Skocz do zawartości

Strona internetowa dla firmy

wróć do serwisu Moja Firma 38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Przemysław

Guest_Przemysław
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 11:19

Witam.

szukam firmy najlepiej z Łodzi albo okolic, która wykona mi stronę WWW dla mojej firmy.

Musi to być profesjonalna firma, ktoś może mi coś polecić?

pozdrawiam.

#2 Guest_lena

Guest_lena
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 14:37

polecam kjsoft.pl, osbiście jestem z nich zadowolona

#3 Guest_Leszczyński M.

Guest_Leszczyński M.
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 23:28

Mogę polecić sprawdzoną, solidną firmę, która zrobi dla Ciebie profesjonalną stronę www. Jest to firma Enterso www.enterso.pl - niestety nie są z Łodzi a ze Szczecina. Zrobili stronę dla mojej firmy i jest taka, jakiej właśnie oczekiwałem - funkcjonalna, przejrzysta dla klienta, w ciekawej szacie graficznej. Cena bardzo przyzwoita jak na tak dobre wykonanie. Polecam.

#4 luka4

luka4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 00:13

U mnie firmy strony www robiła agencja NT SOLUTION. Są naprawdę świetnie. Doceniliśmy ich za indywidulane podejście do klienta. Doradzili nam też w jaki sposób możemy wypromować swoje usługi. Wiele pozytywnych opinii o nich oraz ich stronę można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę słowa "strony internetowe Szczecin" lub (w zwiazku z tym, że zajmują się również pozycjonowaniem) "pozycjonowanie stron Szczecin" Są profesjonalistami w każdym calu.

#5 marzenaew

marzenaew

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 09:42

kj soft - cos o tym słyszałam ... :) 

#6 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1087 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 10:03

A czy to musi być koniecznie firma z Łodzi? W końcu jakby nie było, jest to zadanie zdalne, a wyniki widać idealnie wrzucając stronę do przeglądarki.

#7 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 920 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2014 - 18:41

Jeśli szukacie firmy, która wykona i wypozycjonuje stronę dla firmy to polecam wam http://skuteczni.pl/ . Korzystałem z ich usług. Są naprawdę profesjonalni i poważnie podchodzą do każdego zlecenia. 

#8 Guest_Klemens

Guest_Klemens
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 17:24

Stronę można zrobić samemu - we własnym zakresie. Nie jest to czarna magia. Wystarczy kilka godzin pracy - aby powstała całkiem interesująca witryna. Stronę można postawić na Joomla lub Wordpress. Osobiście wolę ten drugi - jest prosty w użyciu. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - ten kurs http://strefakursow...._wordpress.html poprowadzi Cię krok po kroku przez proces instalacji i konfiguracji. 

#9 magda_gdy

magda_gdy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 18:53

Też zachęcam do wykonania strony we własnym zakresie:) Chyba  że ma to być jakiś skomplikowany projekt? wbrew pozorom, stworzenie własnej strony naprawdę nie jest trudne. Na pewno w najbliższym otoczeniu masz kogoś, kto choć trochę zna się na informatyce i w razie potrzeby będzie mógł pomóc.

#10 Denciak

Denciak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 00:58

Ja jednak nie polecam wykonania strony we własnym zakresie. Wiele jest gniotów po internecie, a jednak jeżeli strona ma przyciągać klientów to lepiej oddać to w ręce profesjonalistów. Moja stronę projektowała świetna graficzka, podaje kontakt do niej - n.buldak@gmail.com. Jestem bardzo zadowolony. Oczywiście wiadomo agencja reklamowa zedrze kasę, lepiej szukać po freelancerach. A z postawieniem strony do informatyka, pozycjonowanie też się wtedy przyda.

#11 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 13:19

To jeszcze w ogóle aktualny wątek? Nie polecam robić strony samemu, jeśli ma się słabe umiejętności, podobnie nie polecam jej oddawać w ręcę freelancerów. Prawda jest taka, że agencja zajmie się wszystkim. Ja miałam OHHO media z Warszawy akurat, ale jestem bardzo zadowolona. Super podejście do tematu, młode osoby, kontakt mailowy ekspresowy i strona wygląda na mega nowoczesną. 

#12 Guest_alien

Guest_alien
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 00:26

Robienie samemu strony lub powierzanie takiego zadania byle komu to strzał w kolano. Lepiej zlecić tworzenie tron profesjonalistom. Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić firmę Kurka Design. Jej stronę oraz opinie można znaleźć po wpianiu w Google słów projektowanie stron internetowych poznań Pracownicy tej firmy nie tylko robią ładne i funkcjonalne strony, ale również służą radą.

#13 marcinh2

marcinh2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 31 marzec 2014 - 15:10

Zapraszam do nas :)
www.hekama.pl - stworzymy stronę, a później odpowiednio ją zareklamujemy - [color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]pozycjonowanie, dodawanie ogłoszeń, marketing internetowy (AdWords, marketing szeptany, mailingi i inne), reklama na portalach z Twojej miejscowości (wykupienie miejsc reklamowych)[/color]

[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]Reklama lokalna: bannery, wizytówki, ulotki.[/color]

Twoja agencja reklamowa - projekt + druk  - zapraszam na www.hekama.pl

Kubki z nadrukiem od 5 zł netto! kubkireklamowe.slask.pl

#14 Guest_LarryKowalsky

Guest_LarryKowalsky
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 21:10

Wszystko zależy od potrzeb. Jeżeli są nie wielkie można samemu wykonać stronę (tu przykład)

#15 Guest_Kijaneczka

Guest_Kijaneczka
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 13:31

Ja mam pytanie nie tyle o stronę dla firmy co o sklep internetowy. Znacie może jakieś darmowe systemy, na których można szybko i prosto postawić sklep online?

#16 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 798 postów

Napisano 17 kwiecień 2014 - 12:22

Z darmowych to PrestaShop czy Magento - ale uważaj, tylko z pozoru są darmowe. Dostosowanie takiego skryptu do własnych potrzeb też kosztuje trochę gotówki. A co do strony internetowej, to optymalnym rozwiązaniem dla małych firm będzie zakup strony w abonamencie. Tutaj mają taką ofertę: http://stronywabonamencie.pl/ koszt to  79 zł miesięcznie. W zamian otrzymujesz indywidualną szatę graficzną, stronę z panelem admina, wsparcie techniczne, domenę itd. Nie trzeba też podpisywać żadnych umów.

#17 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 920 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2014 - 13:14

Ja mogę polecić http://sellingo.pl/ . Jak dla mnie jeden z najlepszych darmowych oprogramowań sklepów internetowych. Funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Myślę, że oprogramowanie to sprawdzi się pod każdym względem. 

#18 Guest_kiwi

Guest_kiwi
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 01:58

Ja tam mam dobre zdanie o firmie Kurka Design. Tu jest ich strona http://www.kurkadesign.pl Są rzetelni i profesjonalni. Poza tym maja super pomysły.

#19 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 16:22

Firma, która robi ciekawe, profesjonalne strony www, które nie chodzą ciężko w necie to Agencja Grande Mohito: http://grandemohito.pl/

Chociaż wachlarz ich usług jest znacznie szerszy smile.png

Polecam skontaktować się z firma o telefonicznie wszystko obgadać. Przy tworzeniu strony www, nie ma znaczenia, gdzie znajduje się firma smile.png

Miłego dnia,

Aldona

#20 Guest_Susin

Guest_Susin
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 11:41

Wszyscy od razu polecają firmy, które sprzedają strony, a wiele osób na początku nie ma za bardzo środków, aby wypakować 3 albo 4 tysiące, a to jest dość istotne. Dlatego ze swojej strony nie będę polecał, żadnej konkretnej firmy, a przedstawię możliwość zarabiania płacąc comiesięczny abonament za stronę w kwocie 79 zł otrzymujecie hosting, projekt strony - z możliwością poprawek w prostym kreatorze i parę innych ciekawych funkcji. W sumie wydaje mi się, że jest to bardzo dobra opcja szczególnie dla ludzi na początek, gdzie jeszcze nie do końca wiadomo czy biznes wypali. Szczegóły na http://stronywabonamencie.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych