Skocz do zawartości

wirtualne biuro firmy

wirtualne biuro firmy

wróć do serwisu Moja Firma 69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 13:22

Zapraszam do skorzystania z biura wirtualnego Szucha Business Center. W ramach świadzonych usług biuro to prowadzi: obsługę korespondencji, adres rejetracyjny dla firm, wynajem sal konferencyjnych, obsługę połączeń firmowych, doradztwo strategiczne rozwoju firmy. Ponadto, w zakresie oferowanych usług prowadzona jest również księgowość w bardzo atrakcyjnej cenie.

Korzystając z tej oferty, zaoszczędzą Państwo zarówno na kosztach związanych z wynajmem/ kupnem powierzchni biurowej jak i na obsłudze administracyjnej firmy.

Pierwsze 3 miesiące korzystania z tych usług sa GRATIS!! (oprócz pakietu Start + Księgowość, gdzie naliczana jest kwota za obsługę księgową).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej - www.szuchabc.pl

adres e-mail: sekretariat@szuchabc.pl

nr tel.: 604 772 177

#22 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 28 październik 2015 - 10:36

Takich firm oferujących usługę wirtuyalnego adresu czy biura jest coraz więcej. W Warszawie wiem, że w ofercie ma to Cowork Centralny http://centralny.co/ , a oprócz tego jeszcze udostępniają coworking space freelancerom, start up'om itp. To fajne rozwiązania również dla osób prowadzących małą DG, które nie chcą takiej działalności rejestrowaćw mieszkaniu. Nie jest to droga usługa także warto korzystać.

#23 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 21:24

Taką przestrzeń ma też Idea Bank. Moim zdaniem świetne rozwiązanie pod freelance - można komfortowo, w fajnych warunkach organizować spotkania, skorzystać z sali konferencyjnej, sprzętu, no i kawa niezła też jest. smile.png Miałam ostatnio okazję być w Idea Hub i jestem bardzo pozytywnie nastawiona, choć wcześniej podchodziłam z dystansem.

#24 Guest_prinatera

Guest_prinatera
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 21:31

Znajomy mówił mi o tym miejscu że jest w Warszawie, Łodzi i chyba KRakowie, ale nie korzystałam jeszcze. Jaki jest tego adres dla Warszawy ? Faktycznie bezpłatnie można skorzystać z tego wszystkiego? 

#25 Panajanka

Panajanka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 13:59

To zależy od miejsca. W cenie najtańszego pakietu z reguły jest adres do rejestracji firmy i obsługa korespondencji. W lepszych pakiet dochodzi np. obsługa księgowa czy asystencka. Korzystałem z opcji Platinum na http://ideaprestige.eu/ i w zupełności takie rozwiązanie może zastąpić konieczność najmowania tradycyjnego biura. Pozdrawiam :)

#26 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 11:40

A czy jest tu ktoś z Poznania i korzystał od nich z wirtualnego biura http://younick.pl/pl/wirtualne-biuro? Polecani są i chciałbym zapytać o kilka rzeczy.

#27 Winifred Byrd

Winifred Byrd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 14:02

Hej, co prawda nie korzystałem z usług tego biura. Mam jednak wirtualny adres tutaj: Wirtualne biuro Poznań i bardzo sobie chwalę. Odbierają za Ciebie pocztę, skanują i wysyłają na e-mail. Odbierają też telefony. Nawet paczkę od kuriera odbiorą jak potrzeba. Pełen luksus a Tobie pozostaje prowadzenie interesów smile.png

#28 Guest_Wete

Guest_Wete
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 21:29

krakowski-adres.pl jak dla mnie naprawdę świetne biuro.

#29 AnnaNowakowska86

AnnaNowakowska86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2016 - 16:09

A czy jest tu ktoś z Poznania i korzystał od nich z wirtualnego biura http://younick.pl/pl/wirtualne-biuro? Polecani są i chciałbym zapytać o kilka rzeczy.

Ja w Poznaniu korzystam z tego biura: http://mbiuro.com/wi...-biuro-poznan/

Mam to wszystko czego mi potrzeba do prowadzenia firmy: adres, obsługę korespondencji, księgowość, kancelarię i miejsce do spotkań z moimi Klientami. Polecam :) 

#30 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 29 luty 2016 - 10:20

Jeżeli prowadzicie działalność i jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem jak wirtualne biuro, sprawdzicie stronę http://www.hubkolektyw.pl- firma oferuje zaplecze: wirtualny adres do wynajęcia w Warszawie, sale szkoleniowe, pokoje biurowe, a także nową na rynku usługę wirtualny asystent. Wybierając podstawowy pakiet koszty nie są duże, płaci się tylko tylko 49 złotych.

#31 kasusza

kasusza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 11:50

ja mam po prostu działalność zarejestrowaną w domu rodziców, a mieszkam na stałe w innym mieście (tu mam ustawiony adres do korespondencji) i tyle :)

#32 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 11:47

A ja polecam Wirtualne Biuro Szczecin.
Małe, ale fajne i nie trzeba biegać po pietrach.
Wejście do biura od ulicy, brak strefy płatnego parkowania, blisko centrum.
www.immab.pl

#33 Dobrosława

Dobrosława

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 maj 2016 - 08:59

Wirtualne biuro to dobra opcja dla początkujących,freelancerów. Nie trzeba inwestować w wynajem biura i zatrudnianie sekretarki. Ja jak najbardziej polecam wirtualne biuro Kraków, ale każdy musi sam zadecydować czy taki styl prowadzenia działalności mu odpowiada. Wirtualne biura z tego co wiem, oprócz adresu do korespondencji maja też pakiety biurowe - obsługę poczty, przekierowanie telefonów, skanowanie poczty, księgowość, biuro na godziny itp. Dużo możliwości w niewielkiej cenie. 

#34 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 08:41

Wirtualne biuro, razem z obsługą kancelaryjną to fajna opcja. Ale nie każde potrzebuje łączenia tych usług. Jeśli potrzebna nam tylko firma do obsługi korespondencji to też się coś znajdzie. Są firmy takie jak ta http://www.archidoc....kancelarii.html , które świadczą z powodzeniem takie usługi. I jest to bardzo wygodne.

#35 typowyhandlarz

typowyhandlarz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 13:49

Wirtualne biuro to moim zdaniem świetną propozycją zarówno dla małych i dużych firm, choć szczególnie dla tych prowadzących działalność z domu. Niestety trzeba pamiętać, że raczej nie zarejestrujemy firmy pod wirtualnym adresem. Polecam artykuł o wirtualnych biurach - może kogoś zachęci do tego typu usługi.

#36 Oktawik

Oktawik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 08:20

Wydaje mi się że wirtualne biuro to świetna szansa na to aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Niestety ceny wynajmu takiego biura są przeróżne, o czym można przeczytać choćby tutaj. Świetnym rozwiązaniem może być wynajęcie biura na godziny. Niestety nie mogę polecić jakiejś jednej firmy, radzę się po prostu dobrze rozejrzeć i wybrać coś samemu.

#37 Maelina

Maelina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 13:18

Jeżeli chcesz zaoszczędzić swój czas a także pieniądze to wirtualne biuro jest właśnie dla Ciebie. Korzystasz z biura tylko kilka godzin w tygodniu? Jeżeli tak, to powinieneś zapoznać się z tym artykułem. Przedstawia on wady i zalety takiego rozwiązania. Od siebie mogę dodać że przez jakiś czas korzystałem z takiego biura i raczej sobie zachwalam jakość tej usługi.

#38 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 20:53

Bardzo ciekawy model biznesu prowadzi na rynku Warszawskim idid a dokładnie wynajmują biura na godziny co dla wielu małych przedsiębiorców jest rozwiązaniem idealnym. Zresztą można sobie przeczytać dokładnie na czym to polega - http://idid.pl/na pewno jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które daje spore możliwości za niewielkie pieniądze.

#39 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 10:46

Widzę, że większość komentujących nie przeczytała pytania na forum. Pytający chciałby jako fundacja świadczyć usługi biura wirtualnego, nie szuka go jako przedsiębiorca smile.png.

Ponieważ jednak dyskusja poszła w zupełnie inną stronę również zapraszam do skorzystania z oferty biura wirtualnego www.omnioffice.pl . Przy kawie lub rozgrzewającej herbacie przedstawimy swoją ofertę smile.png .

Pozdrawiam

#40 Guest_arni

Guest_arni
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 10:53

W przypadku mobilnych lub zdalnych działalności często się przemieszczamy miedzy różnymi miastami, nie pracując stacjonarnie. Bardzo przydatne okazują się bezprzewodowe terminale płatnicze, ja sobie kupiłem z Paymax, dałem 356zł i jest na własność bez żadnego abonamentu. BArdzo wygodne rozwiązanie kiedy chcesz załatwić wszystko na jednym spotkaniu, w oczach klienta wyglądasz też bardzo profesjonalnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych