Skocz do zawartości

która firma spedycyjna

wróć do serwisu Logistyka 86 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Krzysztof Juźwiak 32 lata

Guest_Krzysztof Juźwiak 32 lata
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 14:57

chce zatrudnić się w firmie spedycyjnej. Którą polecacie? Roboty może być duzo, byle dobrze płacili i w terminie. Co sadzicie o FM group?

#2 Guest_Aleksandra89

Guest_Aleksandra89
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 20:47

aż tak w temacie nie jestem ale może spróbujesz się zorientować o coś ciekawego dla siebie w tej firmie ;) ---> http://www.esa-logistics.pl/

#3 Guest_Lily_W

Guest_Lily_W
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 10:08

Witam, jeśli chcesz coś bardziej związanego z transportem to polecam sprawdzić firmę Prologus, ciekawa praca przy spedycji Dołączona grafika

www.prologus.pl <-- warto zajrzeć Dołączona grafika

#4 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 grudzień 2013 - 13:27

Zobacz sobie ten poradnik opisujący jak wybrać odpowiednią firmę spedycyjną. Na pewno się tobie przyda, bo jest ciekawie napisany i ma sporo przydanych informacji.

#5 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 14:33

wybierać dobrą firmę spedycyjną nauczyłem się dzięki latom doświadczeń, współpracuję teraz z http://www.net-cargo.pl/ i uważam, że są profesjonalni, ale wcześniej zdarzało mi się wybierać źle

#6 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 09:13

Zadzwoń do naszej firmy lub napisz na http://www.sidor.com.pl , a doradzimy gdzie jeździć bezpiecznie. Zapraszamy też na nasze blogi gdzie są nasze poradniki.

#7 Guest_Kamil7654

Guest_Kamil7654
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:04

Ja od dawna korzystam z usług tej firmy spedycyjnej: http://novspeed.com/ Mają nowoczesną flotę, przeszkolonych i naprawdę dobrych kierowców. Moim zdaniem są zdecydowanie godni zaufania. Polecam serdecznie!

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 13:25

Ja postawiłem na [color=#000000;]http://www.mark.com.pl/ i od 3 lat jestem zadowolony. Dobrze wykonują dla mnie zlecenia i są terminowi. Jeżeli ktoś szuka firmy spedycyjnej, warto zajrzeć.[/color]

#9 Guest_Progres

Guest_Progres
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 08:45

Aktualna oferta pracy dla spedytora

[font="'times new roman', serif;"]Spedytor Krajowy [/font]

[font="'times new roman', serif;"]Miejsce pracy: Chorzów[/font]

[font="'times new roman', serif;"]Rodzaj umowy: Umowa o pracę[/font]

[font="'times new roman', serif;"]Rodzaj pracy: Pełny etat[/font]

[font="'times new roman', serif;"]Imię i Nazwisko: Łukasz Żuber[/font]

[font="'times new roman', serif;"]Nr telefonu: 697-818-383[/font]

[font="'times new roman', serif;"]E-mail: lukasz.zuber@grupaprogres.pl [/font]

[font="'times new roman', serif;"]Zakres obowiązków: [/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Obsługa kluczowych klientów firmy;[/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Planowanie transportu cało pojazdowego na terenie Polski na podstawie przyjętych zleceń;[/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Współpraca ze Zleceniobiorcami w zakresie realizacji zleceń;[/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Budowanie pozytywnych relacji;[/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Zarządzanie dedykowaną flotą podwykonawców transportowych; [/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Kontrola dokumentacji spedycyjnej;[/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Zapewnianie terminowej realizacji zleceń;[/font]

[font="'times new roman', serif;"] Pracodawca oferuje: [/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;[/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Możliwości rozwoju; [/font]

[font="'times new roman', serif;"]-Przyjemną atmosferę pracy;[/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Pakiet socjalny;[/font]

[font="'times new roman', serif;"] Oczekiwania pracodawcy: [/font]

[font="'times new roman', serif;"]-Wykształcenie wyższe licencjackie: mile widziane kierunkowe; [/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 2 lata;[/font]

[font="'times new roman', serif;"] - Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji;[/font]

[font="'times new roman', serif;"] - Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, rzetelności; [/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Doświadczenie w obsłudze klientów; [/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista; [/font]

[font="'times new roman', serif;"]- Znajomości pakietu MS Office.[/font]

#10 Guest_greggi

Guest_greggi
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 10:39

od siebie mogę polecić firmę TSH Polmar - nie wiem, czy aktualnie kogoś szukają, ale firma jest bardzo porządna, uczciwa i słowna smile.png

#11 Guest_Marcin_Benek

Guest_Marcin_Benek
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2014 - 15:17

Zdecydowanie polecam firmę Cargo Transport. Przede wszystkim ze względu na dużą sieć i bazę przewoźników.

#12 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2014 - 15:14

ja też doradzam TSH Polmar. współpracuję z nimi już długi czas, nieraz rozmawiam z kierowcami, nigdy nie narzekali na pracodawcę

#13 merka

merka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 maj 2014 - 09:49

ja polecam Itl-omega.eu. miałem okazję korzsytać z usług firmy i jestem zadowolona!

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 19:35

Greggi, z tego co wiem, powinni szukać. W takich firmach potrzeba sporo pracowników, w zaneżności od okresu. Trzymam kciuki

#15 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 19:15

Dzień dobry

Dla mojego klienta -bardzo dużej międzynarodowej firmy w branży TSL oferującej atrakcyjne warunki zatrudnienia poszukuję osoby na stanowisko Spedytora Międzynarodowego w systemie home office na terenie całej Polski a także Niemiec.

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszam do kontaktu.

Natalia Skórnicka

+48 500 444 769

natalia.skornicka@lobohr.pl

#16 Guest_jasny gwint

Guest_jasny gwint
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 16:23

No i elegancko! smile.png

#17 Guest_zbyszku

Guest_zbyszku
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 13:27

pracowałem kiedyś w Optimie z Warszawy. Teraz przeprowadziłem się ale dobrze wpsominam tą pracę, więc mogę śmiało polecać innym. 

#18 Guest_kalafior

Guest_kalafior
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 12:39

Polmar jest dość dobrą dolnośląską firmą. Jeśli zwracasz uwagę na renomę i doświadczenie, to będą okej. Musisz tylko być przygotowany na długie rundki, bo jeżdzą po całej UE.

#19 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 12:23

Jeśli szukacie transportu, spedycji polecam program soot.pl Odkąd mam go w firmie oszczędzam dużo  czasu i pieniędzy smile.png

#20 Guest_tomix

Guest_tomix
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 14:18

Polmar jest dość dobrą dolnośląską firmą. Jeśli zwracasz uwagę na renomę i doświadczenie, to będą okej. Musisz tylko być przygotowany na długie rundki, bo jeżdzą po całej UE.

dokładnie. też się wahałem bo firma jest z Bolesławca, ale robią też międzynarodówki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych