Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

która firma spedycyjna

wróć do serwisu Logistyka 116 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_walerytsl

Guest_walerytsl
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 14:24

Jeśli chodzi o transport, spedycję i logistykę to kompleksowo wyręcza mnie w tym temacie firma www.stalspeed.pl która ma duże doświadczenie na rynku i potrafi profesjonalnie obchodzić się z innymi podwykonawcami. 

#102 amelia7878

amelia7878

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 13:08

U nas o transport dba firma Cargo Transport - zarówno w kraju, jak i za granicą. Polecam bardzo serdecznie ich usługi, są solidni i zawsze dotrzymują terminów, a w naszej branży jest to bezcenne.  Tutaj ich strona http://cargotransport.com.pl/

#103 Hedwigis

Hedwigis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 11:07

Nie wiem czy jest to nadal wątek dla osoby poszukującej pracy, czy też stał się już wątkiem dla osoby poszukującej firmy transportowej. W obu przypadkach polecam Lad Transport. Firma specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i spedycji.

#104 grusz87

grusz87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 20:24

U nas o transport dba firma Cargo Transport - zarówno w kraju, jak i za granicą. Polecam bardzo serdecznie ich usługi, są solidni i zawsze dotrzymują terminów, a w naszej branży jest to bezcenne.  Tutaj ich strona http://cargotransport.com.pl/

Również polecam tę firmę, współpracujemy od dłuższego czasu i wszystko super działa. Firma funkcjonuje bez zarzutu, sprawnie i prężnie, współpraca przebiega na dobrych warunkach. 

#105 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 08:12

Widzę tu sporo polecanych firm. Ja też mogę od siebie dorzucić jedną. Sprawdźcie sobie co proponują wam na stronie https://pfc24.pl/ Jest to firma spedycyjna, która działa na terenie całego świata, kompleksowo podchodząc do kwestii transportowych, także i do obsługi celno-fiskalnej. Myślę, że warto także z nimi się skontaktować organizując transport za granicę.

#106 Kasiaso

Kasiaso

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 22:53

Dobra firma spedycyjna i transportowa to w wielu biznesach podstawa powodzenia. Dlatego tak ważne jest, aby mieć dobrego partnera z tego obszaru, bo przekłada się to nierzadko na nasz biznes.

#107 Liszka81

Liszka81

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 27 luty 2020 - 23:45

W temacie, jakim jest spedycja międzynarodowa, mogę bez obaw polecić firmę, z usług której my korzystamy. Jest to Cargo Transport. Doświadczony i rzetelny partner w biznesie. 

#108 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 631 postów

Napisano 21 maj 2020 - 22:05

W mojej opinii natomiast jeśli chodzi o konkretne działania związane z logistyką i spedycją to z własnego doświadczenia mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę https://www.rhenus.c...enia-logistyke/ ponieważ będziecie mogli liczyć na świetnych specjalistów, pełne wsparcie i jednocześnie zapewnienie najwyższych standardów oraz dotrzymania terminów realizacji. Warto sprawdzić i odpowiednio dobrać zakres usług w zakresie transportu w zależności od typu prowadzonej działalności!

#109 allena

allena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 30 sierpień 2020 - 17:09

Polecam zapoznać się z tą ofertą http://www.cargotran...zynarodowy.html Korzystamy z ich usług i chwalimy sobie. Naprawdę świetna współpraca na korzystnych warunkach. 

#110 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 14:22

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie lepszej organizacji kolejnych przejazdów, nowych zleceń oraz ogólnie zarządzania flotą samochodów aby też skutecznie ograniczać wydatki to zdecydowanie jestem za wyborem Flotman. Przede wszystkim jest to system który znacząco ułatwia pracę, wszystko w zakresie CRM mam w jednym bezpiecznym miejscu i też codzienne dokładne automatyczne raporty które pozwalają wyciągnąć wiele wniosków oraz wprowadzać kolejne rozwiązania aby zachować jak najwyższą konkurencyjność. 

#111 małgo.kupiec

małgo.kupiec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 30 grudzień 2020 - 23:17

Moim zdaniem Cargo Transport, tu http://www.cargotran...l/spedycja.html można poczytać więcej o ich ofercie w tym zakresie. Od siebie dodam, że firma jest solidna i bardzo dba o zadowolenie klienta. Kontakt jest wzorowy, a dostawy docierają terminowo. 

#112 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2021 - 14:55

polecam firmę szybkaspedycja.pl

#113 Latizia

Latizia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 maj 2021 - 19:57

Polecam http://cargotransport.com.pl/ Firma sprawdzona, solidna, trzymająca terminy. Mają doświadczonych kierowców, własną i rozbudowaną flotę. Współpraca z nimi to przyjemność. Polecam!

#114 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 05 maj 2021 - 14:45

Oferuję odzyskanie wierzytelności w sprawach po bezskutecznej egzekucji komorniczej, sprzed 5-15 lat, gdzie działania przysłowiowo "stanęły w miejscu". Cała windykacja prowadzona jest na koszt dłużnika, razem z naszą prowizją. Skuteczność opieramy na windykacji karnej. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: 789-224-341. 

#115 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 10 maj 2021 - 13:29

Oferuję odzyskanie wierzytelności w sprawach po bezskutecznej egzekucji komorniczej, sprzed 5-15 lat, gdzie działania przysłowiowo "stanęły w miejscu". Cała windykacja prowadzona jest na koszt dłużnika, razem z naszą prowizją. Skuteczność opieramy na windykacji karnej. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: 789-224-341.

#116 Guest_Amella

Guest_Amella
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2021 - 20:43

Ja korzystam z usług firmy Cargo Transport, są naprawdę dużym wsparciem w naszym biznesie. Dbają o transport w Polsce i za granicą. Działają zawsze terminowo, co jest nie bez znaczenia w naszej branży i relacjach z klientami. Do tego mają własną flotę, rozbudowaną i nowoczesną. Polecam! 

#117 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 09 wrzesień 2021 - 12:24

W mojej opinii natomiast jeżeli już w takim przypadku chcecie rozwijać swój biznes transportowy to zdecydowanie mogę polecić Wam abyście zastanowili się nad wykorzystaniem systemu Flotman, który daje duże możliwości przy rozwojowej flocie kiedy ciężko już to wszystko poskładać, do tego automatyczne raportowanie i integrację z największymi giełdami aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń załadunkową jaką dysponujecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych