Skocz do zawartości

Jakie biuro księgowe polecacie - Legionowo i okolice???

księgowość legionowo

wróć do serwisu Moja Firma 55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kaminel

Guest_Kaminel
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 13:10

Jeżeli mogą być biura z Warszawy to zobacz sobie na QualityDot. Oni mają siedzibe na Środkowej, biuro sprawdzone i dobre. Klientów sporo i doświadczenie duże. 

#22 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 07:43

Ja tam jestem bardzo wygodna i może przez to szukałam biura które będzie oferowało wyłącznie zdalną obsługę. Choć przy małych dzieciach i własnej firmie to chyba oczywiste. Wcześniej - na samym początku działania mojej firmy, korzystałam z księgowości online i może to też mnie jakoś spatrzyło. Firma się rozwinęła dzieci pojawiły i trzeba było skorzystać z usług biura więc przeszłam do takiego co oferuje podobne jak to z którego korzystałam usprawnienia. Obecnie korzystam z usług http://business-tax.pl/ i chwalę sobie bardzo. Jestem już po kilku kontrolach i nikt się niczego nie przyczepił a to chyba najlepsza rekomendacja.

#23 Guest_Małgosia00

Guest_Małgosia00
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:36

Jeśli chodzi o okolice Warszawy, to polecam E-development. Moi rodzice sprzedawali u nich swoje mieszkanie na Ochocie i byli zadowoleni, bo nieruchomość udało się naprawdę szybko sprzedać. 

#24 Nerox

Nerox

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 13 kwiecień 2015 - 18:28

Osobiście polecam Panią Lidie z Broro, co prawda to Pułtusk, ale idzie się dogadać, aby odbierała dokumenty z biura w innym mieście. http://uslugi-rachunkowe.net
Moja ciocia korzysta z usług, tak dla ścisłości.

Zapraszam na serwis ogłoszeń lokalnych, dla mieszkańców Powiatu Oława.

#25 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:39

Proponuje również wejść na stronę www.panpodatek.com.pl to biuro rachunkowe działające w Legionowie i warszawie. Przede wszystkim doradzają i zawsze podpowiedzą co zrobić

#26 Guest_NOWY

Guest_NOWY
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 18:00

A ktoś ma jakieś doświadczenie z firmą FESTA, LIDMAR lub BIUREM NOWAKOWSKIEGO?

Jestem od niedawna mieszkańcem Legionowa, zamierzam przenieść tu również księgowość sowjej firmy i jakoś te 3 biura "rzuciły mi się w oczy". Ktoś? Coś?

#27 Guest_beatrix

Guest_beatrix
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:43

Od dłuższego już czasu całą rachunkowość zleciłem firmie VLC (ksiegowawawer.pl). Mają doświadczenie, dobrych specjalistów i przystępne ceny. Nie ma tutaj problemów przeciąganiem w czasie, jak coś mają oddać na dany termin, to oddają, bez opóźnień.

#28 Guest_l-wo

Guest_l-wo
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 19:17

Podbijam temat. Również jestem nowym legionowianinem i chciałbym coś porządnego i na miejscu w Legionowie. O firmie Festa słyszałem i nieee skorzystam... Jakieś opinie sugestie z kim warto wspołpracować w naszym miasteczku???

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 15:35

festa buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

#30 Guest_adam789

Guest_adam789
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 15:10

Zawsze mogę liczyć na mojego księgowego, a to słyszałem rzadko się zdarza. Jakby co to moje rachunki prowadzi ELEPHANT FINACE z Warszawy. 

#31 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 08:36

Jeśli ktoś szuka dobrej księgowej w okolicach Legionowa polecam bardzo dobrą Ania Łabędź 600814457. Powodzenia w interesach 

#32 Guest_Dudan

Guest_Dudan
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 10:59

Uważam, że najlepiej skorzystać z biura internetowego. Mam firmę, mieszkam w Nieporęcie i nie widzi mi się jeździć do Legionowa, albo Warszawy na spotkania z księgową. Dla mnie najbardziej liczy się wygoda i terminowość. Kolega polecił mi Superksięgową.  Wysyłam im skany i mnie rozliczają. Jeżeli ktoś jest zabiegany, to warto skorzystać z księgowości internetowej, jest bardzo dużo firm, które oferują tego typu usługi.

#33 Guest_antek

Guest_antek
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 10:47

w Warszawie jest duży wybór biur rachunkowych, warto sprawdzić ofertę m.in. kancelarii biegłego rewidenta www.zkco.pl/ oni zdecydowanie stawiają na wysoką jakość usług

#34 Guest_Bartosh

Guest_Bartosh
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 17:41

Prowadzę firmę tez pod warszawą, jednak z biura korzystam warszawskiego w postaci QualityTax. Zmieniłem jakies 8-9 miesięcy temu. Na razie wszystko gra jak trzeba. Długów nie narobili, wszystko porozliczali:0

#35 Guest_Bonia

Guest_Bonia
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 19:26

A słyszeliście coś o biurze www.avalis.pl Do mnie póki co dotarły same dobre opinie, ale wolę się jeszcze upewnić. Współpracował ktoś z nimi?

#36 Guest_vesee

Guest_vesee
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 12:22

Jak masz dość dużo dokumentów księgowych to opłaca się wykorzystać biurogama.pl. Wszystko robią na czas, deklaracje skomplikowane wykonane bezbłędnie, można optymalizować biznes pod względem podatkowym. Co ciekawe biuro robi mnóstwo zestawień indywidualnych, które pomagają rozwinąć działalność gospodarczą. Kilka razy skorzystałem, bo chciałem mieć stan ogólny przedsięwzięcia w jednym miejscu. Bardzo udana współpraca, bezbłędna kadra, wysokie ubezpieczenie OC w razie czego. Klient otrzymuje jasny cennik podstawowy i szczegółowy. W pakiecie podstawowym jest raczej wszystko, czego potrzebuje mała i średnia firma do działania, bez dodatkowych opłat. To mi się bardzo spodobało.

#37 Guest_Jankkkka

Guest_Jankkkka
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 11:49

Jeżeli ktoś na przykład chce coś z Warszawy, to Quality Tax jest dobrym biurem rachunkowym. Zresztą nie tylko biurem a i pewnego rodzaju firma doradzą np przy optymalizacji.

#38 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 19:43

Poszukującym dobrej księgowej z Legionowa i okolic polecam Panią Anię naprzeciwko poczty na Jagiellońskiej, www.biurorachunkowe.sos.pl , Super współpraca i zna się na rzeczy!

#39 Guest_Emilio

Guest_Emilio
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 12:59

Z usług księgowych moja firma korzystała na nobis.wrocław.pl Pełna profeska i umiejetnosc dogadania z klientem , co sobie cenie najbardziej :)

#40 intaris

intaris

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 maj 2016 - 18:34

Moja firma korzysta z biura z Warszawy. Biuro nazywa się "Grażyna" i prowadzą na prawdę fachowa i rzeteną księgowosć (http://www.ksiegowosc-grazyna.pl/)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość, legionowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych