Kategorie
Skocz do zawartości

usługi internetowe

Gość Radosław
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radosław

Witam!

Poprzez wypełnienie formularza internetowego zgłosiłem, że chcę nabyć routher Wi-Fi i o możliwość założenia go przez pracownika firmy. Pracownik firmy założył mi routher, jednak w żaden sposób on nie działa. Złożyłem reklamację dwa tygodnie temu na stronie internetowej oraz bezpośrednio przez telefon. Do tej pory nikt się nie odezwał, Czy jest jakiś termin do naprawienia takich usterek?

• 1 miesiąc temu...
Gość KreatorzyIT

Pytanie czy mówimy tu o pojedynczej firmie która jest sprzedawcą urządzeń sieciowych, czy router pochodzi od jednego z operatorów kablowych lub komórkowych. 

Przypuszczam, że router jest nieskonfigurowany. 

• 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja w dzisiejszych czasach niewyobrażam sobie żyć bez takich usług. Internet jest bardzo pomocny w naszym życiu, sam zniego korzystam bardzo często. Ostatnio przekonałem się do robienia zakupów przez internet. Wyszukuję fajny sklep sprawdzam asortyment i zamawiam towar w super cenie:) ostatnio znalazłem fajny sklep http://www.megakoszulki.pl/ mają świetne oryginalne wzory odrazu zamówiłem sobie trzy sztuki. A wy jakie macie zdanie o takich sklepach internetowych? Jeszcze nie próbowalem robić zakupów w spożywczych przez internet wszystko przedemną:)

http://www.megakoszulki.pl/images/e6e21b8c462790f5db1604c83508d3ac.jpg

• 6 lat później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...