Skocz do zawartości

Zarobki w HR

wróć do serwisu Kadry 28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 13:37

Witam, czy ktoś z Was orientuje się, jakie są zarobki w HR? Skończyłem studia Zarządzanie zasobami ludzkimi, szukam pracy od ponad roku i nic w tym kierunku nie znalazłem. W tym czasie dorabiam sobie w innych branżach. Zastanawiam się, czy jest sens dalszego szukania, czy się opłaca, Stąd to moje pytanie o zarobki w HR.

#2 Guest_Hela

Guest_Hela
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 13:43

Ja znalazłam coś takiego:

Zarobki w HR (kwoty brutto)

[*]Asystentka (zaczynająca pracę) w firmie zatrudniającej ok. 100 osób w Gdańsku – 2200 zł
    [*]HR Manager w tej firmie – 6000 zł
    [*]Starszy referent ds. kadrowych w instytucji państwowej – 4000–5500 zł
    [*]Zarobki w dużej, międzynarodowej firmie finansowej:
    - Asystentka Działu HR 4000–5000 zł
    - Kierownik Działu HR 12 000–15 000 zł
    - HR Director – powyżej 20 000 zł
    [*]Zarobki w firmie zajmującej się rekrutacją, zatrudniającej ok. 20 osób,  świadczącej usługi firmom zagranicznym (UE) poszukującym pracowników w Polsce; Warszawa
    - Asystent-stażysta 800 zł
    - Specjalista ds. rekrutacji 4000-12000 zł (w zależności od ilości pracy  w miesiącu. Pierwsza kwota to wynagrodzenie zasadnicze, kiedy nie ma  żadnych zleceń)
    [*]Stawka brutto samodzielnego trenera specjalizującego się w rozwiązywaniu konfliktów grupowych:
    - 200-600 PLN/h (w zależności od trudności zadania, liczebności grupy i firmy zlecającej, ma od 40 do 120 godzin pracy w miesiącu, miesięcznie płaci ok. 5000 PLN za własne szkolenia, superwizje, materiały)
    [/list]

#3 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 16 lipiec 2013 - 14:06

Witam, czy ktoś z Was orientuje się, jakie są zarobki w HR? Skończyłem studia Zarządzanie zasobami ludzkimi, szukam pracy od ponad roku i nic w tym kierunku nie znalazłem. W tym czasie dorabiam sobie w innych branżach. Zastanawiam się, czy jest sens dalszego szukania, czy się opłaca, Stąd to moje pytanie o zarobki w HR.

Sam fakt ukończenia studiów w tym kierunku ,to trochę mało,trzeba jeszcze mieć doświadczenie i znajomość przepisów,które należy odpowiednio interpretować.Myślę,że warto przyjąć pracę w tym kierunku za najniższą krajową,po to aby zdobyć praktykę ,aby awansować i dostać wyższe wynagrodzenie.

#4 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 16 lipiec 2013 - 14:14

Starszy referent ds. kadrowych w instytucji państwowej – 4000–5500 zł

Oj chciałabym bardzo :) 

#5 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 16 lipiec 2013 - 14:26

Tak zgadzam się z Edzią ,asystentka rozpoczynająca pracę 2200 zł .Myślę ,że jeżeli jest to pierwsza praca to pracodawcy dzisiaj nie są tacy wyrywni.Natomiast referent za 5000 zł to tez nie jest prawdą .Dlatego nie należy zwracać uwagi na takie statystyki.Natomiast prawdą jest ,że kadrowcy z dużym doświadczeniem są w cenie i trudno ich zdobyć.

#6 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 14:26

Pani Helu, bardzo wysokie te wynagrodzenia i wygląda to zachęcająco

Pani Bogusławo, nawet za najniższa krajową nie mogę znaleźć...

Pani Edziu, zajmuje Pani takie stanowisko?

#7 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 16 lipiec 2013 - 16:38

Zajmuje wyższe stanowisko i to za mniej niż 4000 zł brutto.

#8 Tomaszz

Tomaszz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 16 lipiec 2013 - 23:28

Zajmuje wyższe stanowisko i to za mniej niż 4000 zł brutto.

Pomyśl sobie że na twoje stanowisko czeka co najmniej 10 osób które chętnie je przejmą za polowe tej stawki albo dla samego doświadczenia Dołączona grafika.

Nawiązując do tematu skoro skończyłeś studia Zarządzanie zasobami ludzkimi, to po prostu przyjmij się na kierownika produkcji to oni zazwyczaj przeprowadzają rekrutacje nowych pracowników nabierzesz doświadczenia i zmienisz prace. Chyba że mierzysz od razu w duże korporacje i chcesz rekrutować specjalistów tudzież życzę ci jak najlepiej Dołączona grafika

#9 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 16 lipiec 2013 - 23:32

Pomyśl sobie że na twoje stanowisko czeka co najmniej 10 osób które chętnie je przejmą za polowe tej stawki albo dla samego doświadczenia Dołączona grafika

Nawet na połowę tej stawki trzeba mieć już duże doświadczenie ,a praca w tym zawodzie nie jest wbrew pozorom taka łatwa.Edzia jak widać po licznych postach ma duże doświadczenie,pewnie zasługuje na tą czwórkę z przodu.

#10 Guest_aneta

Guest_aneta
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 10:04

ja pracuje w kadrach, 60 osób zakład, 3/4 etatu 1700brutto

#11 blogasek

blogasek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 13:41

Zdarzyło mi się pracować w agencji HR i szczerze to te zarobki, które tutaj podano są mocno zawyżone :) Co prawda płace jak dla kogoś zaraz po studiach były niezłe, ale nawet nie podchodziły pod te tutaj podane. Swoją drogą jeśli ktoś interesuje się tym tematem to mogę polecić agencję Most Wanted (http://www.mostwanted.pl/). W internecie różne opinie o nich widziałem, ale z mojego doświadczenia wynika, że to naprawdę w porządku pracodawca.

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2220 postów

Napisano 13 luty 2017 - 11:41

Zależy od miasta - wiadomo, że początkowo szału nie będzie, ale z czasem te warunki powinny być coraz lepsze. Najwięcej zarobisz w Wawie, zobacz - http://www.gowork.pl/praca/warszawa;l Ofert jest sporo i nawet na starcie można dostać kilka tysięcy. Akurat teraz o pracę nie jest specjalnie trudno.

#13 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 23:31

Jeżeli szukasz pracy w HR to polecam:  http://wncl.pl/rozwi...hr/ac-dla-hrbp/ . Ocenią tam Twoje kompetencje i zweryfikują je. Ma to na celu budowanie ścieżki rozwoju i podnoszenie kwalifikacji. To jednodniowy projekt i myślę, że warto wziąć w nim udział. 

#14 Specjalista ds.kadr i płac

Specjalista ds.kadr i płac

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 10:23

Specjalista ds. kadr i płac, 3-letnie doświadczenie, mgr inż. z nauk technicznych, specjalista ds. bhp, firma 250-350 pracowników i uwaga .... mam 2250 zł / netto

#15 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18915 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 27 czerwiec 2017 - 10:57

Specjalista ds. kadr i płac, 3-letnie doświadczenie, mgr inż. z nauk technicznych, specjalista ds. bhp, firma 250-350 pracowników i uwaga .... mam 2250 zł / netto

.....no i??? a to "uwaga" dotyczy czego?

#16 Specjalista ds.kadr i płac

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 07:41

.....no i??? a to "uwaga" dotyczy czego?

Wygląda na to, że było to do Ciebie :) wiedziałam, że na pewno skomentujesz ... Bo widzę, że udzieliłaś już wielu takich ugryźliwych odpowiedzi na forum

#17 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18915 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 10:07

ugryźliwych odpowiedzi...........???

Rzucasz hasło o wysokości swoich zarobków, więc się dziwię w czym problem, ma to być dla podziwiania ciebie, że tak dużo, czy może raczej litowania się że tak mało ty Gdzieś tam widzisz "ugryźliwość"???

#18 Specjalista ds.kadr i płac

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 08:25

odpowiadam na zadany temat :D pytają o zarobki w HR no to podaję swój przykład ... jak można w ogóle chwalić się na forum gdzie jesteś incognito i nikt nic o Tobie nie wie ... czerpanie satysfakcji z tej formy chwalenia się byłoby co najmniej dziwne ... :D :P

#19 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18915 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 13:43

odpowiadam na zadany temat :D pytają o zarobki w HR no to podaję swój przykład ... jak można w ogóle chwalić się na forum gdzie jesteś incognito i nikt nic o Tobie nie wie ... czerpanie satysfakcji z tej formy chwalenia się byłoby co najmniej dziwne ... :D :P

Rozumiem, nie chwalisz się. Pozostaje zatem drugi wariant, mamy się litować? No bardzo, ale to bardzo ci współczuję.....jak można wogóle pracować za takie pieniądze?

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 11:56

To i tak nieźle zważywszy, że ciągle w trakcie pracy przesiadujesz w internecie i udzielasz tu pseudo porad. W takim razie, Ty udajesz, że pracujesz, a pracodawca udaje, że ci płaci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych