Skocz do zawartości


W którym miesiącu ująć fakturę do VAT-UE

faktura vat-ue

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_juv

Guest_juv
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 10:53

Witajcie, otrzymałem wczoraj fakturę wystawioną 27 czerwca za zakup biletów lotniczych. Bilety kupowane przez serwis tripsta i faktura została wystawiona przez spółkę grecką z 0% VAT. Czy tą fakturę powinienem w deklaracji VAT rozliczyć w miesiącu wystawienia faktury, czy dopiero w lipcu w miesiącu otrzymania?



#2 vatis-ka

vatis-ka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 10 lipiec 2013 - 09:17

import usług ujmujesz wg art.19.19a lub 19.19b ustawy vat





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: faktura, vat-ue

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy