela jeszcze więcej niż się spodziewałem i jeździłem spokojnie w tym czasie samochodem zastępczym. Polecam mocno bo tak profesjonalnej kancelarii jeszcze nie widziałem.

#32 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 07:36

W moim przypadku pomogła firma Advoco. Profesjonalnie podeszli do sprawy, przede wszystkim wiedzą jak traktować ludzi. Widać, że klienci są dla nich priorytetem a nie zarobki i lubią to, co robią. Bardzo to sobie cenię. Choć nie było łatwo uzyskałam ponad 50 tys., a gdybym nie zwróciła się do nich o pomoc, nie miałabym w tej chwili ani grosza. Świetna firma.

#33 Guest_lacenty

Guest_lacenty
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 09:31

Ja czytałem kiedyś o firmie votum, która wynegocjowała dla jednej rodziny ponad dwa miliony odszkodowania za wypadek. Wiadomo,że wypadek straszna sprawa i w ogole ale jakas rekompensata musi przecież być....

#34 Guest_zenon789

Guest_zenon789
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 13:01

Firma Odszkodowawcza Merces jest niezwykle skuteczna. Nie słyszałem jeszcze, aby przegrali jakąś sprawę. Wszystko dzięki temu że mają wiedzę i doświadczenia. Ich załoga to sami renomowani radcowie prawni i adwokaci. Cieszą się wielkim zaufaniem wielu klientów.

#35 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 10:52

Witam, czy mam prawo zażądać wypłaty całej wartości samochodu z przed wypadku? Wiem że wtedy firma ubezpieczeniowa zabiera auto. Taka opcja byłaby dla mnie najbardziej odpowiednia. Na chwilę obecną chcą mi wypłacić część tej wartości i auto zostaje dla mnie..tylko po co mi to auto skoro nie opłaca się go naprawiać?? ;/

Pozdrawiam.

#36 Guest_flodka

Guest_flodka
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 21:08

Pisz odwołanie. Zażądaj również odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, jeśli taki nastąpił czy też szok jaki przeżyłeś w związku z wypadkiem. Jeśli uważasz, że sobie nie poradzisz, to zgłoś się do EuCO.

#37 Guest_róg

Guest_róg
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 21:50

Powiem tak, lepiej od razu zgłosić się do EuCO. Oni pomagają. Nie trzeba ponosić żadnych opłat wstępnych i się denerwować.

#38 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 09:09

W trudnych sprawach mogę polecić Votum. Dla mnie wywalczyli prawie 3 razy tyle co na początku proponował ubezpieczyciel, po odliczeniu ich prowizji nadal było to dla mnie bardzo opłacalne.

#39 krzyzak

krzyzak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 14:20

Nie wiem czy jest sens zajmować się wszystkim samemu. Kosztuje to dużo czasu, zdrowia i również pieniędzy, a czasem nie ma możliwości wyłożenia pieniędzy na rozprawy itp. Według mnie lepiej zlecić to komuś i mieć chociaż trochę spokoju. Dlatego po wypadku zgłosiłem się do firmy Advoco- oni zajęli się wszystkim i dzięki nim otrzymałem porządne odszkodowanie, a ja spokojnie mogłem wracać do zdrowia.

#40 Guest_bolo

Guest_bolo
  • Goście

Napisano 27 marzec 2016 - 19:02

W naszym przypadku okazało się, ze najlepszą ofertę ma EuCO. Wybraliśmy ich i nie żałujemy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych