Kategorie
Skocz do zawartości

Budżet: w 2008 roku nauczyciele nie dostaną podwyżek...


Admin Księgowość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt ustawy budżetowej na 2008 rok, przygotowany przez minister finansów Zytę Gilowską, nie przewiduje podwyżek dla nauczycieli. Kwota bazowa, od której zależy wysokość ich wynagrodzenia, będzie niższa od tegorocznej o 48 zł. W efekcie nauczyciele, jako jedyni pracownicy sfery budżetowej, nie otrzymają 2,3-proc. podwyżek. Powrót do artykułu: Budżet: w 2008 roku nauczyciele nie dostaną podwyżek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz że podwyżki które dostali w tym roku są wystarczające?????? Płaca zasadnicza dyplomowanemu zwiększyła się o 105zł od tego dodatek motywacyjny, stażowy to samo, wychowawstwo też dość znacznie wzrosło. I tak za dużo dostali, niektóre grupy zawodowe przez 10 lat nie są w stanie doczekac się takich podwyżek jakie oni dostali w jednym roku!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Sądzę, że za dużo się mówi o podwyżkach, tam gdzie one są niewielkie, a za mało tam gdzie są naprawdę duże. Nie wiem kto, ale ktoś je dostaje skoro w TV i innych mediach ciągle podają o tak dużym wzroście płac - kto dostaje te podywżki, może zarzadzajacy? bo na pewno nie skelpowe, magazynierzy, sprzątaczki i inni, którzy na nich pracują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...