Skocz do zawartości

wrocław - firma sprzątająca

wróć do serwisu Moja Firma 33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 14:55

Urządzenia sprzątające oraz środki czyszczące kupuje u nich bhf.com.pl prowadzę niewielka firmę sprzątającą, a  oni maja tam wszystko co jest nam niezbędne do pracy, wiec bardzo polecam :)

#22 Multiserwis

Multiserwis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:52

Jeśli potrzebujesz dobrej firmy sprzątającej to ta firma sprzątająca warszawa na pewno spełni Twoje oczekiwania. Sam korzystam z ich usług i bardzo sobie chwalę. Polecam.

#23 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 17:14

Teraz wiele firm działa na terenie całego kraju. Zerknij na ofertę Clar System http://www.clarsyste...ugi-porzadkowe/ . Oferują wszelakie usługi porządkowe i nie tylko. Mają profesjonalny sprzet dziei czemu sprzątanie idzie szybko i jest wykonane naprawdę solidnie. 

#24 Broaldis

Broaldis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 15:19

Myślę, że dobrą opcją może być sprzątanie osiedli warszawa. Profesjonalna firma na pewno najlepiej ogarnie ten temat. Sprawdź.

#25 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 698 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 10:20

Firm sprzątających też raczej nie brakuje i jest ich multum, więc chyba trzeba byłoby się zapoznać z ich ofertami

#26 paolka

paolka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 18:00

ja mogę polecić Ponpran-fachowo podchodzą do sprawy. sprzątają zarówno mieszkania prywatne, biura, szkoły oraz fabryki. mają specjalistyczny sprzęt i dobrze wykwalifikowanych pracowników 

#27 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 18:11

Często przedsiębiorcy polecają sobie zaufane i sprawdzone firmy, z którymi współpracują. Do wymiany takich i innych informacji służą tego rodzaju spotkania http://spotkajbiznes.pl/idea/, warto skorzystać z doświadczeń innych.

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:10

hej, a czy ktoś zna dobrą firmę sprzątającą w Głuchołazach? Szukam kogoś kto się zajmuje myciem posadzek na wielkich halach. trafiłam na czyszczenieprofesjonalne.pl, zna ktos?

#29 dante80

dante80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 09:12

Na OLX widzę, że jest sporo ogłoszeń z tego zakresu.

#30 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 22:59

Czy sprzątaniem nie lepiej byłoby Ci zająć się samodzielnie? Uważam, że to rozsądniejsze rozwiązanie. Jeśli będziesz przy tym korzystać z preparatów firmy Leifheit, dostępne na https://www.leifheitsklep.pl/ nie powinno sprawić Ci żadnego problemu! Uwierz, że w ten sposób sporo zaoszczędzisz!

#31 wiktoria289

wiktoria289

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 kwiecień 2018 - 09:54

Sprawdź ofertę firmy sprzątającej Inprof. U mnie sprzątają biuro. Całkiem spoko, przede wszystkim szybko i w godzinach otwarcia biura, nie przeszkadzają, a zespół firmy prezentuje się świetnie. Polecam 

najlepsze bo sprawdzone: http://www.koflublin.pl/  

#32 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 07:52

Nie polecam wrocławskiej firmy activas. Praca ekipy sprzątającej niedokładna, brud w zakamarkach, za szafkami kurz(dodam, że miało być sprzątanie całego mieszkania), poozstałości tłuszczu;słowem nie polecam! Brak profesjonalizmu, nawet w dniu wykonania usługi dostałam informację,że się spóźnią a przyjechali jeszcze później.Współpraca bardzo trudna; zdecydowanie na NIE

Ja również czuję się dosłownie zażenowana współpracą z fimą Activas - zdecydowanie nie polecam. Pan przyjechał spóźniony. Podłogi są w gorszym stanie niż były, kamień w łazience, którego podobno niczym firma nie mogła usunąć "bo jest stary" - zniknął gdy spryskałam go pierwszym lepszym odkamieniaczem.. tapicerka niedoprana.. tłuszcz na szafkach w kuchni jak był tak został. Prosiłam o dokładne posprzątanie łazienki, tymczasem kaloryfer był wciąż zakurzony, zlew nieumyty, kafelki brudne.. zlewozmywak w kuchni niedomyty. Nie wiem co Pan sprzątający robił przez 6 godzin, podejrzewam, że nie spędził tego czasu w mieszkaniu.. czuję się oszukana.. gdy poprosiłam o poprawki Pan odebrał to personalnie i zaczął mnie obrażać.. dawno nie miałam do czynienia z tak nieprofesjonalnym serwisem.. najgorzej wydane 300 zł..

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 08:14

Nie polecam wrocławskiej firmy activas. Praca ekipy sprzątającej niedokładna, brud w zakamarkach, za szafkami kurz(dodam, że miało być sprzątanie całego mieszkania), poozstałości tłuszczu;słowem nie polecam! Brak profesjonalizmu, nawet w dniu wykonania usługi dostałam informację,że się spóźnią a przyjechali jeszcze później.Współpraca bardzo trudna; zdecydowanie na NIE

Popieram - mam bardzo złe doświadczenie z tą firmą - czuję się oszukany.

#34 Anna33op

Anna33op

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 14:05

hej, a czy ktoś zna dobrą firmę sprzątającą w Głuchołazach? Szukam kogoś kto się zajmuje myciem posadzek na wielkich halach. trafiłam na czyszczenieprofesjonalne.pl, zna ktos?

Hej, jeśli chodzi o firmę sprzątającą w Głuchołazach to niestety nie znam ale polecam Ci zainteresować się firmą z Opola (Higma Service), która posiada w swojej ofercie szereg preparatów czyszczących. Jeżeli masz większą powierzchnie do sprzątania to polecam zainwestować w wózki do sprzątania oraz maszyny czyszczące.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy