Skocz do zawartości

Na czym polega program Mieszkanie dla Młodych?

mieszkanie dla młodych nieruchomości zakup mieszkania

wróć do serwisu Sektor Publiczny 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 15:56

Wiadomo, dużo ludzi mówi że MDM to zagrywka państwowa ale prawda jest taka, że jednak dużo osób dostaje dofinansowania szczgólnie opłacalne jest to dla rodzin wielodzietnych. 

Moja koleżanka ma 3 dzieci i akurat mają nienajgorszą sytuację finansową bo mają mieszkanie po babci do sprzedania ale dostali dofinansowanie i stac ich było na urządzenie kuchni. Jak dają to trzeba brać! smile.png 
Home Broker pomaga uzyskac taką dopłatę

#22 Guest_headralea

Guest_headralea
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 22:31

nie wiem na czym polega, ale ja uderzam w zieloną kleciną takie przyjemne osiedle w cichej części wrocławia. ktoś dołącza?

#23 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2244 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 08:49

W całej Polsce ma być lepiej z MDM. Przede wszystkim mieszkania mają mieć wyższe dopłaty, nawet takie -  http://tabelaofert.p...sprzedaz/Gdańsk A kiedyś przecież uzyskanie mieszkania, w centrum miasta było strasznie trudne - stawki z kosmosu, bez dopłat.

#24 nicki_22

nicki_22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 11:42

Witam wszystkich. To teraz mam takie pytanie, czy to dofinansowanie jest faktycznie takie 'za darmo' czy po prostu spłata jest wliczona w raty ? Pytam, ponieważ przecież w Polsce nic nie jest za darmo ;) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.  

#25 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 27 luty 2017 - 20:45

Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie http://geogrupa.pl/p...nia-dla-mlodych. Program przewidziany jest jedynie do 2018 roku, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany, no to trzeba się spieszyć. Program jest ogólnie chwalony, bo jeżeli jest możliwość pozyskania dofinansowania, to czemu by nie skorzystać.

#26 wiori

wiori

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 08 luty 2018 - 14:53

Z programem MDM trzeba się spieszyć, bo liczba wniosków jest ograniczona. Widziałam że ciekawa opcja mieszkań jest na osiedlu Leśny Kwiat, która usytuowana jest w spokojnej i cichej okolicy Warszawy, gdzie dookoła mamy tereny zielone.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mieszkanie dla młodych, nieruchomości, zakup mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych