Skocz do zawartości

Księgowa czy księgowość online?

wróć do serwisu Moja Firma 149 odpowiedzi w tym temacie

#141 maxymix

maxymix

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 12:28

Serio chcecie oszczedzać 150zł na księgowej? nie można znać sie na wszystkim. nie wszystko znajdzie sie w Internecie - a nawet to również czas ;)

#142 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:13

Biuro rachunkowe jest dobrym rozwiązaniem, osobiście korzystam z Tax Care, wszystko online do tego mam pakiet medyczny więc super opcja. 

#143 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 17:59

Biuro rachunkowe jest dobrym rozwiązaniem, osobiście korzystam z Tax Care, wszystko online do tego mam pakiet medyczny więc super opcja. 

Czy jest możliwość również aby moja córka korzystała z takiej opieki? Czy jakaś pomoc prawna  też jest oferowana? 

#144 Guest_Atip

Guest_Atip
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 22:48

Z tego co ja się orientowałam, to pakiet medyczny możesz bez obaw wykupić dla całej rodziny, więc bez obaw:) A jeśli chodzi o pomoc prawną, to wejdź na stronę Tax Care i przeglądnij ofertę pakietów - mają też IT. Często takie doradztwo prawne jest bardzo przydatną sprawą. 

#145 Guest_Atip

Guest_Atip
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 22:52

Z tego co ja się orientowałam, to pakiet medyczny możesz bez obaw wykupić dla całej rodziny, więc bez obaw:) A jeśli chodzi o pomoc prawną, to wejdź na stronę Tax Care i przeglądnij ofertę pakietów - mają też IT. Często takie doradztwo prawne jest bardzo przydatną sprawą. 

Dopiszę tylko, żeby było zrozumiałe - mają nawet pakiet IT (sama z niego korzystam), ale prawny oczywiście też:)

#146 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 18:08

Taki pakiet IT to też przydatna sprawa, bo nie mam żadnego znajomego informatyka a często się przydaję. 

#147 Profesjonalna Obsługa

Profesjonalna Obsługa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:29

Księgowość online to jest temat wałkowany tutaj już od dłuższego czasu. Po pierwsze musicie się zastanowić dla kogo jest opłacalna taka forma księgowości. Zazwyczaj jest ona najbardziej opłacalna w momencie kiedy nie posiadamy zbyt dużej ilości faktur miesięcznie oraz wasz biznes jest co do zasady bardzo ustandaryzowany. 

Elementy na które powinniście zwrócić uwagę podczas wyboru księgowości online:

• jakość interfejsu elektronicznej platformy księgowej,

• ilość elementów oprogramowania pozwalającego dowolnie skonfigurować twoją usługę,

• dostępność wsparcia technicznego online lub telefonicznie,

• możliwość załatwienia bardziej skomplikowanych spraw z księgową przez telefon,

• duża ilość dodatkowych usług umożliwiających optymalizację podatkową oraz inne korzyści dla przedsiębiorcy,

• czy firma posiada biuro w fizycznej lokacji do, którego można się zgłosić będąc w jednym z większych miast,

• możliwość integracji z innymi systemami oraz prowadzenie automatycznych rozliczeń przez wykorzystanie różnych programów komputerowych,

Polecamy też artykuł na ten temat - wirtualne biuro Kraków - Jak wybrać księgowość online?

#148 carlosss

carlosss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 20:10

U nas postawiliśmy na hybrydę, program do faktur online z rozbudowanymi funkcjami, np do zarządzania magazynem, obsługi kasy albo drukarki fiskalnej itp. Nazywa się www.bizin.pl i naprawdę w połączeniu z możliwością eksportu danych do programu księgowego - do zewnętrznie zatrudnionej księgowej sprawdza się idealnie.

#149 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:55

Ja odkąd mam działaność, korzystam z Biura Rachunkowego Marcina Kowalewskiego i nie wyobrażam sobie działać w oparciu o księgowość online. Sorry, ale to się nie sprawdza. A tak w razie wątpliwości, pytań czy ''nagłych'' wypadków zawsze moge sięgnąć po telefon i wiem, że spotkam się z rzetelną i szczegółową odpowiedzią na pytanie/rozwiązanie problemu. 

#150 agus123

agus123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 01 październik 2019 - 18:46

Dla przedsiębiorców, którzy mogą prowadzić księgowość uproszczoną to księgowość online jest chyba najlepszym z możliwych rozwiązań. Nie ma w tym wypadku żadnej filozofii, można samemu wszystko ogarnąć z małą pomocą dedykowanego księgowego online. Teraz systemy księgowe są tak funkcjonalnie skonstruowane, że prowadzenie samodzielnej księgowości jest banalnie proste. Raporty, deklaracje, prowadzenie ewidencji ja to wszystko robię przez system wFirma (https://wfirma.pl/ksiegowosc). Narzędzie bardzo pomocne i proste w obsłudze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych