Skocz do zawartości

Strona internetowa dla firmy

wróć do serwisu Moja Firma 38 odpowiedzi w tym temacie

#21 slavkoj

slavkoj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 16:23

Wszystko zależy od oczekiwań Klienta na starcie ... Jeśli ma duże wymagania to nic dziwnego, że uzbiera się 3-4 tysiące. Ale spokojnie można zrobić ciekawą stronę za mniejszą kwotę i będzie to jednorazowy koszt :) 

Z abonamentem należy pamiętać, że umowa zapewne jest podpisywana na rok lub dłużej :)

strony www, sklepy internetowe, kampanie reklamowe w Internecie - http://slj.com.pl

#22 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 14 maj 2014 - 15:14

Stronę zrobisz nawet za kilkaset złotych. Na zakup domeny i hostingu potrzebujesz kilkadziesiąt złotych na rok. Wszystko jest kwestią po prostu tego, gdzie dokładnie udasz się na zakupy...

mspinfo.png

#23 Guest_badzianna

Guest_badzianna
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 15:10

Moim zdaniem Hekko - 44 zł rocznie za hosting i kilka stronek na nim, support, który reaguje w ciągu kilku minut. Nie rozumiem nawet pomysłu stawiania firmowej strony na darmowym hostingu...

#24 Guest_Edyta JachymekINBMarketing

Guest_Edyta JachymekINBMarketing
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 14:24

Jeśli strona ma spełniać dobrze swoją funkcję musi też kosztować, cena= jakość. Wiem, że są osoby, które potrafią zrobić "super" stronę za 300 zł ale pytania czy w tych 300 zł jest jest optymalizacją? Czy połączona jest z mapa witryny? Czy jest dostosowana do urządzeń mobilnych? Jak kwestia jej użyteczności? Jest wiele czynników, które wpływają na jakość strony i jej użyteczność, więc zanim wybierze się firmę/ osobę która ją zrobi należy przelustrować ją pod każdym względem.

#25 Paulina Polok

Paulina Polok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 październik 2014 - 10:49

Jeżeli chodzi o budowę stron internetowych nie należy sugerować się wyłącznie niską ceną strony czy też ładnym portfolio firmy czy osoby. Zwykłą tak zwaną wizytówkę firmy zrobimy za cenę powiedzmy 500-1500 zł w zależności od naszych wytycznych czy tez indywidualnego projektu graficznego. Wiele firm chce za zwykłą stronę kilka tysięcy co jest niedorzeczne, a jeszcze ciekawsze jest to, że taka strona jest źle zbudowana bądź szablon strony jest zakupiony za 20 zł. 95 % stron w Internecie jest zbudowana niepoprawnie i jest nie przystosowana do reklamy. Firmy budujące strony nie pomagają w jej późniejszym administrowaniu, nie potrafią nawet doradzić w wyborze hostingu bądź jego zmianie.

Osobiście pracując w niewielkim zespole osób, które znają się na tworzeniu poprawnych stron www, SEO i pozycjonowaniu mogę powiedzieć, że obsługujemy sowich klientów kompleksowo. Zaczynamy od budowy strony, czy tez poprawy i optymalizacji obecnej, proponujemy zmianę hostingu, gdyż wielu klientów traci na tym wiele pieniędzy rocznie, gwarantujemy dożywotnie wsparcie, administrujemy stronę i jeżeli ktoś jest zainteresowany również ją reklamujemy. A nawet jeżeli ktoś jest zainteresowany tylko reklama trzeba również wykonać poprzednie czynności by reklama przynosiła rezultaty.

Strona wykonana za 300 zł na pewno nie będzie zoptymalizowana, ani nie będzie stroną RWD.

darbs.pl

#26 ikeropoz

ikeropoz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 październik 2014 - 12:15

Polecam Strony24.net.

Profesjonalna firma, rzetelna i Biuro Obsługi Klienta rewelacja.

#27 Wojtek1980

Wojtek1980

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 15:21

Stawiam teraz drugi serwis www i jest to drugi serwis który robię z tą samą firmą.  Nie są to rozwiązania za 500zł, tylko obie witryny to indywidualne, duże projekty. Jak się robi małą stronę to można moim zdaniem nawet jakiegoś freelancera sprawdzonego do tego zatrudnić. Ale jak więkksze zlecenie wchodzi w grę (jak strona korporacyjna albo esklep) to bez doświadczonej agencji nie ma co się szarpać, bo można utopić kasę. 

#28 enkidu

enkidu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 15:38

Stawiam teraz drugi serwis www i jest to drugi serwis który robię z tą samą firmą.  Nie są to rozwiązania za 500zł, tylko obie witryny to indywidualne, duże projekty. Jak się robi małą stronę to można moim zdaniem nawet jakiegoś freelancera sprawdzonego do tego zatrudnić. Ale jak więkksze zlecenie wchodzi w grę (jak strona korporacyjna albo esklep) to bez doświadczonej agencji nie ma co się szarpać, bo można utopić kasę. 

hehe nie napisałes tylko kaka firma ci to robi. Chce zrobic esklep na Magento, boje sie że nie dam rady skonfigurować go pod siebie. Mozecie kogoś polecić od bardzij zaawansowanych esklepów na Magento? (sorry że podpinam się pod wątek ale wydaje mi się podobny)

#29 enkidu

enkidu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 16:07

???

#30 enkidu

enkidu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 17:02

http://vlct.com/ oni mi robią drugi serwis właśnie na magento i nie mam zastrzeżeń. Napisałem na PW. 

#31 Wojtek1980

Wojtek1980

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:33

http://vlct.com/ oni mi robią drugi serwis właśnie na magento i nie mam zastrzeżeń. Napisałem na PW. 

#32 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 02:24

Dobra strona też swoje kosztuje niestety.

#33 manieczki2015

manieczki2015

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 14:49

Myślę, że jak już kogoś stać na wykonanie strony, to lepiej niech zrobi to dobrze. Stronę mojej firmy zrobili http://www.eyedesign.com.pl/ plus pozycjonowanie, reklamy AdWard. 

#34 ozdort90

ozdort90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 styczeń 2016 - 11:56

Koszt niewielkiej i prostej, ale profesjonalnej strony zamówionej u firmy to około 800-1500 zł. Co do samej strony, to warto mieć na uwadze, że ze względu na rosnącą liczbę użytkowników urządzeń mobilnych, strona firmowa powinna być przystosowana pod te urządzenia (czyli powinna być zaprojektowana w widoku responsywnym).

#35 dwoset

dwoset

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 22:51

Niestety profesjonalna strona kosztuje sporo. Na autorskim CMS z autorską grafiką i kilkoma funkcjami trzeba dać kilka tysięcy.

Foteliki i nosidełka samochodowe dla dzieci na https://edzidzius.pl/17-foteliki w najlepszych cenach

#36 Werka00

Werka00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2016 - 11:10

A musisz mieć firmę stacjonarną? Nie lepiej poszukać w necie jakiejś profesjonalnej firmy, zajmującej się zakładaniem takich stron? Po pierwsze będzie taniej na pewno, po drugie pełna wizualizacja pod nosem, po trzecie możliwość poczytania sobie wszelkich komentarzy na temat danej firmy, czyli sprawdzenie ich referencji:-) Ja tylko brałabym pod uwagę firmy netowe, no chyba że miałabym jakiegoś internetowego znajomego speca:-)

#37 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:28

Niektóre firmy ani trochę nie przywiązują uwagi do tego jak wygląda ich strona internetowa, to moim zdaniem ogromny błąd, takie firmy hamują swoje działania na własne życzenie. Ja chcąc mieć niepowtarzalną witrynę wybrałem agencja interaktywną https://solv.pl, oni podeszli indywidualnie do moich wymagać i wykonali świetny projekt. 

#38 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 23:17

Dobra strona też swoje kosztuje niestety.

Tu się zgodzę, tylko, że wiele osób buduje niepotrzebnie strony bardziej zaawansowane niż potrzebuje. Podstawowa strona informująca o twoich usługach czy cenniku, albo zakresie usług można zrobić samemu bez większego problemu. Wiadomo, że jak ktoś nie budował stron może mieć problem ale macie rpzecież internet prawda? Odsyłam - https://stworzycstro...ess-jak-zaczac/ten lub inny artykuł, który krok po kroku przeprowadzi Was przez proces stawiania strony. To nie jest trudne.

#39 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 27 lipiec 2019 - 20:46

Taka strona powinna być przede wszystkim bez żadnych błędów oraz dobrze zoptymalizowana. Człowiek, który na nią wejdzie, powinien bez przeszkód móc się po niej intuicyjnie poruszać. Mistrzami w tworzeniu stron są między innymi https://www.itcent.pl/ i stawiając na ich projekty z cała pewnością się nie zawiedziesz. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych