Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

zwolnienie art. 53 par. 1 pkt 1 lit. a

art. 53 kodeks pracy

wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Zofia

Guest_Zofia
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 13:09

Witam,

Mam pracownika zatrudnionego od 16.01.2013 na czas określony. Pracownik od 29.04.2013 do nadal przebywa na długotrwałym zwolnieniu lekarskim. Czy mogę zastosować powyższy artykuł do rozwiązania z nim umowy o pracę? W sumie to był zatrudniony dłużej niż 6 miesięcy i nie wiem za bardzo jak zinterpretować ten przepis.

Z góry dziękuję za pomoc.



#2 doriss

doriss

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów
  • Lokalizacjaśrodek Polski

Napisano 30 lipiec 2013 - 13:11

no, niestety, tu nie ma zastosowania par. 1 pkt a, bo okres zatrudnienia przekroczył 6 m-cy


Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek



Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: art. 53, kodeks pracy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych