Skocz do zawartości

Agent nieruchomości - jak z nim rozmwaiać?

nieruchomości agent nieruchomości zakup mieszkania

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:43

Planuje kupić mieszkanie korzystając z usług pośrednika nieruchomości. Niestety mam z nimi złe doświadczenia. Jeden powiedział mi, że skoro nie chcę kupić mieszkania zadłużonego, to na pewno nigdy żadnego nie kupię. Inny agent powiedział mi, że powinienem dziękować jemu i sprzedającemu... ale za co? Co się dzieje? Czy agenci pośredniczący w sprzedaży nieruchomości działają tylko na swoją korzyść?

#2 Guest_margoto

Guest_margoto
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 10:29

Odsyłam tutaj - http://www.jartom.co...ieruchomosciami

Pracy w branży nie brakuje, ale tak naprawdę znajdą ją wyłącznie osoby z konkretnym doświadczeniem i umiejętnościami. 

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 10:40

Zobaczcie - http://www.jartom.co...zne-na-sprzedazPrzy takich inwestycjach nie wystarczy pomoc byle kogo, tylko doradca z konkretnymi kontaktami może znaleźć klienta na taką usługę!

#4 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 09:59

Planuje kupić mieszkanie korzystając z usług pośrednika nieruchomości. Niestety mam z nimi złe doświadczenia. Jeden powiedział mi, że skoro nie chcę kupić mieszkania zadłużonego, to na pewno nigdy żadnego nie kupię. Inny agent powiedział mi, że powinienem dziękować jemu i sprzedającemu... ale za co? Co się dzieje? Czy agenci pośredniczący w sprzedaży nieruchomości działają tylko na swoją korzyść?

Musiałeś naprawdę kiepsko trafić. Moje doświadczenia z agentem nieruchomości są jak najbardziej pozytywne. Czułam się zawsze jak na rozmowie z psychologiem smile.png  (mówię tu konkretnie o agencie z Gross Nieruchomości z Wrocławia). O wszystko wypytał, dopytał, doradził, wskazał plusy i minusy. Dzięki takiej współpracy szybko naleźliśmy dom dla naszej powiększającej się rodzinki. 

Polecam: www.bngross.pl

#5 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 12:24

Ja równiez mam dobre doświadczenie z agentami. Korzystałem z biura NowodworskiEstates z Krakowa, trafiłem tam na bardzo sympatyczny a jednocześnie profesjonalny zespół. Zajmował się mna Pan Paweł Sekuła - bardzo pomocny, starał mi się wszystko wyjaśnić, odpowiadał na wszystkie pytania

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, agent nieruchomości, zakup mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych