Skocz do zawartości

Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej

wróć do serwisu Kadry 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 09:46

żeby przeprowadzić dobrą rozmowę kwalifikacyjną trzeba być świetnie przygotowanym i wiedzieć na co zwracać uwagę co nie jest takie proste, wiele szczegółów może nam po prostu umknąć, ja wolę jednak rekrutację zewnętrznie powierzyć https://www.people.com.pl/gdzie widać, że znają się na tym co robią a ja nie muszę martwić się poszukiwaniami tylko czekam na gotowego, świetnie wykwalifikowanego pracownika

#22 Serafin O

Serafin O

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 10:32

Z pytaniami typu "gdzie Pan siebie widzi za 5 lat" czy "co by Pan zrobił gdyby wygrał Pan milion" trzeba uważać. Często rekrutowany czuje, że oczekuje się od niego odpowiedzi i stresuje się, że nie zna prawidłowej. Na pierwszej rozmowie wolę zostać przy samej strefie zawodowej, zadając proste pytania które nie potęgują stresu. Więcej i tak wyciągnę w luźniejszych rozmowach na dalszych etapach rekrutacji. 

#23 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 09:37

Witam, a jaki stosunek macie do osób które nie mają zainteresowań. Czy są w ogóle takie osoby?  Jestem taką osobą i w cv zainteresowanie nie mam co wpicać bo tak naprawdę niczym się nie interesuje konkretnie. Owszem lubie czytać kryminały ale nie interesują mnie pisarze i ich życiorysy, lubie pielić w grządkach, sadzić i przesadzać bo mnie to relaksuje ale nie znam się na kwiatkach i uprawach itp.

#24 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 14:06

My do rekrutacji pracowników zatrudniamy Grupę No Problem. Świetni profesjonaliści, bardzo dobrze nam się współpracuje

#25 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 15020 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 15 wrzesień 2017 - 14:13

No i brawo wy!!!

Chociaż reklamować tutaj to jak pogrążyć firmę.....bo co to za nędzny marketing? i co to za firma tu szukająca klientów? NĘDZNA :P :P :P

#26 playskin

playskin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 11:00

pytanie czy nie lepiej pracownika ocenić sobie samemu

Вы можете посмотреть здесь

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych