Skocz do zawartości

Na czym polega wycena nieruchomości?

nieruchomość wycena rzeczoznawca

wróć do serwisu Sektor Publiczny 40 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Enia

Guest_Enia
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 01:48

Szukam dobrego, poleconego specjalisty do wyceny nieruchomości po otrzymaniu spadku na terenie Gliwic i okolic Śląskie.
Pozdrawiam

#22 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 09:30

Warte uwagi miejsce to http://taksator.info/ Są z Częstochowy. My właśnie u nich zrobiliśmy wycenę nieruchomości przed sprzedażą. Profesjonalnie.

#23 Guest_Czarek543

Guest_Czarek543
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 11:29

mogę polecić rzeczoznawcapoznan.com.pl - bardzo dobra współpraca

#24 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 22 czerwiec 2017 - 08:57

My przed sprzedażą domu korzystaliśmy z tej oferty wycena domu Wrocław . Pani Monika to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, świadczy swoje usługi w zakresie wyceny nieruchomości, zarządzania nieruchomościami czy badania rynku. Firma rzetelna i sprawdzona, polecam :)

#25 Guest_monikaOs

Guest_monikaOs
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 12:20

Co do rzeczoznawcy to solidna firma z Częstochowy to Taksator. Doświadczenia mamy dobre, wszystko odbyło się profesjonalnie, rzeczowo, zdecydowanie firma godna zaufania.

#26 Bartek Budowniczy

Bartek Budowniczy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 07:30

Co do samej wyceny nieruchomości, to najlepiej po wszelkie porady zgłosić się do firmy, która się tym zawodowo zajmuje! Na śląsku działa firma www.biurowycenynieruchomosci.com.pl. Wyceniają zarówno budynki i lokale mieszkalne, budynki biurowe, jak i handlowe, usługowe oraz grunty jeszcze niezabudowane, także oferta szeroka. Polecam!

#27 Graczyk1975

Graczyk1975

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 07:35

Co do samej wyceny nieruchomości, to najlepiej po wszelkie porady zgłosić się do firmy, która się tym zawodowo zajmuje! Na śląsku działa firma www.biurowycenynieruchomosci.com.pl. Wyceniają zarówno budynki i lokale mieszkalne, budynki biurowe, jak i handlowe, usługowe oraz grunty jeszcze niezabudowane, także oferta szeroka. Polecam!

#28 Guest_adretek

Guest_adretek
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 13:16

Jeśli ktoś potrzebuje kompleksowej wyceny nieruchomości, polecam serdecznie tergo.pl . Firma zajmuje się  wyceną mieszkań, wyceną nieruchomości gruntowych oraz wszelkiego rodzaju nieruchomości zabudowanych.  Zaufana, rzetelna, przyjemnie mi się z nimi współpracowało, polecam.

#29 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:35

Wycena nieruchomości to nie jest taka prosta sprawa, jak by się mogło niejednemu wydawać. Żeby to dobrze zrobić, naprawdę trzeba być obeznanym w branży i w aktualnych przepisach prawa. Dlatego ja bym polecał jednak taką wycenę zlecić profesjonalistom z http://www.wycenanieruchomoscisk.pl/ Taka firma z wieloletnim doświadczeniem poradzi sobie szybko i sprawnie z wyceną działki, czy budynku. Wystarczy się z nimi skontaktować.

#30 Kasiulinka

Kasiulinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2017 - 01:33

Nie warto ryzykować z wybieraniem niepewnych rzeczowznaców moim zdaniem. Tu potrzeba kogoś, kto świetnie orientuje się w branży, w prawie i ma spore doświadczenie. Ja przy okazji wyceny mojego mieszkania korzystałam z usług firmy www.rzeczoznawca24.pl i płacąc coś około 400 zł uzyskałam naprawdę dobrą poradę fachowca

#31 Guest_gronnen

Guest_gronnen
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 21:13

a mi mieszkanie wycenił agent nieruchomości z którym podpisałem umowę sprzedaży mieszkania. dokładniej mówiąc Eugeniusz Jaworski, on działa na terenie Wilanowa. nikogo specjalnie nie musiałem do tego wynajmować. i mieszkanie poszło właśnie po tej cenie rynkowej, była ona dobrze ustalona. macie w razie czego do niego telefon 603 195 624

#32 JKN

JKN

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaŻywiec

Napisano 09 styczeń 2018 - 17:09

Hej, a czy możecie polecić kogoś z aglomeracji śląskiej bądź okolic?

MTZD, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Specjalizujemy się w wycenach nieruchomości na terenie Beskidów, w szczególności powiatów Bielsko-Biała, bielskiego i żywieckiego. Więcej informacji nt. wyceny można znaleźć pod adresem: https://www.jkn.com....a-nieruchomosci

Pozdrawiamy serdecznie!

#33 tadeuszzieba

tadeuszzieba

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 09:33

W przypadku wycena nieruchomości komercyjnych dokonuje osoba, która posiada specjalnie uprawnienia zwane rzeczoznawca majątkowy. Wycena taka dotyczy powierzchni magazynowych, biurowców, placy składowych, manewrowych, postojowych, lokali użytkowych, centrów handlowych. Jednak w każdym z tych nieruchomości to nieruchomość o charakterze komercyjnych, a więc niemieszkalnym, która przeznaczona jest do prowadzenia działalności gospodarczej.

#34 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 21:12

Dokladnie, wazne jest to, aby rzeczoznawca byl licencjonowany. Jesli chodzi o Warszawe i okolice, to firma http://pwlarix.com.plwspolpracuje z licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym z wieloletnim doświadczeniem. Jego wyceny sa stosowane do

• uzyskania kredytów pod zastaw hipoteczny
  • podatkowych
  • ubezpieczeniowych
  • odszkodowań
  • sprzedaży

#35 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 14:50

Godnym polecenia rzeczoznawcą jest www.valia.com.pl. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz posiadaniu stosownych uprawnień świadczone usługi są na bardzo wysokim poziomie. Kompleksowa obsługa i profesjonalizm na każdym etapie.

#36 Guest_Dorros

Guest_Dorros
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 22:11

Hmm nie ma tutaj nic skomplikowanego. U mnie wyglądało to tak, że skontaktowałem się z firmą Megam i powiedziałem że potrzebuję wyceny nieruchomości. Umówiliśmy się na spotkanie, aby uzgodnić więcej szczegółów. Skontaktowali mnie z dobrym rzeczoznawcą i długo czekać nie musiałem. Nie mam zastrzeżeń, wszystko poszło gładko i sprawnie.

#37 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 14:37

Ciekawie o tym piszecie...

#38 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:29

U nas wyceną zajęła się firma Rödl & Partner, mają wiele biur w Polsce, także na pewno blisko Ciebie też się znajdzie. Wybrałam ich ze względu na polecenie przez znajomego i dużo pozytywnych opinii słyszałam na ich temat.

#39 nerr

nerr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2019 - 21:12

Najlepej w takiej sytuacji znaleźć innego rzeczoznawcę, który podejdzie do tematu rzetelnie, który dobrze zna rynek etc. Ze swojej strony mogę polecić http://briwyceny.pl – naprawdę profesjonaliści, ja nie miałem powodów do narzekań. 

#40 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:25

Kilka miesięcy temu podczas sprzedaży domu korzystałam z usług rzeczoznawcy www.taksator.info. Szybko i profesjonalnie wycenił nieruchomość, a ja bez większych problemów sprzedałam ją w interesującej mnie cenie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomość, wycena, rzeczoznawca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych