Skocz do zawartości

koniec umowy a urlop macierzyński

wróć do serwisu Kadry 229 odpowiedzi w tym temacie

#221 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 4576 postów

Napisano 14 styczeń 2018 - 18:15

Ustabilizuj!!!!!

Nie wiem kto tu jest TĘPY skoro zadaje tyle pytań to takiej prostej sprawy?

#222 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 20:11

I takie tępaki pracują w kadrach? Jak bym wiedziała to bym nie pytała jestem inżynierem a ty jedynie się promujesz baranie
Już dostałam odpowiedź gdzie indziej nie znasz się to nie pisz

#223 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 4576 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 09:10

Nawet najzwyklejszy inżynier wie takie rzeczy o które ty dzido pytasz, więc widocznie z ciebie TAAAKI inżynier :lol:

#224 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 10:15

Tępa dzido!!! Pytałam o płatny rodzicielski co tu farmazony wciskasz

Inżynier od rynsztoków? Przerażające, że takie indywidua będą chować (wątpliwe, żeby wychowywać) dzieci.

#225 Race

Race

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 10:21

Szkoda dziecka,

Tyle jadu, aż strach się bać.

#226 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 10:44

To było pytanie

1. Z dniem 22.11.2018 jestem osobą bez pracy, nie studentką , nie zarejestrowaną w UP. Co powinnam teraz zrobić by być ubezpieczoną i pobierać rodzicielski  No bo wiadomo do lekarza trzeba będzie pójść a tu brak zatrudnienia

A taką dostała odpowiedź

3. Po rozwiązaniu umowy na czas trwania rodzicielskiego jesteś ubezpieczona. Jednak nie ma przeszkód, aby mąż zgłosił cię u siebie w pracy jako członka rodziny.

a odpowiedź na 2. to co to jest?

To odpowiedź niby fachowca??? chyba bardziej fachowca na niby  piszę "pobierać"  rodzicielski, a od kiedy rodzicielski sie pobiera po ustaniu zatrudnienia?

Ale już odpowiedź mam a co buc Dorota jest tępa to jest w innych postach też byle co odpowiada, darujecie sobie hejty

inżynier zna się na innych sprawach a do kadrowych jest kto inny

#227 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 4576 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 11:51

Inżynierze nawet dobrze po polsku pisać nie umiesz, a co dopiero czytać ze zrozumieniem.

#228 Race

Race

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 12:03

To było pytanie

1. Z dniem 22.11.2018 jestem osobą bez pracy, nie studentką , nie zarejestrowaną w UP. Co powinnam teraz zrobić by być ubezpieczoną i pobierać rodzicielski  No bo wiadomo do lekarza trzeba będzie pójść a tu brak zatrudnienia

A taką dostała odpowiedź

3. Po rozwiązaniu umowy na czas trwania rodzicielskiego jesteś ubezpieczona. Jednak nie ma przeszkód, aby mąż zgłosił cię u siebie w pracy jako członka rodziny.

a odpowiedź na 2. to co to jest?

To odpowiedź niby fachowca??? chyba bardziej fachowca na niby  piszę "pobierać"  rodzicielski, a od kiedy rodzicielski sie pobiera po ustaniu zatrudnienia?

Ale już odpowiedź mam a co buc Dorota jest tępa to jest w innych postach też byle co odpowiada, darujecie sobie hejty

inżynier zna się na innych sprawach a do kadrowych jest kto inny

Myślę, że przesadzasz. Skoro masz dobrą odpowiedź to po co tu zaglądasz i w dalszym ciągu masz tyle złości i nienawiści? Zastanowiłaś się jak to działa na dziecko?

#229 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 12:34

Bo cały czas pyskuje i nie przyzna się do porażki - tępak.

O dziecko umiem się troszczyć.

#230 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 12:44

Bo cały czas pyskuje i nie przyzna się do porażki - tępak.
O dziecko umiem się troszczyć.

Dlaczego korzystasz z rad tępaków na forum, zamiast pójść do prawnika na mieście? Panią Inżynier nie stać na to, prawda?W przyszłości, jeśli jeszcze raz postanowisz tu wejść, poczytaj najpierw regulamin forum. Tu nikt nie musi udzielać informacji, robimy to z własnej woli. A jeśli tępej dzidzie to nie odpowiada, to niech sp....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych