Skocz do zawartości

wirtualne biuro firmy

wirtualne biuro firmy

wróć do serwisu Moja Firma 54 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Fundacja

Guest_Fundacja
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 10:56

Wirtualne biuro dla firm i spółek

Jesteśmy fundacją wpisaną już do Krajowego Rejestru Sądowego.

Chcemy zacząć prowadzić tzn. wirtualne biuro tj. udostępnianie adresu do rejestracji firmy, spółki itp.

W związku z tym zwracam się z pytaniem czy konieczne będzie wpisanie fundacji do rejestru przedsiębiorców?

Oczywiście pozyskane środki z prowadzenia wirtualnego biura zostaną przeznaczone na działalność statutową fundacji.

Dzięki za informacje!

#2 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 15:07

Witam serdecznie,

czy korzystał ktoś z usług wirtualnego biura przy ulicy Chmielnej2. www.chmielna2.pl?

#3 bryniol

bryniol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2013 - 11:52

Ja korzystam z Dime-office w Katowicach. Bardzo sobie chwale, w wawce też są

#4 Guest_MArianna

Guest_MArianna
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 12:09

Najlepsze we Wrocławiu jest Rabbit Office a koszt to 100 zł brutto miesięcznie Dołączona grafika

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 12:21

W Warszawie korzystam z wirtualnego biura Nova Office przy Hożej 43/49 - fajna obsługa, bardzo ładne wnętrze i mają salę konferencyjną, gdzie można zapraszać Klientów. Polecam! Dołączona grafika bo sama korzystam mając swoją działalność gospodarczą..

#6 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 13:20

Jeśli chcesz skożystac z usług wirtualne biura to najlpsza na śląsku jest firma lex Consulting sama kożystam z ich usług. Oferuja także wynajem biura na godziny POLECAM!

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 15:36

Z warszawskich biur wirtualnych warto przyjrzeć się QualityDot. Od lat prowadzą ten biznes, wiec mają odpowiednie doświadczenie.

#8 krzysiek_n

krzysiek_n

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 marzec 2014 - 12:10

Potwierdzam powyższą informację. Znajomy korzysta z ich usług i jest - jak dotąd - zadowolony.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2014 - 09:19

Polecam usługi wirtualnego biura wirtualnebiuro24.com.pl korzystam juz od roku i jestem zadowolona. Ceny tez maja przystepne.

#10 Guest_Profit Plus

Guest_Profit Plus
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 07:38

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ USŁUGI
usługi księgowe ∙wirtualne biuro ∙coworking
http://www.uslugi-profit.pl/

#11 Guest_Kucyk Kamil

Guest_Kucyk Kamil
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 14:40

Ja z kolei w Szczecinie korzystam z usług Openeum i jestem zadowolony. Od roku z nimi współpracuje i nic nie mam do zarzucenia. Ceny konkurencyjne

#12 vms

vms

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:07

Widzę, że sami zadowoleni klienci. Wszyscy gorąco polecają :)

Perfekt  - Biuro rachunkowe w Sosnowcu

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 20:14

Ja jestem w Wirtualnym biurze z Warszawy - LionsOffice

#14 Guest_okopowa

Guest_okopowa
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 08:20

Zapraszam do skorzystania z biura wirtualnego Okopowa Business Spot w Warszawie:

www.okopowa.com

tel.22 29 55 123

tel.533 289 272

#15 Zespół.Centrum.Pomocy.ePK

Zespół.Centrum.Pomocy.ePK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów

Napisano 31 sierpień 2014 - 12:10

Witamy,

Prowadzenie wirtualnego biura spełnia wymogi definicji prowadzenia działalności gospodarczej. Jeżeli fundacja jeszcze nie ma takiego wpisu, niezbędna będzie zmiana danych w KRS. 

Pozdrawiamy

Zespół Centrum Pomocy elektronicznego Punktu Kontaktowego

#16 Guest_maestro

Guest_maestro
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2014 - 10:19

Również polecam korzystanie z wirtualnych biur, bardzo dobry pomysł dla przedsiębiorców. Ja mam firmę w OfficeZone, dostałem dwa miesiace darmowe wiec jeszcze nic nie płacę, a później 100zł co miesiąc, oszczędziłem około 1200zł miesiecznie.

#17 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1789 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 17:01

Jeśli chodzi o warszawskie biura to zdecydowanie polecam - http://www.cubecentre.com/ Generalnie działalność poza domem wiele zmienia, w końcu to zaczyna robić się profesjonalne. Dochodzi dobry adres, towarzystwo znanych firm, z których wiele staje się Twoimi klientami. Obsługa prawna, księgowa - w ogólnym rozrachunku wychodzi to na prawdę pozytywnie.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#18 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 10:39

Aktualnie korzystam z usług tego biura:

http://www.biuro29.pl/

Wynajmuję adres w Poznaniu chociaż widzę,ze jest również możliwość wynajęcia sobie adresu w Warszawie. Sam płacę trochę droższy pakiet ponieważ daje o wiele więcej bonusów ale powiem Wam,że ten najtańszy można zabukować sobie już za 49 zł miesięcznie. Nie jest to na pewno fortuna a w ramach oferty skanują nam korespondencję, otrzymuje sie również własny numer telefonu stacjonarnego oraz fax.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#19 Guest_halka

Guest_halka
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 14:42

Ja wykupiłam usługę wirtualne biuro wrocław na www.wirtualne-adresy.pl we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Wszystko działa bardzo profesjonalnie i mam dobre miejsce na spotkania z klientami(przy samym SKY TOWER). Założyli mi również spółkę

#20 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 12:25

Z tego, co wiem we Wrocławiu taką usługę ma w ofercie biuro rachunkowe http://superksiegi.pl. Ponadto zajmują się także finansowaniem firm i udzielają porad prawnych. Jeżeli szukacie kompleksowego wsparcia kardowo-księgowego, myślę, że warto zapoznać się z ich działalnością.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych