Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halę magazynową zbudujesz szybciej

wróć do serwisu Logistyka 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 12:40

Zgodnie z projektem założeń nowelizacji prawa budowlanego czas procedur związanych z pozwoleniem na budowę hali magazynowej ma się skrócić o 120 dni. Powrót do artykułu: Halę magazynową zbudujesz szybciej

#2 Guest_Karolek

Guest_Karolek
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 12:43

W końcu! Coś się w tym kraju zmienia na lepsze. Skrócenie czasu oczekiwania i załatwiania formalności związanych z pozwoleniem na budowę hal magazynowych powinno być wprowadzone już z pięć lat temu. Dobrze, że w końcu się i tym zajęli. 180 dni to w sumie i tak sporo, jeszcze ciekawe jak wyjdzie z realizacją tej nowelizacji. Może sie okazać, że na pozwolenie trzeba będzie czekać tak samo długo.

#3 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 27 grudzień 2013 - 12:19

Tylko co to da? Zobacz ile w Jartomie stoi wolnych hal magazynowych. Myślisz, że przy tak niskich wycenach jakiekolwiek firmy będą się decydowały na budowanie hale od podstaw? Jak dla mnie to bardziej niż kiepski pomysł, nie sądzicie?

mspinfo.png

#4 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 11:41

Ja mam pytanie odnośnie magazynów oferowanych przez Cassioli. Interesuje mnie właściwie wszystko: od techniki wykonani po realny czas budowy.

#5 Guest_badalan

Guest_badalan
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 10:14

Zobaczcie to - jartom.com/Polecane-nieruchomosci-na-sprzedaz-w-JARTOM-listopad-2014

Prawda jest taka, że nieruchomości magazynowe mają rekordowe wyceny i okazje do inwestycji są, kwestia tego czy rynek je zwyczajnie wykorzysta.

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2412 postów

Napisano 13 maj 2015 - 10:20

Nie nastawiajcie się na konkretne nieruchomości - hale magazynowe ma np. JARTOM, również w SSE, ale trzeba do tego podejść rozsądnie, znaleźć odpowiednie środki - to nie takie hop siup.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych