Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie po najtańszy kredyt gotówkowy

wróć do serwisu INFOR.pl 76 odpowiedzi w tym temacie

#61 mateio29

mateio29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 09 październik 2019 - 16:39

Sprawdź dokładnie jakiego typu masz kredyt i czy jest możliwość uzyskania zwrotu prowizji, polecam przeczytać informacje tutaj http://zwrotyprowizji.pl/

#62 Anna Chyc

Anna Chyc

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 14:49

Szukasz pożyczki, a nikt Ci jej nie chce udzielić ? Sprawdź pod adresem: https://finrada.pl/pozyczki
A może chcesz poznać oferty wielu firm w jednym miejscu? W takim razie zapraszamy tu: https://finrada.pl/pozyczki

#63 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1155 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 12:38

Z pożyczkami trzeba uważać, w końcu to jednak pewne zobowiązanie, które jeżeli nie będzie rozważnie wybrane, może przynieść kłopoty, a nie o to tutaj chodzi. Może lepiej wcześniej byłoby przejrzeć pożyczki gotówkowe i ich oferty na stronie https://www.17bankow.com/. Takie rankingi, porównywarki i kalkulatory kredytowe bywają w takich przypadkach dosyć pomocne.

#64 davi

davi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 06:22

Kredyt gotówkowy udzielany w bankach jest obecnie jednym z najtańszych sposobów na pożyczenie pieniędzy. Konkurencja pomiędzy bankami i zmniejszenie akcji kredytowej w przypadku produktów hipotecznych spowodowały, że spora część wysiłku banków poszła na przyciągnięcie klienta, który poszukuje pożyczki. Gdzie jest w tej chwili najtaniej? Polecam odwiedzić stronę chwilowapozyczka.pl/kredyty-gotowkowe/. Znajdują się tam aktualne oferty kredytów gotówkowych udzielanych przez banki. Z powyższego porównania wynika, że najtańsze kredyty gotówkowe oferowane są w tej chwili w Alior Banku oraz w Banku Citi Handlowy. Alior Bank oferuje kredyt bez odsetek o nazwie "Pożyczka Kosmiczna", którego oprocentowanie R.R.S.O wynosi 8,33% i jest bodaj najniższe na rynku. Z kolei Citi Handlowy posiada w ofercie "Pożyczkę gotówkową online", w przypadku której nie płaci się prowizji i której R.R.S.O. wynosi 9,38%.

#65 PiotrD

PiotrD

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 12:55

Nie wiem czy najtańsze, ale na pewno najlepsze pożyczki są w firmie Szybka Gotówka. Polecam z całego serca jako najbardziej bezpiecznego i niezawodnego pożyczkodawcę, nazwa w 100% się sprawdza, kasę przesyłają błyskawicznie szybko. 

#66 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 18:45

Witam! Tomek34h, dziękuję za wspomnienie o naszej ofercie. Każdy nowy Klient wonga.com może ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Jak to jest z kolejna pożyczką? Jaki będzie jej koszt?

#67 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 21:27

Witam! Tomasz, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i jej całkowity koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Jako Klient wonga.com masz możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org możesz otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#68 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 21:37

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:

- Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);

- Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 50 000 zł na realizację dowolnego celu);

- Nest Kredyt Błyskawiczny (kredyt do 20 000 zł przyznawany na podstawie oświadczenia o dochodach),

- Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 30 000 zł dla nowych Klientów składających wniosek online, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia, 12 miesięcy),

- Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 120 000 zł, maksymalny okres spłaty 120 miesięcy). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#69 Adaś2486

Adaś2486

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 09:23

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.

#70 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 15 marzec 2020 - 19:11

Aby sprawdzić, który kredyt jest najtańszy, należy zwrócić uwagę na oprocentowanie, ale również inne parametry, o których piszą na http://www.finansis....towanie-kredytu Co do wyboru kredytu, najlepiej skorzystać z internetowych porównywarek, które są na bieżąco aktualizowane.

#71 JFru2

JFru2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 12 kwiecień 2020 - 18:10

Pożyczka może stać się problemem w przyszłości, dlatego trzeba uważać. Ja przed wzięciem kredytu skonsultowałem się z doradcą finansowym i to mi bardzo pomogło dlatego wszystkim polecam: https://silesiafinan...browa-gornicza/

#72 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 671 postów

Napisano 16 czerwiec 2020 - 12:33

Dobrze, że udzielacie takich porad. Mi udało się znaleźć odpowiedni kredyt dzięki internetowemu doradcy. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj: https://www.digitalm...tualny-doradca/w skrócie cały proces wymaga od nas tylko odpowiedzi na kilka pytań, a następnie otrzymujemy wykaz ofert, które warto wziąć pod uwagę. To naprawdę duże ułatwienie, które po prostu działa.

#73 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 23 wrzesień 2020 - 10:25

Polecam zgłosić się tu: kredyty gotówkowe Wrocław - bardzo dobra firma, która pomoże ogarnąć wszystkie kwestie formalne i pomoże dobrać odpowiednią ofertę. Mnie pomogli bardzo.

#74 janwal40

janwal40

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 październik 2020 - 09:44

Ja od siebie polecam sprawdzone Totalmoney.pl, naprawdę dobra i rzetelna porównywarka ofert banków. 

#75 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 484 postów

Napisano 12 październik 2020 - 09:51

Proszę Państwa po kredyt to tylko i wyłącznie, do instytucji, która jest sprawdzona. Pożyczanie pieniędzy w nie sprawdzonych miejscach może nieść za sobą negatywne konsekwencje, pamiętajcie o tym. Wiem, że czasami musi upłynąć trochę czasu, żeby dojrzeć do takiej decyzji. Sama kiedyś straciłam sporo czasu, szukając odpowiedniego miejsca. Na szczęście na swojej drodze spotkałam odpowiednich ludzi, którzy pokazali mi gdzie szukać i jak dobierać ofertę. To właśnie dzięki nim udało mi się w końcu trafić do https://www.santanderconsumer.pl/ tej organizacji cieszącej się uznaniem na rynku. Szeroki wybór kredytów pozwala wybrać optymalną propozycję do swoich możliwości i potrzeb. Jeżeli bylibyście ciekawi szczegółów, lub jakichś dodatkowych informacji to po prostu zajrzyjcie do nich na stronę i poczytajcie sami. Mam nadzieję, że wy także znajdziecie odpowiednią ofertę dla siebie, taką dopasowaną do aktualnych możliwości, jakie posiadacie. Dajcie znać, co dla siebie wybraliście! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

#76 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 22:42

Tak szczerze to uważam że jak brać kredyty to najlepiej z pomocą doradców finansowych jak https://www.boldinvest.pl/  . Biuro mają w Warszawie, ale to nie problem, mozna się skontaktować telefonicznie i mailowo i umówić na spotkanie online. A wiedzę w finansach mają ogromną + oczywiście dostęp do bazy ofert bankowych

#77 Guest_cardinalen

Guest_cardinalen
  • Goście

Napisano 26 listopad 2020 - 20:19

Najtańszy nie zawsze znaczy najlepszy, pamiętaj o tym. Jeśli miałbym polecić jakiś kredyt gotówkowy, który jest i tani i dobry to na pewno byłby to Getinbank. Uczciwe warunki, sprawdzony bank, więc jest to niezwykle istotne przy tego typu decyzjach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych