Skocz do zawartości

Zdjęcie

Transport morski zamów przez internet

wróć do serwisu Logistyka 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 18 czerwiec 2013 - 13:19

Bez względu na to, czy chcesz wysłać towar do Azji, czy go z Azji do Europy przywieźć możesz w przystępnej cenie zamówić usługę transportu morskiego przez internet. Powrót do artykułu: Transport morski zamów przez internet

#2 Guest_igo

Guest_igo
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 13:21

oooo dlatego kocham transport morski, już niedługo rozpoczynam import towarów z Chin, więc taka wiadomość bardzo mnie cieszy :D

#3 Guest_Aleksandra89

Guest_Aleksandra89
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 21:51

Ah ten wszechobecny Internet Dołączona grafika teraz to już można zamówić dosłownie wszystko Dołączona grafika

http://www.esa-logistics.pl/

#4 Guest_ASCO

Guest_ASCO
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 15:29

Potrzebuję tani transport na 40HC z Kanady do Polski. załadowcę mam, adres gdzie znajdują się toway:721076 RGE RD 51GRANDE PRAIRIE, ABT8X4G1kontakt:  asco. krakow@interia. pl lub 607097574

#5 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 16:25

Jeżeli chodzi o szybki i tani transport morski, to polecam firmę OMIDA. Współpracuję z nimi od dawna. Obecnie mają fajne stawki, weszli mocno w ten temat. Z tego co wiem, rozbudowali swój dział morski. Można się z nimi dogadać, są pomocni i potrafią odpowiedzieć na każde pytanie, a muszę przyznać, że jestem dość wymagającym klientem. Pozdrawiam.

#6 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 16 październik 2014 - 08:05

Zanim wyślecie w ten sposób towary, zobaczcie jak powinno wyglądać pakowanie towaru do transportu morskiego: http://fracht.pl/por...ortu-morskiego/ . Okazuje się, że można zrobić sobie wiele kłopotu, jeśli zrobi się to nieumiejętnie

#7 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 22 październik 2014 - 10:21

Internet ułatwia organizację transportu. Sam korzystam z narzędzi, które daje, żeby taniej zorganizować transport towarów

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy