Skocz do zawartości

Gdzie zjeść na trasie Warszawa-Gdańsk?

wróć do serwisu Logistyka 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 11:45

Mam pytanie odnośnie dobrego zajazdu na trasie Warszawa Gdańsk. Mam wrażenie, że coraz mniej jest tam miejscówek, w których można zatrzymać się na tani i dobry obiad. Czy możecie coś takiego polecić?

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 569 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 07:40

Witam. Sam mogę Ci polecić gdzie możesz sobie zjeść jak już będziesz w Trójmieście. Restauracji jest cała masa ale myslę,że warto jest sobie poczytać opinie.

Możesz zajrzeć sobie na stronę:

http://morskakuchnia.pl/ - nie wiem czy znasz ale znajduje się na niej zestawienie dobrych restauracji. A także winiarni.

W Gdańsku warto jest wybrać się do smażalni Ryb pod Łososiem. Przepyszna ryba ! 

#3 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 07 marzec 2015 - 15:21

Jeśli chodzi o Warszawie to najlepiej http://chicagospizza.pl/ . Tanio i smacznie. Pizze są rewelacyjne. Chodzimy tam już od dawna. Jeśli jednak miał byś ochotę na klasyczny obiad, tez coś dla siebie znajdziesz. 

#4 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 12:04

Nie wiem jak na samej trasie, ale w samym Trójmieście mogę polecić dobrą restaurację - Smak Morza. Jest w Sopocie, bardzo blisko morza. Podają smaczne ryby, a nad morzem rybę zjeść trzeba!

#5 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 14:57

Moim numerem 1 w Gdańsku jest już od wielu miesięcy Amber Side w Europejskim Centrum Solidarności. Miejsce urządzone ze smakiem i z jedzeniem zrobionym ze smakiem :) Z takich the best of to na pewno polecam u nich zjeść sobie śledzia z grilla!

#6 anetazz

anetazz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 10:38

Śledzie z grilla? O czymś takim jeszcze nie słyszałam :D ze swojej strony mogę odradzić restaurację panorama!

#7 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:29

Smakowało mi jedzenie w Amber Side na pl. Solidarności w budynku ECS. A powiem szczerze, że urządziliśmy tu sobie prawdziwą ucztę – zupa, przekąski, danie główne i na koniec pyszny deser czekoladowy!

#8 Guest_stefica

Guest_stefica
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 09:05

W Warszawie jest świetna restauracja - Akademia na Różanej. Mają świetne menu i genialnego kucharza. Będąc w Warszawie warto tam wpadać. Na mnie ten lokal zrobił ogromne wrażenie. 

#9 grzesiekASK

grzesiekASK

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 07:50

Amber Side jest doskonała, super obsługa i niedrogie jedzenie.

#10 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 06:20

Już w samej Warszawie polecam Bubbles. Jest jedną z nielicznych restauracji z prawdziwego zdarzenia w Warszawie.

Wiele restauracji może brać przykład.

Trzeba koniecznie odwiedzić nie tylko po to, żeby spróbować finezyjnych potraw, wspaniale sparowanych win, ale również, żeby zobaczyć jak powinna przebiegać obsługa idealna, jaki powinien być standard obsługi, jakość, dbałość o szczegóły.

#11 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 21:38

Jak w Warszawie to zdecydowanie w Salto na wilczej :D

#12 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 23:37

Polecam Zajazd u Przemka zjazd Emilia na A2.

#13 Guest_miki789

Guest_miki789
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 09:53

Może restauracja Panorama się sprawdzi, ja u nich jestem ostatnio całkiem regularnie, bo albo impreza firmowa, albo z kolei niedawno na chrzcinach chrześniaka tutaj biesiadowaliśmy trochę z rodzinką. Jedzenie mają świeże, smaczne i porcje raczej od serca niż jakieś mikro.  

#14 Guest_przemo_opole

Guest_przemo_opole
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 18:39

W samym już Trójmieście w Gdyni jedzenie ok jest w restauracji Soul Fresh, kuchnia wegańska wyborna.

#15 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 14:19

W każdym mieście jest dość sporo restauracji, więc jest w czym wybierać :P

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#16 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 14:06

Zajazd pod Sosnami w Strzegowie. Super jedzenie domowe, naprawdę genialne!

#17 Guest_osena

Guest_osena
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 07:39

Na trasie nie mam pojęcia, ale w samej Warszawie mogę polecić Bubbles. Rewelacyjny lokal. Mają smaczne jedzonko i jeszcze smaczniejsze bąbelki (widać, że nazwa nie jest dziełem przypadku):)

#18 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 15:35

Ja mogę polecić może nie na trasie ale już w samym Gdańsku Panoramę. Polecam tam wpaść na dobry obiad ale również aby nacieszyć oko widokiem z okna po prosu jest petarda 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych