Skocz do zawartości

reklama firmy budowlanej

wróć do serwisu Moja Firma 88 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_zccv

Guest_zccv
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 15:51

Duży wybór banerów plandekowych ma Bannermaker, można dobrać sobie konkretny typ materiału – matowy, błyszczący, i tak samo rodzaj montażu – kółka, albo tunel, z rozmiarówką też nie ma problemu u nich.

#62 Guest_davvv

Guest_davvv
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 10:33

Myśmy w tym roku zaczęli kupować reklamy na banerach od Bannermaker i jest okej, trzymają jakość – i produktów i samej obsługi, nawet przy większych nakładach są w stanie przygotować rzeczy w parę dni roboczych. O cenach z podziałem na różnej wielkości nakłada można na ich stronie doczytać – bannermaker.eu.

#63 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 15:52

Własna strona internetowa to podstawa:)

#64 Guest_inggg

Guest_inggg
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:53

Można się dogadać w kwestii ceny i wyglądu banerów z firmą Bannermaker, na stronie bannermaker.eu jest podany telefon do handlowca, można się z człowiekiem tym co ja się kontaktuję dogadać, konkretny, pomocny, potrafi doradzić.

#65 Guest_assd

Guest_assd
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 12:59

Sprawnie idą zamówienia w Bannermaker, a kupuję u nich na różnorakie kampanie reklamowe takie banery regularnie w większych ilościach – szybcy, dokładni, z sympatycznym kontaktem pod tel.

#66 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 07:54

Ja kupiłem gadżety w firmie Reklama Bielsko. Mają duży wybór i dobre ceny. Szybka realizacja zamówienia. Indywidualne i życzliwe podejście do klienta.  Współpraca z nimi to przyjemność.  Z pewnością jeszcze do nich nie raz wrócę.

#67 Dulmetta

Dulmetta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:13

trzeba położyć nacisk na reklamę w internecie, bo działania promocyjne w sieci umożliwią dotarcie do dużego grona potencjalnych klientów. Firmy budowlane to konkurencyjna branża i z doświadczenia powiem, że warto zainwestować w pozycjonowanie oraz reklamy w internecie np. reklamy w google lub w mediach społecznościowych. Dodatkowo ze swojej strony mogę polecić sprawdzoną agencję SEO  https://www.takmedia.pl/

#68 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 627 postów

Napisano 05 sierpień 2018 - 11:41

Internet w tej chwili jest najlepszym miejscem promocji, aby zwiększyć ilość klientów w swojej firmie, wystarczy że zgłosisz się do agencji interaktywnej https://solv.pl, przeprowadzą oni szczegółową analizę rynku, a następnie stworzą reklamę. 

#69 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 08:35

Bez odpowiednich akcji marketingowych na pewno nigdzie nie ruszymy. Całkowicie zgadzam się z wieloma osobami, które się tutaj wypowiadają. Natomiast nie wolno zapominać, że najlepsza reklama to ta, która wynika z jakości. Co z tego, że będziemy mieć świetną reklamę, gdy klient nagle się na nas zawiedzie – a wieści między ludźmi rozchodzą się szybko i to ze znacznie większą siłą, niż jakakolwiek reklama. Dla tego inwestować trzeba przede wszystkim w jakość. Na przykład w dobry sprzęt, który zwiększy wydajność pracy. Na przykład urządzenia takiego rodzaju https://www.husqvarn...rki-do-glazury/ można śmiało potraktować jako inwestycje w jakość, a więc jednocześnie wizerunek firmy w oczach klienta. Oczywiście przecinarki do glazury to jedynie przykład, acz na pewno takiego cacka nie może w firmie zabraknąć.

#70 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 08:52

My mamy już od dłuższego czasu wypróbowaną markę z serwisu http://www.zukero.pl/. Robią słodycze i przekąski w zasadzie każdego rodzaju. Są oczywiście bardzo popularne krówki, ale też ostatnio zaczęliśmy inwestować w ich pierniki z prawdziwym polskim miodem i też nam się bardzo fajnie rozchodzą, dobrze promują i poza smakiem też bardzo efektownie estetycznie wyglądają (jadalny nadruk).

#71 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 598 postów

Napisano 29 październik 2018 - 22:46

Tutaj https://ogloszenia.taelo.pl/można znaleźć bardzo wiele agencji reklamowych. Aby uzyskać oferty od nich, wystarczy dodać darmowe ogłoszenie i poczekać chwilę. To bardzo poręczny sposób wyszukiwania specjalistów, gdyż nie musimy nigdzie chodzić sami i otrzymujemy wszystko w jednym miejscu. Polecam.

#72 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 30 październik 2018 - 12:59

W sumie sposobów na rozreklamowanie firmy jest dzisiaj bardzo dużo. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#73 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 01:31

Od dłuższego czasu szukam skutecznych sposobów reklamowania swojej firmy i pozyskiwania klientów. Jak na razie ograniczam sie tylko do Internetu, bo to darmowe źródło wiedzy, ale chce też kupić kilka dobrych książek na ten temat. Jeśli chodzi o internet, to jak na razie trafiłam na kilka dobrych artykułów na ten temat m.in ten 

https://www.infobrok...o-do-współpracy . Polecam przeczytać.

#74 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 627 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 15:13

Ja proponuję również poczytać trochę ten tematu tutaj : http://www.mmail.pl/...ia-z-facebooka/, ta strona otworzy wam trochę umysł na nowe rozwiązania w biznesie. 

#75 Guest_właścicielka

Guest_właścicielka
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:52

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem na promocję jest wybranie się na targi remadays w lutym i tam znaleźć kogoś kto się na tym zna i bez wielkich przeszkód mieć to z głowy. Ja zrobiłam tak w przypadku swojej firmy i teraz niczym się nie martwię mam prowadzone social media i stronę internetową a klientów tylko przybywa

#76 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 15:59

Najlepszą reklamą firmy budowlanej są na pewno dobrej jakości maszyny, których się używa. Sama prowadzę wraz z rodziną firmę budowlaną i zawsze umieszczamy na naszej stronie internetowej informacje o tym, jakiego sprzętu używamy :) To zawsze przyciąga do nas klientów, którym zależy na tym, aby praca była wykonana dokładnie i sprawnie :) Oprócz tego zawsze dodajemy też zdjęcia wykonanych prac. I taka reklama jest naprawdę wystarczająca. Trzeba też pamiętać o tym, że jak wykonamy pracę naprawdę dobrze, to jest duże prawdopodobieństwo, że klient do nas wróci. My stale się rozwijamy i kupujemy nowy sprzęt, staramy się mieć maszyny najlepszej jakości i najtrwalsze materiały. Nasz najnowszy nabytek to przenośna przecinarka z https://www.husqvarn...pily-do-betonu/, która świetnie sobie radzi z cięciem na mokro cegieł i bloków ;) Dzięki temu prace budowlane idą o wiele szybciej i są niezwykle precyzyjne. A to klucz do sukcesu!

#77 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 05:35

Ja polecam  organizację stoiska reklamowego. Takie w swojej ofercie posiada firma www.iteco.com.pl. Zamówienie jest realizowane niemal od ręki. Wspaniali profesjonaliści. 

#78 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 07:41

Czytałem ostatnio bardzo ciekawy artykuł na temat reklamowania swojej firmy na http://fgsm.pl/ , warto sobie o tym poczytać, maja wiele ciekawych pomysłów na temat reklamowania swojej firmy.

#79 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 12:26

Najlepszą reklamą jest zadowolony klient i chyba każdy się z tym zgodzi. Tego klienta jednak trzeba jakoś pozyskać. Jeśli nie możemy liczyć na polecenia, zainteresujmy się reklamą w prasie lokalnej. Możemy również dla zwiększenia skuteczności okleić swój samochód specjalną folią z nadrukiem. Jeśli korzystasz z materiałów Fluggera, możesz zarejestrować się tez u nich na platformie online dla wykonawców i zbierać punkty i odbierać grafitsy, ja ostatnio podczas zakupów odebrałe worek masy szpachlowej . Im dłużej jest sie w programie tym wiecej sie zyskuje np. na kolejnych etapach jak czytałem można za darmo zamówić sobie właśnie taką okleine samochodu.

#80 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 18:31

Wg mnie najlepszą reklamą dla firmy budowlanej są polecenia zadowolonych klientów. Budowa domu jednorodzinnego to taka sprawa, w której chce się mieć pewność, że powierza się to komuś doświadczonemu. My, szukając firmy dla siebie, pytaliśmy wśród znajomych i rodziny i finalnie wybraliśmy firmę Espiro Property, która budowała dom u znajomych. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych