Skocz do zawartości

Wrocław - w której dzielnicy są tanie mieszkania?

Wrocław mieszkanie nieruchomość tanie mieszkanie gdzie kupić

wróć do serwisu Sektor Publiczny 157 odpowiedzi w tym temacie

#21 a.kowal

a.kowal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 20:38

Moim zdaniem wszędzie we Wrocławiu można coś znaleźć na własną kieszeń. Chodzi mi o cenę na własną kieszeń.

Zarówno w samym Wrocławiu jak i pobliskich miejscowościach, które co raz częściej przyminają dzielnice Wrocławia. 

Za parę lat będzie to jedna wielka metropolia! 

#22 Guest_manju12

Guest_manju12
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 23:09

Moim zdaniem wszędzie we Wrocławiu można coś znaleźć na własną kieszeń. Chodzi mi o cenę na własną kieszeń.

Zarówno w samym Wrocławiu jak i pobliskich miejscowościach, które co raz częściej przyminają dzielnice Wrocławia. 

Za parę lat będzie to jedna wielka metropolia! 

co do pojecia metropoli to faktcznie nie wiele nam do tego stautsu brakuje - nam Wroclawianom wink.png mysle o przeprowdzce w troche cichcsze okolice nic centrum wroclawia. czekam na zakonczenie dwoch inwetycji od WPB a w szczegolnosci II etapu dozynkowej. Jak sie naucze zalacza tutaj zdjecia to pokaze o co chodzi wink.png

#23 Guest_sungiowh

Guest_sungiowh
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 14:38

Na Ołtaszynie możę najtaniej nie jest, ale jak czasami wciskają tam jakieś mieszkania to schodza one na prawde w dobrych cenach - nawet od 4900 za metr widziałem ostatnio na osiedlu na ul. Bursztynowym. w ogole oltaszyn to fajna taka kameralna spokojna dzielnica, mi to 5 latach spedzonych w centrum przydaloby sie troch eciszy

#24 Guest_jula768

Guest_jula768
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 18:37

Na Krzykach Fadesa buduje nowe osiedle Moderno: "Ceny kawalerek zaczynają się od 212 tys. zł, a mieszkań 2-pokojowych od 236 tys. zł - w tej cenie do lokalu przynależeć będzie ogródek lub komórka lokatorska. Na mieszkanie 3-pokojowe z komórką lokatorską z na Osiedlu Moderno trzeba wydać przynajmniej 347 tys. zł"

http://www.nieruchom...iu,1,80,1.html

Szczerze mowiac to nie wiem gdzie we wrocku znajdzesz min 60 m za 250 tysi. 

#25 Guest_Ganio

Guest_Ganio
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 23:06

Ja wynajmuję mieszkanie na Krzykach i jest znacznie tańsze niż w Centrum i na Gaju. Nie wiem czemu. Ostatnio na tym portalu z ogłoszeniami widziałem też dość tanie mieszkania w okolicach rynku: http://top-ogloszeni...ieruchomosci-10

To pewnie zależy też od roku.

#26 a.kowal

a.kowal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 21:47

A nie możecie skorzystać z MdM? Może akurat coś w tym by się znalazło dla Was? 

Trochę tych mieszkań jest, pewnie trochę jeszcze przybędzie. 

#27 Guest_tudag

Guest_tudag
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 22:57

Na Ołtaszynie możę najtaniej nie jest, ale jak czasami wciskają tam jakieś mieszkania to schodza one na prawde w dobrych cenach - nawet od 4900 za metr widziałem ostatnio na osiedlu na ul. Bursztynowym. w ogole oltaszyn to fajna taka kameralna spokojna dzielnica, mi to 5 latach spedzonych w centrum przydaloby sie troch eciszy

ja mam ten sam problem - czyli mieszkanie w centrum i do tego widze ze podobnie myslimy jesli chodzi o ew przyszly zakup. Mieszkam wlasnie w jednym ze starszych budynków deweloepra, ale chce sie przeprowadzić, bedac wiernym marce, do wlasnie tego osiedla na Wojszycach. 

#28 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 07:36

Co prawda w bliskiej odległości od samego centrum, ale w całkiem przyzwoitej cenie. Sprawdź sobie City Island. Nowa, gotowa inwestycja. Nie trzeba czekać na realizację. Mieszkanie kupujesz i masz. Znajduje się na Kępie Mieszczańskiej.

#29 Guest_dingen

Guest_dingen
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 19:29

O widze, ze tez myslisz o Kępie Mieszczańskiej :) czyżby sąsiad :) jak dla mnie tak tanio i blisko centrum to już raczej nie będzie nigdy jesłi wszsytko pójdzie w Wyspie Mieszczańskiej której się przygladam. Na bieganie super tereny. Plus na spacery weekendowe z familią. 

#30 Słoneczny Ołaszyn

Słoneczny Ołaszyn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2014 - 13:46

Zapraszamy na Dzień Otwarty osiedla Słoneczny Ołtaszyn!

Już w najbliższą sobotę, 2 sierpnia można będzie zobaczyć ostatnie wolne mieszkania na osiedlu oraz porozmawiać osobiście z deweloperem.

Szczegółowe informacje: http://oltaszyn.com/...na-dni-otwarte2

Serdecznie zapraszamy!

#31 a.kowal

a.kowal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 17:09

Wrocław jest tak pięknym miastem, że mógłbym w nim mieszkać, w każdej dzielnicy :)

Byle było blisko do przystanku :)

Deweloperów jest tak dużo, że jest w czym przebierać, a inwestycji jeszcze więcej!

#32 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 08:46

Z "tanimi" mieszkaniami we Wrocławiu raczej ciężko. Ale wejdź tutaj www.verson.com.pl , dla mnie znaleźli świetne mieszkanie. 

#33 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 979 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 07:57

Dość ciekawe ceny mają mieszkania na osiedlu Relaks-Partynice. Nie kojarzę, ile dokładnie było tam za metr kwadratowy, ale pamiętam, że zaskoczyła mnie całkiem atrakcyjna cena. Więcej informacji znajdziesz w każdym razie tutaj. Sprzedaje je spółdzielnia Śródmieście Prasa, więc o wszystkie szczegóły najlepiej pytać u źródła.

#34 profitdev

profitdev

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 wrzesień 2014 - 13:40

Uważam, że w dzielnicy Krzyki są dosyć tanie mieszkania. Jest to dzielnica usytuowana daleko od centrum , nieopodal autostrady i z tym również wiążą się ceny mieszkań. W dalszym rejonie Krzyków skierowanym na wylotówkę z Wrocławia ceny spadają w dół, więc jest to dobry rejon, aby dokładnie sprawdzić oferty mieszkaniowe i trafić niepowtarzalną okazję.

odżywki na masę i na siłę - https://odzywkinamaseranking.pl/  - ranking 2019!

#35 Guest_anna_zuzanna

Guest_anna_zuzanna
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 19:48

Ja z mężem kupilam mieszkanie od Fadesy i od ponad roku mieszkamy na osiedlu Innova, nie mogliśmy trafic lepiej, naprawdę, rzut beretem do centrum a akurat dla nas to ważne bo jeszcze korzystamy z urokow młodego malzenstwa i często wychodzimy. PS my się dogadaliśmy i placilismy trochę w ratach, zajrzyj sobie na ich  stronke J

#36 Guest_jasiek

Guest_jasiek
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 17:05

Hmma na Krzykach jakaś fajna inwestycja?

#37 Guest_Lałra

Guest_Lałra
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 16:29

Zielona Klecina zdecydowanie obiecująco się prezentuje smile.png właśnie tam rozglądam się za dwupokojowym, ustawnym mieszkankiem i ceny mają naprawdę super smile.png

#38 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 14:04

A ja bym zainwestowała w mieszkanie w Oławie. Europacific.pl/ Znajdziecie wiele fajnych ofert. Mieszkanie w mniejszym mieście niedaleko Wrocławia to bardzo dobry pomysł.

#39 Guest_Kaizk

Guest_Kaizk
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 16:24

Po ostatnim wzroście limitu cenowego przy programie mieszkanie dla młodych ponownie zaczełem zastanawiać się nad zakupem mieszkania na Olimpii Port. Pomimo, iż cena jest tam troche wyższa to wiem po spotkaniu z ich doradcą, że można to prosto połączyć kupując pewne elementy wyposażenia odrębną umową wykończeniową.

Tak więc została tylko ostateczna decyzja co do mieszkania bo finansowanie załatwić można w zasadzie na miejscu u nich. Korzystaliście może z tej usługi ?

#40 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 12:19

Ja czasami jestem przerażony nieporadnością niektórych osób, czy tak ciężko poszukać sobie w sieci jakieś tablicy czy wyszukiwarki z mieszkaniami i sprawdzić gdzie są najlepsze ceny mieszkań? Proszę bardzo jeśli chodzi o Wrocław wchodzimy na Dom.Money.pl ustawiamy miasto, typ mieszkanie i proszę - http://dom.money.pl/...rzedaz/wroclaw/ 
Bez problemu można sobie porównać wszystkie oferty i wybrać tą która nam najbardziej odpowiada. Do tego trzeba wziąć poprawkę, że ceny wahają się w zależności od pory roku, wiadomo, że w takich miastach jak Wrocław największy popyt trwa od połowy sierpnia do gdzieś połowy października, a co za tym idzie ceny mogą być wyższe, potem to stopniowo spada im dalej w rok akademicki. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wrocław, mieszkanie, nieruchomość, tanie mieszkanie, gdzie kupić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych