Skocz do zawartości

Wrocław - w której dzielnicy są tanie mieszkania?

Wrocław mieszkanie nieruchomość tanie mieszkanie gdzie kupić

wróć do serwisu Sektor Publiczny 157 odpowiedzi w tym temacie

#41 marcin@wroclaw-mdm.pl

marcin@wroclaw-mdm.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 listopad 2014 - 08:38

Witam,
zapraszam na stronę poświęconą programowi Mieszkanie dla Młodych we Wrocławiu. Baza nieruchomości jest w opracowaniu. Wkładamy ogrom pracy, żeby wkrótce znajdowała się w niej szeroka oferta mieszkań dostępnych w MdM we Wrocławiu.

Oprócz tego na stronie znajdziecie opis programu, formularz kontaktowy, dzięki któremu możecie zadawać nam pytania. Jedną z najpopularniejszych rzeczy są bezpłatne szkolenia dla osób myślących o zakupie nieruchomości.

Pozdrawiamy
zespół www.wroclaw-mdm.pl

www.wroclaw-mdm.pl

Zawsze aktualne i pewne informacje o programie Mieszkanie dla Młodych we Wrocławiu i okolicach.

#42 Guest_Parańka

Guest_Parańka
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 22:11

Zielona Klecina jest super - bardzo tam ładnie, blisko do Bielan, taki przytulny zakątek.

#43 Guest_Kamma

Guest_Kamma
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 16:20

Zielona Klecina jest super - bardzo tam ładnie, blisko do Bielan, taki przytulny zakątek.

Mnie najbardziej podoba się to, że jest w niskiej zabudowie i że zielono. Jak się pojawi junior to będzie mu się tam lepiej żylo niż w sedesowcu. No i bliziutko będę miała do pracy biggrin.png

#44 Guest_dzenis

Guest_dzenis
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2014 - 15:39

też własnie myślę o zielonej klecinie - dobrze skomunikowane osiedle a i spokój za oknem smile.png

#45 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:36

W zasadzie Wrocław do tanich miast nie należy i potwierdzi to chyba każdy.

Niemniej można znaleźć i tańsze osiedla. Zwykle na przedmieściach ( które na marginesie moim zdaniem są znacznie bardziej przyjazne do życia niż zatłoczone centrum...). 

Bardzo ładna inwestycja znajduje się obecnie na Psim Polu:

http://targimieszkan...claw-psie-pole/

Tutaj możecie sobie ją zobaczyć.

Zostanie oddana do użytku w 2015 roku a kawalerkę kupi się tam już od 130 tys. złotych.

8c063f2af5452e56f25080b9612c6e92.jpg

#46 Guest_kosmosik

Guest_kosmosik
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 15:52

Potwierdzam opinie o Zielonej Klecinie, jest tam bardzo ładnie smile.png

#47 Guest_Ostroda

Guest_Ostroda
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2015 - 17:25

na psim polu nie chciałabym mieszkać! o wiele lepiej skomunikowana jest klecina, no i bliżej to wszystkich głównych ośrodków zarówno rozrywki jak i pracy! A zielona klecina osiedle jest bardzo ładne...i faktycznie zielone. fajnei ze deweloper o tym pomyślał!

#48 Ultraman6

Ultraman6

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 17:12

Super, dzięki za wszelkie info :)

Nothing's gonna breake my stride

#49 wiktaa

wiktaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2015 - 22:57

Jeżeli chodzi o ceny mieszkań http://www.kalkulator.pl/ceny-mieszkan to polecałabym jednak obrzeża miasta, jeżeli chodzi o Wrocław. Smolec bardzo dobrze połączony z Wrocławiem a ceny za metr nie wynoszą nawet 3 tysięcy, więc dwa razy mniej niż w samym Wrocławiu. Jeżeli koniecznie Wrocław Cię interesuje to również te dzielnice które są najbardziej wysunięte, Muchobór, Klecina, Książe.. 

#50 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 luty 2015 - 10:30

za ta kase albo mniejsze, albo musisz sobie dozbierac jeszcze 50 tysi bo za okolo 300 sa mieszkania ok 60m2 (lekko ponad) 3pokojowe w inwestycji "nowy horyzont" przy osiedlu fabryczna (http://www.geogrupa....inwestycji.html) do oddania bedzie w przyszlym roku, do tego jest objete programem MdM wiec mozna jakos pokombinowac:))

#51 Guest_safka

Guest_safka
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 22:17

ja wolę Klecinę. lepsza lokalizacja. ta Zielona Klecina zapowiada się całkiem dobrze:) chyba warto się im przyglądnąć

#52 Alicja123

Alicja123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 luty 2015 - 09:53

Ja z mężem korzystałam z usług http://www.fadesapol...l/o-firmie.aspx i od ponad roku mieszkamy na osiedlu Innova.  rzut beretem do centrum a akurat dla nas to ważne  ps my się dogadaliśmy i placilismy trochę w ratach, zajrzyj sobie na stronke ;)

#53 pracus

pracus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 19 luty 2015 - 13:21

Proponuję ci przejrzeć ogłoszenia z lokalnego rynku http://wroclawlokalnie.pl zeby poznac jakie sa ceny miezskan.

#54 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 15:28

Myślę, że za taką cenę może uda się coś znaleźć ale nie będzie to takie łatwe smile.png Najlepiej szukać w ramach MDM z dopłatą. Jak kupujesz mieszkanie z Home Brokera to raz że Ci pomogą zdobyć dopłatę, dwa że znajdą Ci mieszkanie do takiej kwoty jaką masz a trzy że jak chcesz deweloperskie to nie zapłacisz prowizji smile.png

#55 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 15:33

Teraz na Krzykach nieźle pobudowali, wiem że robią jakieś wyprzedaże ostatnich mieszkań i w dniach wyprzedaży można kupić je taniej z jakimś rabatem ale to też widziałam na facebooku post Home brokera sponsorowany, nie wczytywałam się bo już mam mieszkanie ale wiem że jest taka opcja smile.png

#56 Guest_falka

Guest_falka
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 21:33

e tam ja wolę sie zwrócić bezpośrednio do dewelopera. byłam już w tim deweloper i wydają się porządni. zreszta byłam też na budowie zielonej kleciny i rosnie rośnie!

#57 Guest_Alek

Guest_Alek
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 12:20

Mam 250 tys. uzbieranych pieniędzy, chcę je przeznaczyć na kupienie nowego mieszkania we Wrocławiu, chcę żeby miało przynajmniej 60 metrów kwadratowych, mam szansę coś kupić za tę kwotę, czy jeszcze muszę dozbierać? Mieszkam 100 km od Wrocławia, dobrze go nie znam, dlatego proszę rodowitych wrocławiaków o podpowiedż, w ktorych dzielnicach Wrocławia jest najtaniej.

Proponuję odezwać się do tego biura www.verson.com.pl - co prawda moje mieszkanie najtańsze nie było, ale zaoszczędziłem mnóstwo czasu i energii na formalności, które zostały załatwiona za mnie przez agenta tego biura. 

#58 Guest_kate67

Guest_kate67
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 12:21

Proponuję odezwać się do tego biura www.verson.com.pl - co prawda moje mieszkanie najtańsze nie było, ale zaoszczędziłem mnóstwo czasu i energii na formalności, które zostały załatwiona za mnie przez agenta tego biura. 

Potwierdzam!!!

#59 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 13:17

No tak jak tu ktoś napisał Wrocław tanim miastem nie jest pod tym względem, ale jak tak śledzę sobie rynek to ceny troszke spadły. Też słyszałam o Zielonej Klecinie. Ostatnio nawet jak biegałam, to się przebiegłam obok budowy. Wygląda to fajnie i sporo już zrobione. Jestem ciekawa ile za metr by chcieli, bo lokalizacja fajna, zabudowa niska no i blisko do centrum handlowego. Spoko bym też miala dojazd do pracy smile.png Wizaulizacje wyglądają bosko

#60 Guest_suska

Guest_suska
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 22:10

a nie wiem ile za metr ale kurde osiedle na prawdę sie moim zdaniem wyróżnia od innych blokowisk:) no i lokalizacja jest niczego sobie....Klecina teraz jest tak blisko i dobrze skomunikowana....o wiele lepiej niż druga część miasta (np. Psie Pole)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wrocław, mieszkanie, nieruchomość, tanie mieszkanie, gdzie kupić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych