Skocz do zawartości

jak znaleźć pracę?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_emilioo

Guest_emilioo
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 06:59

Witam, jestem jeszcze studentem, ale we wrześniu bronię magistra. Słyszałem, że w 2014 r. Polska ma otrzymać pomoc w walce z bezrobociem wśród młodych do 25 roku życia. Ja nie ukończę w styczniu jeszcze 25 roku stąd moje pytanie, czy jeżeli nie uda mi się znaleźć pracy to będę mógł ubiegać się o jakąś pomoc finansową?

#2 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1138 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 02 lipiec 2013 - 18:56

Witaj !

Z takimi pytaniami należy zaczekać do czasu gdy faktycznie Polska otrzyma taka pomoc oraz do ustalenia programów i form wsparcia jakie zaproponują urzędy pracy czy MPiPS jak rónież warunków jakie musieliby spełniać potencjalni ich odbiorcy. Na chwilę obecną są to jedynie przypuszczenia i niejasne deklaracje z których nic nie wynika. 

Biorąc pod uwagę, jak "działają" obecne formy wsparcia młodych bezrobotnych nie liczyłbym na nie. Raczej zaczął poszukiwać pracy, próbował się przekwalifikować aby ją zdobyć - jeśli wiem, że jakieś kursy mi ją zapewnią czy też wreszcie pomyślał nad swoim biznesem a nie czekał z założonymi rękami na pomoc z UE - to Cię do niczego nie doprowadzi - Sam zawalcz o swoje.

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

Jedyna inicjatywa w której biorę aktywny udział:

Q <klik>

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2254 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 08:14

Agencja pracy EuroKadra. Idziesz do nich i zapewniają wam pracę z dnia na dzień.

Te warunki zatrudnienia są coraz lepsze, coraz bardziej atrakcyjne.

Praca się znajdzie dla każdego, ale to, na jakich warunkach, to inna kwestia.

Agencje wstawiają do najlepszych firm, a tak naprawdę warunki zatrudnienia są niemal identyczne, więc chyba można. 

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 13:56

może zerknij na jobuj.pl, tam jest sporo ofert

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2254 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 08:09

EuroKadra - zdecydowanie.

Teraz nie ma czegoś takiego, że nie można zdobyć pracy. Kto ją chce zdobyć, ten ją zdobywa. Akurat pod tym względem na rynku zaszły mega zmiany i każdy może coś znaleźć.

Kwestia wykorzystania pojawiających się okazji. 

#6 tomlesniak

tomlesniak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 09:59

Najlepszy sposób na znalezienie dobrej pracy do systematyczne zapisanie się do tematycznych grup na Facebooku. Wszystko zależy od branży, ale generalnie najświeższe oferty pojawiają się na FB.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych