Skocz do zawartości

Kredyty dla firm: na start, inwestycyjne, hipoteczne, leasing.

kredyt na start kredyty dla firm kredyt dla nowopowstałych fi kredyt hipoteczny dla firm leasing

wróć do serwisu Moja Firma 74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_endrju7777

Guest_endrju7777
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 09:13

Mi właśnie pomogli wziąć kredyt, w czasie kiedy spłacałem jeszcze inny, do tego nieciekawa historia BIK. Ta firma daje rade w takich sytuacjach. 

Jakie warunki trzeba spełniać żeby skorzystać z pomocy takiej firmy?

#62 Guest_Doradca Kredyt Market

Guest_Doradca Kredyt Market
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 15:19

Dzień dobry, procedura ubiegania się o kredyt dla firm nie musi być czasochłonna i skomplikowana. Co więcej, nie musi kosztować dużo. Wiemy, że do tego przyzwyczaiły przedsiębiorców banki i różne instytucje pozabankowe, ale jako byli bankowcy chcemy to podejście zmienić! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Kredyt Market przygotował ofertę, dzięki której środki na rozwój firmy można pozyskać nie wychodząc z domu. Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie.

#63 Guest_Doradca Kredyt Market

Guest_Doradca Kredyt Market
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 15:27

Dzień dobry, procedura ubiegania się o kredyt dla firm nie musi być czasochłonna i skomplikowana. Co więcej, nie musi kosztować dużo. Wiemy, że do tego przyzwyczaiły przedsiębiorców banki i różne instytucje pozabankowe, ale jako byli bankowcy chcemy to podejście zmienić! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Kredyt Market przygotował ofertę, dzięki której środki na rozwój firmy można pozyskać nie wychodząc z domu. Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie.

#64 matato

matato

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 13:29

Kredyty dla firm: na start, inwestycyjne, hipoteczne, leasing.

Najlepszy doradca jakiego znam który pomoże uzyskać wam bardzo korzystne warunki to pani Ilona Makuch z Częstochowy :) kontakt do p[ani Ilony znajdziecie na financeh.pl

#65 pinik

pinik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 11:17

Ja na rozruch firmy brałem pożyczkę. Kredytu nie dostałem mimo że spełniałem wszystkie warunki a miałem dobry biznes plan i chciałem spróbować za wszelką cenę. Wziąłem www.wnet-pozyczka.pl bo kolega mi polecił i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Spłaciłem wszystko w terminie, a wszystko bez formalności i problemów

#66 marta963

marta963

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 15:41

Nawet rozpoczynając działalność można się starać o kredyt w banku. Lepsze to niż chwilówki, po prostu trzeba wiedzieć gdzie szukać :) Ja najczęściej zaglądam tutaj https://www.comperia...lnosci_biezacej i mam wszystko jasno rozpisane, dzięki temu wiem z której oferty najlepiej skorzystać.

#67 Guest_karl3333333

Guest_karl3333333
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 08:51

Jakie warunki trzeba spełniać żeby skorzystać z pomocy takiej firmy?

Nie trzeba spełniać żadnych warunków. Wystarczy skontaktować się z tą firmą, a ona wyznaczy konsultanta. Pomagają oni osobom, które mają nieciekawą historię BIK, chcą wziąć kredyt na firmę itp. 

#68 Guest_jakjeyyee

Guest_jakjeyyee
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:55

Mi właśnie pomogli wziąć kredyt, w czasie kiedy spłacałem jeszcze inny, do tego nieciekawa historia BIK. Ta firma daje rade w takich sytuacjach. 

Nie trzeba spełniać żadnych warunków. Wystarczy skontaktować się z tą firmą, a ona wyznaczy konsultanta. Pomagają oni osobom, które mają nieciekawą historię BIK, chcą wziąć kredyt na firmę itp. 

Podasz jakieś namiary na Yourbankers?

#69 Guest_karl3333

Guest_karl3333
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:48

Tutaj masz ich stronę www: yourbankers.pl i maila: e-mail: biuro@yourbankers.pl

#70 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 22 maj 2018 - 12:17

Osoby, które nie mogą uzyskać finansowania bankowego albo nie kwalifikują się do finansowania venture capital mogą skorzystać z tej opcji http://inwestycjekap...undusze-dluzne/ . Finansowanie oferuje Podlaski Fundusz Kapitałowy poprzez na przykład udzielenie  pożyczki lub objęcie wyemitowanych obligacji. To jest kwestia do ustalenia, warunki finansowania są ustalane indywidualnie

#71 Guest_nahwi

Guest_nahwi
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 15:03

Polecam też korzystanie z oferty Toyota Banku, mają bardzo fajny kredyt samochodowy dla firm - jeśli poszukujesz samochodu na kredyt dla swojej działalności to bardzo mogę polecić to co oferują.

#72 dante80

dante80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 07:47

W przypadku zaciągania kredytów czy pożyczek na firmę plusem jest to, że wszelkie koszta z tym związane, można odliczać sobie od podatku dochodowego, i w zasadzie jest to normą.

Fakt też jest taki, że zacierają się powoli granice pomiędzy ofertami bankowymi a tymi pozabankowymi. Mam na myśli różnice w kosztach.

W celu porównania odsyłam do http://www.finanovac...ozyczki-online/

Witryna na której porównane zostały poszczególne koszta.

#73 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 494 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 15:49

Mi ciężko było dostać kredyt na firmę, nie miałam historii kredytowej. Ale skorzystałam z pomocy doradcy kredytowego http://bankowoscfirmowa.pli powiem wam że wynegocjował dla mnie bardzo korzystne warunki. Wszystkim się zajęli, a ja cieszyłam się z kredytu w dość szybkim czasie. Także polecam.

#74 Guest_Doradca Kredytmarket

Guest_Doradca Kredytmarket
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 23:57

Dzień dobry,
inwestowanie w rozwój firmy jest nieodłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Osoby prowadzące biznes od min. 2 lat, mogą skorzystać z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-12 m-cy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kalkulatora na naszej stronie

#75 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:40

Warto też poczytać różne opinie o bankach pochodzące od użytkowników. Jeśli ktoś z Was jest nimi zainteresowany to warto zajrzeć TUTAJ.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kredyt na start, kredyty dla firm, kredyt dla nowopowstałych fi, kredyt hipoteczny dla firm, leasing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych