Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Przeprowadzka do Anglii

Przeprowadzka

wróć do serwisu Logistyka 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 kasusza

kasusza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 16 maj 2016 - 16:04

Tu jest dobre info w temacie przewozu zwierząt zagranice http://www.info.clic...at-za-granice/

polecam lekture

Gdyby ktoś szukał firmy transportowej i do przeprowadzki do polecam firmę dobrego znajomego http://londynczyk.eu/

#22 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 969 postów

Napisano 16 maj 2016 - 16:37

Cały majątek bez strat przewieziesz flotą transportową z firmy fracht.pl. zapoznaj się z ofertą być może zainteresuje cię.

#23 anetazz

anetazz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 10:39

Przeprowadzka za granicę to poważna sprawa i lepiej nie brać pierwszej lepszej firmy. Moi znajomi w ten sposób sporo stracili.

#24 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 21:32

W trakcie przeprowadzki korzystałam z pomocy firmy przeprowadzkowej. Z nimi http://www.elektron-trans.pl/ wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Panowie pomagali mi w pakowaniu, zabezpieczaniu mebli, a nawet w ustawianiu ich w moim nowym lokum. Jestem z ich pracy bardzo zadowolona. Z tego co wiem dokonują oni przeprowadzek również w Europie. Dodatkowym ich atutem jest OC przewoźnika.

#25 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 10 maj 2017 - 12:46

Oczywiście - jest wiele takich firm. Jedną z nich można znaleźć w Warszawie, przy ul. Bohaterów Września 9 / 105. Jej strona internetowa widnieje pod adresem: http://adexim.com.pl...wadzki-mieszkan

#26 Saaba

Saaba

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2017 - 12:13

Zazwyczaj te firmy ograniczają się do jednego państwa. Ukierunkowane są na jeden kraj. Aktualnie pracuje w firmie prowadzącej przeprowadzki międzynarodowe na terenie całej europy. Także wiem jak to wygląda od kuchni. Jeżeli firma jest dobrze przygotowana nic się nie stanie. Dużo też zależy od klienta ale jeśli podpisanie umowy przebiegnie pomyślnie dla obu stron, wszyscy pracownicy muszą, podkreślam muszą dbać o to co przewożą bardziej chyba niż o siebie. wink.png

#27 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 27 maj 2017 - 11:13

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości firmy która pomoże wam w przeprowadzkach to osobiście polecam www.przeprowadzki-kraków.net renomowana sprawdzona firma z Krakowa, kiedyś pomogli mi w przeprowadzce. Niezłe ceny i sporą dyspozycyjność mają !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#28 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 26 grudzień 2017 - 22:13

Nie ma się co obawiać, tym bardziej, że jeżeli wybierzesz doświadczoną i profesjonalną firmę to wszystko będzie ubezpieczone. Jeżeli chodzi o przeprowadzki międzynarodowe to warto wziąć kompleksowe usługi, wraz z pakowaniem mebli i przygotowaniem ich do transportu, zabezpieczeniem, załadunkiem, przewozem i tak dalej.. :) Oszczędzisz sobie tym bardzo wiele pracy, a przy okazji i nerwów. Ja ze swojej strony mogę polecić TDU - Przeprowadzki, bo świadczą takie usługi na najwyższym poziomie, a cena jest bardzo atrakcyjna. Warto też zaznaczyć, że mają możliwość łączenia przeprowadzek, czyli jeżeli jadą w jedną stronę bez załadunku, to mogą wykorzystać to na przewóz Twoich rzeczy. Dzięki temu można uzyskać rabat nawet do 60%. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z nimi, by uzyskać szczegółowe informacje.

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 09:29

Polecam skontaktowac się z firmą transvoyager.pl

#30 Michal_s71

Michal_s71

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 czerwiec 2020 - 07:01

Wszystkie przeprowadzki między narodowe to duże wyzwanie dlatego należy zawsze posiłkować się profesjonalna firmą przeprowadzkową, która zapewnia realizację usługi na odpowiednim poziomie i daje poczucie bezpieczeństwa.

#31 Czarnecka105

Czarnecka105

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 14 sierpień 2020 - 21:10

To dobry chyba biznes jest co

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przeprowadzka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych