Skocz do zawartości

naczepa wywrotka

wróć do serwisu Logistyka 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Dariusz67

Guest_Dariusz67
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 09:36

jakie wywrotki są najlepsze, co polecacie, na jakich osiach???

#2 Radius

Radius

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 czerwiec 2013 - 11:18

Na wywrotkach się nie znam, ale jak szukasz sprzętu budowlanego, to możesz zerknąć na http://budownictwo.anonse.pl/ Są tam oferty sprzedaży nowych i używanych maszyn budowlanych. Z anonsów zamawiałem traktorek do koszenia trawy. Po założeniu pługa, przydaje się też zimą do odśnieżania.

#3 Guest_Mriusz D.

Guest_Mriusz D.
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 12:41

kup tanią i nową. zawsze jezdzi sie z przeladowaniem siegającym 40-50 % wiec nowa dluzej Ci posłuzy.

#4 gambi

gambi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 19:51

Mariusz dobrze mówi możesz kupić nową lepiej na tym wyjdziesz, możesz sobie jakiś leasing wziąć dobry, albo przejrzyj sobie używane na owi mają sprzęt budowlany ciekawy, w dobrych cenach, ale używany to używany, jeszcze użytkowany w Polsce jest przeważnie w ciężkich warunkach. 

#5 Guest_Macadam

Guest_Macadam
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 09:04

Sprzęt budowlany można zawsze wynająć, chociażby po to, żeby się przekonać, czy dany model nam pasuje. Ale jeśli chodzi o kupno, to rzeczywiście lepiej kupić nową - wywrotki to jest sprzęt który się bardzo intensywnie eksploatuje.

#6 Guest_Taudss

Guest_Taudss
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 11:16

Dokładnie sprzęt budowlany warto jest wynająć, no chyba, że masz konkretny model już sprawdzony i eksploatowany, ale nie sądzę, skoro pytasz...

#7 Guest_wareda

Guest_wareda
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 10:51

Jakbym miał polecać konkretnego producenta to na pewno Merlo ( merlo.com). Nikt inny tak nie dba o komfort jazdy, bezpieczeństwo, wygodę w kabinie itp. Przekładnie hydrostatyczne we wszystkich modelach, pełna gama maszyn od małych po ogromne 12T, wiele nagród i wyróżnień za innowacyjność. Firma, której generalnie nie trzeba przedstawiać w Europie i na świecie.

#8 Guest_sd

Guest_sd
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 12:22

Duże wrażenie robi poziom na jakim produkują ciężki sprzęt w firmie Merlo ( www.merlo.com). Jeśli chodzi o innowacje to są na pewno pionierami w wielu rozwiązaniach na rynku. Ja mam doświadczenia z takimi modelami jak MultiFarmer chociażby i powiem, że operuje się tym sprzętem niezwykle łatwo i przyjemnie.

#9 Guest_cxcs

Guest_cxcs
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:28

W firmie mamy w zasadzie tylko dźwigi Copma. Dobry standard przy zachowaniu niewygórowanej ceny. Poza tym, jest bardzo dobry kontakt z producentem. Zawsze można liczyć na szybki serwis, czy dostarczenie zamienników.

#10 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 12:28

Jeśli korzystasz z usług profesjonalnych firm, takich jak ta - Wywrotka Wrocław - to na pewno doradzą Ci jaki pojazd wypożyczyć, aby spełnił twoje lub twojej firmy oczekiwania. To nie jest tak, że wcisną Ci byle co. Sprzęt musi być dostosowany do pracy jaką będzie wykonywał, ale jego konkretny wybór nie powinien być twoim zmartwieniem.

#11 malina88

malina88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 marzec 2016 - 10:23

Od zawsze kupuje naczepy Kogel, zarówno wywrotkowe jak i skrzyniowe - według mnie są najlepsze. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem stałym klientem firmy DBK, ich oferta jest bardzo rozbudowana. Można zobaczyć na stronie cały zakres - od kupna po serwis http://grupadbk.com/uslugi/. Ktoś jeszcze używa naczep tej firmy?

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 11:43

Odsyłam tutaj - http://www.trsrental.com/faq.htmlMasz tam ten temat dosyć dokładnie ogarnięty.

#13 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 371 postów

Napisano 06 styczeń 2017 - 15:56

Wynajem naczep oferuje m.in. ta firma - http://www.trsrental.com/faq.htmlMaja napawdę dużo naczep na stanie. Na stronce mozecie zobaczyć co konkretnie wypożyczają. 

#14 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 15 maj 2018 - 06:51

Takie maszyny znajdziesz w ofercie firmy https://hvlft.com/ Są one bowiem potrzebne krótkotrwale, a po wykorzystaniu będą najprawdopodobniej jedynie kłopotem. Z drugiej jednak strony prywatne osoby nie mogą skorzystać z wynajmu bardziej profesjonalnego sprzętu budowlanego. Na ogół maszyny o wartości wyższej niż 50 tys. zł wypożycza się wyłącznie firmom. Natomiast w przypadku firm sytuacja jest odwrotna. Podstawowy sprzęt budowlany, który znajduje zastosowanie praktycznie na każdej budowie, najlepiej jest posiadać na własność. Opłacanie wynajmu jest w tym przypadku bezsensowne i może generować koszty przewyższające jednorazowy wydatek na zakup. 

#15 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 10:52

Bardzo dobry sprzęt ma m.in. Merlo. Co do zakupu, warto rozważyć aukcje poleasingowe. Grunt to dobre źródło, np. IDEA, EFL itp.

#16 Pustelniczka

Pustelniczka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 maj 2019 - 22:36

Podbijam temat szukam ciezarowki pod wywrotkę - jakie macie doswiadczenia z Actrosem? Dostalam dobra oferte od Mercedes Trucks w Siedlcach. Jak ktos jezdzi na tym aucie prosze o opinie

#17 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 377 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 10:09

Sporo prac na wzniesieniach wykonywałem i jedna z niewielu ładowarek teleskopowych, która ma w takich warunkach 100% widoczność to od merlo.com. Dobrze zaprojektowane urządzenie, kabina z zawieszeniem. Skupili się przede wszystkim na komforcie pracy, więc polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych