Skocz do zawartości

dopłaty do wynajmowanego mieszkania - kryteria

dopłaty dofinansowanie najem mieszkanie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_mortadela

Guest_mortadela
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 11:02

Słyszałam, że państwo ma dopłacać do wynajmowanych mieszkań. Dopłaty będą dotyczyły każdego mieszkania? to znaczy mam na myśli to czy ja sobie sama szukam mieszkania i pańśtwo mi dopłaca czy mieszkania znajduje państwo, a może ma jakieś swoje mieszkania, czy te mieszkania nie będą przypadkiem lokalami komunalnymi? No i jeszcze jedno, czy na jakich zasadach będzie przyznawana dopłata, czy dostaną ją tylko osoby o niskim dochodzie?

#2 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1138 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 30 lipiec 2013 - 11:22

Witaj !

Wydaje mi się, że masz na myśli założenia programu Mieszkania dla  Młodych. Tytułowi młodzi mogą wynajmować mieszkanie bezpośrednio od dewelopera z możliwością późniejszego wykupu w ramach MdM. Aby tego dokonaćtrzeba spełnić warunki uczestnictwa w tym programie tj.:

1)  mieć do 35 lat w momencie podpisania umowy o kredyt 

2) musi to być pierwsze kupowane mieszkanie

3) należy być jedynym najemcą wynajmowanego mieszkania od dewelopera.

Tylko wówczas będzie możliwość skorzystania z programu jeszcze w czasie wynajmu mieszkania i otrzymania dopłaty do zakupu przyszłego mieszkania.

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

Jedyna inicjatywa w której biorę aktywny udział:

Q <klik>

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dopłaty, dofinansowanie, najem, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych