Skocz do zawartości

wrocław - firma sprzątająca

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 00:20

jaką profesjonalną firmę sprzątającą we Wrocławiu możecie polecić? 

#2 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 00:41

U nas w biurowcu jest wynajęta ta firma: http://www.ceta.wroc.pl/

pełna profeska

#3 Guest_gosc2

Guest_gosc2
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 07:37

www.uslugiporzadkowewroclaw.com.pl

#4 Guest_Szpachla

Guest_Szpachla
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 23:52

U nas w biurowcu jest wynajęta ta firma: http://www.ceta.wroc.pl/

pełna profeska

Również polecam ceta.wroc.pl - bardzo dobra firma. Mialem sie okazje przekonac, gdy ich zatrudnilem Dołączona grafika

#5 Stanisław234

Stanisław234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 maj 2014 - 22:40

Część,

Sprzątanie firm oferuje wiele przedsiębiorców, ale znalezienie porządnej firmy sprzątającej to trudna sprawa. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Polecam ostrożność w tej sprawie. Spotkałem się z cała gamą prowizorek. Na szczęście znajomi mi polecił firmę sprzątającą Idealnesprzątanie  i z czystym sumieniem mogę te firmę polecić dalej! Prawdziwi profesionaliści

#6 P.E.Ewa

P.E.Ewa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 październik 2014 - 12:06

Szczerze polecam firmę CZYSTAL -> http://www.czystal.wroclaw.pl/

Fachowcy w swojej dziedzinie.

#7 Guest_Kosik

Guest_Kosik
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 18:03

Po remoncie w domu zamówiliśmy usługi z firmy RoyalMaids (pierzdywan.pl)

Bardzo dobrzy są, wszystko generalnie wysprzatane było i to w nawet w niedługim czasie. Skupiają się na pracy a nie miganiu się od niej :)

#8 Norma23

Norma23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 11:31

Ja korzystam z usług tej firmy - sprzątanie warszawa i jestem zadowolona, wieć moge polacać.

#9 Karl223

Karl223

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 14:10

Dobrze, żeby tak firma była wyposażona w maszyny sprzątające. Zawsze to dokładniej doczyści. I widać, że ma się do czynienia z profesjonalistami.

#10 favor

favor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:04

Bez ukrywanego marketingu szeptanego, jako przedstawiciel firmy Bryliant zapraszam do zapoznania się z ofertą: sprzątanie biur Wrocław

Bryliant - profesjonalne sprzątanie Wrocław - usługi dla firm i osób indywidualnych

#11 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 08:41

We Wrocławiu masz Clar System. O tutaj http://www.clarsyste...ddzial-wroclaw/ ich szukaj. Myślę, że firma spełni Twoje oczekiwania. Spore doświadczenie, odpowiednia kadra, zaplecze techniczne na najwyższym poziomie. Oferują kompleksowe usługi także z pewnością znajdziesz te odpowiednie dla siebie.

#12 Guest_Grejdi

Guest_Grejdi
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 13:28

Zdecydowanie mop24. Nam sprząta biuro, w sumie 250 m2, jesteśmy bardzo zadowoleni. O wiele mniej problemów niż przy zatrudnianiu sprzątaczki. Zero problemów z nimi od pół roku. Zawsze czyściutko. 

#13 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 14:21

A ja polecam Moppy.pl. Sprzątają mi mieszkanie i biuro we Wrocławiu, także naprawdę polecam!

#14 Guest_TomaszKoczkowski

Guest_TomaszKoczkowski
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 09:41

Tak, tak ja na mop24 też stawiam i to bardzo sprawdzona ekipa, z resztą wgl jeżeli chodzi o sprzątanie biur to mają markę wyrobioną i paru moich znajomych w różnych częściach Wrocławia też właśnie z ich usług korzysta więc chyba fama się pocztą pantoflową dobra też o nich niesie smile.png

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 20:33

Nie polecam wrocławskiej firmy activas. Praca ekipy sprzątającej niedokładna, brud w zakamarkach, za szafkami kurz(dodam, że miało być sprzątanie całego mieszkania), poozstałości tłuszczu;słowem nie polecam! Brak profesjonalizmu, nawet w dniu wykonania usługi dostałam informację,że się spóźnią a przyjechali jeszcze później.Współpraca bardzo trudna; zdecydowanie na NIE

#16 Jarecki85

Jarecki85

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 maj 2017 - 11:02

Ja mogę za to śmiało polecić firmę Romwit. Korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że ich podejście do wykonywanej pracy jest na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadają szeroki zakres usług, więc jeśli chodzi o sprzątanie czy też mycie nie będzie absolutnie żadnych problemów.

#17 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 21:33

Przed wyborem firmy sprzątającej warto najpierw zrobić rozeznanie, ile taka usługa może kosztować. Pomoże nam w tym kalkulatordlafirm.pl, który obliczy średnią stawkę na podstawie lokalizacji, powierzchni biura, ilości pracowników itp. W ten sposób unikniemy sytuacji, kiedy jakaś firma będzie chciała wyciągnąć od nas zbyt dużą kwotę za wykonaną usługę. 

#18 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 12:37

my szukaliśmy firmy z doświadczeniem i wykwalifikowanymi osobami, które profesjonalnie zajmują się utrzymaniem czystości w naszych obiektach. wrocławską firmę ponpran.pl polecił mi znajomy, u którego także oni zajmują się utrzymaniem czystości. Świetni i skrupulatni,a do tego ceny niewygórowane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych