Skocz do zawartości

jak znaleźć pracę?

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_emilioo

Guest_emilioo
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 06:59

Witam, jestem jeszcze studentem, ale we wrześniu bronię magistra. Słyszałem, że w 2014 r. Polska ma otrzymać pomoc w walce z bezrobociem wśród młodych do 25 roku życia. Ja nie ukończę w styczniu jeszcze 25 roku stąd moje pytanie, czy jeżeli nie uda mi się znaleźć pracy to będę mógł ubiegać się o jakąś pomoc finansową?

#2 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1133 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 02 lipiec 2013 - 18:56

Witaj !

Z takimi pytaniami należy zaczekać do czasu gdy faktycznie Polska otrzyma taka pomoc oraz do ustalenia programów i form wsparcia jakie zaproponują urzędy pracy czy MPiPS jak rónież warunków jakie musieliby spełniać potencjalni ich odbiorcy. Na chwilę obecną są to jedynie przypuszczenia i niejasne deklaracje z których nic nie wynika. 

Biorąc pod uwagę, jak "działają" obecne formy wsparcia młodych bezrobotnych nie liczyłbym na nie. Raczej zaczął poszukiwać pracy, próbował się przekwalifikować aby ją zdobyć - jeśli wiem, że jakieś kursy mi ją zapewnią czy też wreszcie pomyślał nad swoim biznesem a nie czekał z założonymi rękami na pomoc z UE - to Cię do niczego nie doprowadzi - Sam zawalcz o swoje.

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2025 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 08:14

Agencja pracy EuroKadra. Idziesz do nich i zapewniają wam pracę z dnia na dzień.

Te warunki zatrudnienia są coraz lepsze, coraz bardziej atrakcyjne.

Praca się znajdzie dla każdego, ale to, na jakich warunkach, to inna kwestia.

Agencje wstawiają do najlepszych firm, a tak naprawdę warunki zatrudnienia są niemal identyczne, więc chyba można. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 13:56

może zerknij na jobuj.pl, tam jest sporo ofert

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2025 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 08:09

EuroKadra - zdecydowanie.

Teraz nie ma czegoś takiego, że nie można zdobyć pracy. Kto ją chce zdobyć, ten ją zdobywa. Akurat pod tym względem na rynku zaszły mega zmiany i każdy może coś znaleźć.

Kwestia wykorzystania pojawiających się okazji. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych