Skocz do zawartości

wirtualne biuro firmy

wirtualne biuro firmy

wróć do serwisu Moja Firma 69 odpowiedzi w tym temacie

#41 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów

Napisano 25 październik 2016 - 08:17

Nie wiem, czy wirtualne biuro to dobry pomysł na biznes. Aktualnie jestem na etapie poszukiwania nowego biura na wynajem dla mojej firmy we Wrocławiu. Zależy mi na wysokim standardzie pomieszczeń biurowych, a także na bliskości głównych arterii komunikacyjnych. Przeglądałam oferty kilku wiodących deweloperów i jak do tej pory projekty spółki Vantage Development prezentują się najlepiej, szczególnie nowoczesny kompleks usługowo-biurowy Delta 44, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie dworca PKP i PKS https://vantage-sa.p...je/biurowe.html

#42 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 14:28

Jeśli szukacie wskazówek gdzie najlepiej w dzisiejszych czasach założyć odpowiednie wirtualne biuro wrocław to osobiście polecam firmę z której korzystałem w tym zakresie. Mowa tutaj o bardzo sprawdzonej i rzetelnej firmie z Wrocławia w tym zakresie, polecam ich ofertę !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#43 Blomiesza

Blomiesza

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 16:11

Moim zdaniem jak najbardziej warto pomyśleć o wirtualnym biurze. Bardzo często wynajem własnego biura jest nieopłacalny a z czymś takim jest o wiele łatwiej i taniej ponieważ już mamy pewne miejsce do prowadzenia biznesu. Polecam poczytać o tym więcej chociażby na: http://ideaplace.pl/pl/oferta/twoja_firma/

#44 pawell55

pawell55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 06:37

ja korzystam od pół roku z ale-biuro, dla mnie też wirtualne biuro to było pozbycie się kłopotów. 

#45 Guest_krzysiek534

Guest_krzysiek534
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 19:55

ja korzystam od pół roku z ale-biuro, dla mnie też wirtualne biuro to było pozbycie się kłopotów. 

Też mam tam zarejestrowaną działalność. Mają dobre ceny i kompetentną obsługę. 

#46 Guest_grzegorz00

Guest_grzegorz00
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 11:48

a nie ma problemów z rejestracją takiej działalności pod "wirtualnym" adresem? 

#47 Guest_krzysiek534

Guest_krzysiek534
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 12:37

Najmniejszego. Wszystko jest zgodne z prawem i nikt nie robi żadnych problemów. 

#48 infinity

infinity

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 10:20

Polecam korzystanie z wirtualnych biur jeśli chcecie zaoszczędzić czas i pieniądz. We Wrocławiu wybrałam firmę http://ideaprestige.eu/i zdecydowanie polecam. Obsługa profesjonalna i rzetelna, prestizowa lokalizacja w centrum miasta, zaangażowani ludzi którzy znają się na rzeczy.

#49 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 11:26

Skoro już o obniżaniu kosztów funkcjonowania firmy mowa (wirtualne biuro jest jednym z nich), to ze swojej strony polecam zainteresować się ofertą programów od RESET2 z Wrocławia. W prosty sposób można dodatkowo ograniczyć koszty funkcjonowania firmy. 

#50 Karola48

Karola48

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 19 czerwiec 2017 - 18:01

Jak dla mnie to te wirtualne biura są doskonałym rozwiązaniem. Moja znajoma ma takie biuro zrobione w http://www.cubecentre.com/ i nigdy złego słowa na ten temat od niej nie słyszałam. Trzeba iść z duchem czasu i korzystać z nowoczesnych rozwiązań.

#51 SoloKolos

SoloKolos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 28 czerwiec 2017 - 08:18

Posiadanie wirtualnego biura w odpowiednim miejscu potrafi podnieść renomę naszej firmy. To zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż standardowe biuro. Trzeba jedynie zwrócić należytą uwagę na umowę oraz to, co oferuje dana firma w zamian za skorzystanie z jej usług. Oferty mogą bardzo odbiegać od siebie, a posiadanie wirtualnego adresu nie zwalnia nas z potrzeby zakupu podstawowych artykułów biurowych i sprzętu. Nawet pracując w domu powinniśmy min. zadbać o bezpieczeństwo danych i niszczyć je w profesjonalnej niszczarce. Dodatkowo nie wszystko wyślemy e-mailem. Dlatego nieodzownym elementem są długopisy, markery, zakreślacze, koperty czy bloczki samoprzylepne przypominające nam o ważnych zadaniach. Dodatkowo bezpieczne koperty pozwolą nam na przechowywania szczególnie cennych dokumentów. Dzięki nim każda próba otworzenia naszej przesyłki przez osoby trzecie pozostawi ślad.

#52 Guest_grzesiek39

Guest_grzesiek39
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 21:23

to jest rewelacyjny pomysł na początkowe obniżenie kosztów, bo jednak lokal, nie ma co ukrywać, kosztuje sporo, do tego m się robi 4-5 k na miesiąc najbiedniej licząc. ja teraz mam w Ale-biuro na Mickiewicza zarejestrowaną firmę i chwalę sobie współpracę, ale docelowo będę dążył do własnego biura, bo powoli zatrudniam pracowników.

#53 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 29 lipiec 2017 - 13:30

To fakt korzystanie z ofert biura serwisowanego jest dużą wygodą bo nie musimy się martwić o cały system zarządzania takim lokalem, wszystko to leży w gestii wynajmującego. Jedną z ciekawszych ofert ma firma https://www.sharespace.pl/. Mają zróżnicowaną ofertę więc każdy zainteresowany znajdzie coś odpowiedniego dla siebie a w razie wątpliwości zawsze można skorzystać z darmowej konsultacji z zespołem doradców, którzy pomogą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

#54 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 17:14

wirtualne biuro to dobra sprawa

#55 Guest_Gacek

Guest_Gacek
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 10:56

Osobom, które myślą, że pora przejść na oryginalne materiały eksploatacyjne, z przyjemnością przedstawiam sklep internetowy z tonerami(laserowka.pl), który w swej ofercie ma wszystkie znane oryginalne marki, w rozsądnej cenie, dzięki czemu nie musimy porównywać, ani szukać różnych tonerów na różnych stronach

#56 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 16 listopad 2017 - 15:28

Z pewnością wynajęcie wirtualnego biura jest bardziej opłacalne, ale na dłuższą metę raczej się nie sprawdzi, zwłaszcza w przypadku większej firmy. Takiej firmie potrzebne jest prawdziwe biuro, dla oszczędności może być na obrzeżach miasta. Sporo ofert wynajmu nieruchomości biurowych można znaleźć na https://walterherz.com z całego kraju, także warto przejrzeć.

#57 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 19:52

hej, jesli ktos z was potrzebuje wynajac powierzchnie biurową to polecam www.gwiazda.info

#58 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 listopad 2017 - 16:29

Wirtualne biuro może być dobrym pomysłem w przypadku jednoosobowej działalności, ale w większości firm jednak potrzebne jest prawdziwe biuro. Aby uniknąć niekorzystnej umowy, czy ograniczyć koszty wynajmu warto wcześniej się do tego przygotować - w Akademii Najemców https://akademianajemcy.pl prowadzą szkolenia, które powinny w tym pomóc, opanować podstawową wiedzę na temat najmu powierzchni biurowych.

#59 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 04:46

Opcja wirtualnego biura księgowego oferowanego przez firmę www.amset.pl będzie najlepszym wyborem. Od pewnego czasu korzystam i jest o wiele wygodniej. Mniej jest na mojej głowie, w papierach porządek. Solidna firma uczciwie wykonująca swoją pracę.

#60 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 408 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 00:06

Zdecydowanie mogę polecić rozwiązanie, którym jest chmielna2.com To idealne biuro, z którym współpracujemy na bardzo dobrych warunkach, za niską kwotę. Można taką współpracę podjąć w każdej chwili. Nawet, jeśli jesteśmy małą firmą. Przyjmować można klientów z Polski, ale również zagranicznych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych