Skocz do zawartości

reklama firmy budowlanej

wróć do serwisu Moja Firma 84 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_yuringg

Guest_yuringg
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 10:47

Podoba mi się jak reklamy projektuje i produkuje agencja Expansa -expansa.pl. Pierwszy raz zlecałem reklamę na autobusach miejskich i poszło sprawnie. Długo mi na cały projekt nie kazali czekać, a efekty marketingowe pojawiły się niemal natychmiast. Taka jeżdżąca reklama to był strzał w dziesiątkę, już planuję kolejne kampanie tego typu.

#42 KrystynaBar

KrystynaBar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 13:54

A może zróbcie sobie jakiś fajny mural? Moja firma tak zrobiła. Dobry projekt to połowa sukcesu, a wykonanie to drugie 50%. Myśmy zamawiali w firmie http://muralegraffiti.eui jesteśmy bardzo zadowoleni. Gdzieś na ich stronie powinno być zdjęcie. Zobaczcie.

#43 Guest_Tomton

Guest_Tomton
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 17:41

jeżeli chodzi o działania marketingowe to muszą one być idealnie do branży, wiadoma sprawa, ja swoim klientom głównie z branż sprzedażowych zawsze wyjaśniam że najważniejsze to utrzymać klienta, którego już raz zdobyliśmy a nie ciągle łapać nowych którzy nie wracają, świetnie się sprawdzają zawsze karty rabatowe i stałego klienta tylko też muszą być bardzo wysokiej jakości bo to też oznaka szacunku, ja akurat stawiam zawsze na cardon bo robią świetne projekty, bardzo zindywidualizowane i na świetnych materiałach więc już sama karta cieszy oko i przyciąga w portfelu wzrok 

#44 Guest_banach

Guest_banach
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 13:50

Najtrafniejsza jest reklama w internecie. Sam w taką zainwestowałem przy współpracy z agencją marketingową Nakatomi. Wypozycjonowali mi stronę, aby potencjalni klienci łatwiej mogli do mnie trafić. Moja firma w końcu zaistniała na facebook'u. No jeszcze wiele innych rzeczy takich jak adwordsy, ogłoszenia, katalogowanie, marketing szeptany itp. Wszystko to razem wzięte naprawdę się sprawdziło, bo dziś nie narzekam na nudę. Cieszę się napływającymi klientami.

#45 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 06 luty 2017 - 08:35

Wiesz nie we wszystkich branżach sprawdzi się reklama internetowa, ale faktycznie z roku na rok wzrastają wydatki właśnie na reklamę internetową, bo w większości przypadków najlepiej się ona sprawdza. Poza tym np. w porównaniu do reklamy w telewizji jest ona dużo tańsza. Pozycjonowanie jest procesem długofalowym i nie przyniesie ono natychmiastowych zysków i każdy kto w nie inwestuje powinien być tego świadomy a także powinien inwestować również w inne sposoby reklamy, które mogą przynieść mu zyski już w pierwszym miesiącu. Wspomniałeś o Google Adwords? A czy słyszałeś o DoubleClick? Jest to taka stuningowana wersja Google Adwords. Coraz więcej agencji SEM ma w ofercie prowadzenie takich kampanii. Możecie poczytać sobie o tym tutaj http://performance36...tyzowac-google/

#46 Guest_Stefanik

Guest_Stefanik
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 07:57

Firma budowlana nie jest prostą sprawą w promocji. Wiem, bo sam taką posiadam. Działamy bardziej lokalnie, na województwo ale nie dalej. Dla nas to były zbyt wielkie koszty dojazd gdzieś w inne tereny Polski. Były takie czasy, że musiałem nawet brać zobowiązania aby wypłacić pensje pracownikom. W końcu zrezygnowany zacząłem szukać jakiegoś wyjścia, szukać czegoś co mogliśmy robić źle. A okazało się, że po prostu nie mieliśmy dobrej promocji, Mało kto o nas wiedział. Poszukałem jakieś niedrogiej agencji reklamowej, może ona coś by zdziałała i tak się stało. Nakatomi - tak się nazywa ta agencja, która zajęła się moją reklamą, bardzo szybko działała.Już w pierwszym miesiącu miałem 2 nowych klientów. Potem więcej i więcej. Fajnie wszystko rozkręcają, mają pomysł jak.

#47 krystyna_skala

krystyna_skala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 07:33

Firma budowlana powinna mieć fajny baner i rozwieszać go na budynku który właśnie buduje, rozciągając go na rusztowaniu. Drugim etapem to powinna być odzież robocza, jednolita i z nadrukiem, tutaj masz w dobrych cenach: http://nadrukiodziez...uki-na-koszulce . Jeśli chcesz, to fajna i profesjonalna jest możliwość podpisania umowy z firmą zajmującą się Rentalem odzieży roboczej, w tedy masz pełen serwis naprawczy, pranie i wymiana na nowe, np taka firma: http://aqua-rental.pl/

#48 Guest_zeddszadow

Guest_zeddszadow
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 11:57

Świetny projektant stojaków kartonowych jest w oficyna97.pl. Zamawiałem już trzy razy na najważniejsze targi branżowe rozwiązania od nich. Za każdym razem wyciągali z ekspozytora najwięcej przestrzeni na rozstawienie produktów. Miałem sporo oczekiwań w projekcie i dosłownie każda wskazówka została uwzględniona. Teraz zamawiam u nich dość sporo stojaków, także dla znajomych. No i wszystko robią sami, od projektu po produkcję, więc jakoś bardziej im ufam.

#49 grey tree

grey tree

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:11

Dzień dobry,

jeśli reklama firm byłaby prostym procesem, to nie istniałyby agencje, które są odpowiedzialne za marketing i promocję. Proszę zaufać ekspertom w tej dziedzinie i nie sugerować się bezrefleksyjnie opiniom użytkowników w internecie, ponieważ mogą Państwo przez to stracić czas i energię. Każda firma jest inna, wymaga innej strategii marketingowej, dlatego opracowaniem jej powinni zajmować się specjaliści. Nie ma jednej skutecznej recepty na reklamę dla każdego. Reklama tak nie działa. Zachęcamy do skontaktowania się z agencją interaktywną, która pomoże wypromować Państwa firmę. 

Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.

ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa

http://greytree.pl

#50 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 11:57

Każda firma potrzebuje indywidualnej strategii, tylko w ten sposób można się wybić w dzisiejszych czasach. Tego możesz być pewny od firmy https://www.hotchili.pl/ta agencja interaktywna podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie. 

#51 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 627 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 20:25

Certyfikaty to dobry pomysł, ponieważ ludzie chętnie korzystają z firm, które przeszły różnego typu kwalifikacje http://panterabiznesu.pl/

#52 Lipcowy

Lipcowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 22 lipiec 2017 - 20:28

firma budowlana stawiająca na klientów regionalnych powinna skorzystać z google maps i pozycjonowania lokalnego.

#53 Koszyniecki

Koszyniecki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 08:50

Jeśli chodzi o branże budowlaną... Pamiętam, że raz przy wyborze firmy, która miała mi postawić garaż w ogrodzie, wolnostojący, pokierowałem się banerem, który widziałem na innej budowie - prosta reklama firmy, która zapadła w pamięć, ale może to też kwestia tego, że widziałem, że porządnie się przykładają do pracy, oczywiście też wszystkiego rodzaju inne materiały reklamowe, chociaż jeśli chodzi o ulotki, to w przypadku takiej branży to chyba nie jest najlepszy pomysł. W każdym razie mogę polecić agencję reklamową z Pszczyny - fachowce, zarówno zaprojektują Ci wszelaką reklamę zewnętrzną, jak i stronę internetową :)

#54 Guest_fifi55

Guest_fifi55
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 20:28

Mocno i nowocześnie świeci przyczepa BackLight z wewnętrznym led. Wypożyczamy ją już od paru ładnych miesięcy od KMPolska. Mają jasne warunki, człowiek wie za co płaci. Przyczepy udostępniają w idealnym stanie, a nie jakieś przechodzone i wyeksploatowane. Jak trzeba ustawić stacjonarnie to nie ma problemu, dodatkowym źródłem zasilania są solary i akurat producent dość mocno siedzi w temacie bo produkuje też inne sprzęty z taką energią, także u nich rzeczywiście to działa.

#55 Guest_satek

Guest_satek
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 08:46

O przetargach najczęściej się dowiaduję przez portal info-przetargi.pl. Może są też jakieś inne, ktoś coś? Tutaj mam abonament wykupiony, żeby móc przeglądać oferty i raczej bym się nie nastawiała że będą strony które darmowo udostępnią tego typu informacje.

#56 Guest_Jarko

Guest_Jarko
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 21:30

A może warto wziąć udział w targach, wystawach i innych wydarzeniach, które mają na celu m.in, nawiązanie znajomości i współpracy? Wkrótce odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze- Łódzkie 2017. Uważam, że to okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. Ja również już  po raz kolejny się wybieram. I nigdy się nie rozczarowałem. 

#57 Guest_Banglesz

Guest_Banglesz
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 10:43

Jakościowo dobre rzeczy produkuje Bannermaker i nawet większe nakłady szybko robią, polecałbym ich. Na stronie bannermaker.eu jest krótki formularz do zamówień, kontaktują się z klientem także można obgadać sprawę telefonicznie już bezpośrednio.

#58 katarzynas

katarzynas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 październik 2017 - 14:33

A wybiera się ktoś z Was na Europejskie Forum Gospodarcze łódzkie 2017?

Ciekawe kto wygra w konkursie Mocni w Biznesie :)  :D

#59 Guest_Marek001

Guest_Marek001
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 08:12

Na stronie bannermaker.eu możesz taką reklamę kupić za dość dobre pieniądze. Pierwszy raz u nich kupowałem ostatnio i szybko się uporali z całym zamówieniem, tak jak na stronie podają – 48 godzin im to zajęło.

#60 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 637 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 18:09

Na pewno reklama w Internecie ma sens, ale ulotki też są dobrym rozwiązaniem, szczególnie jeśli firma zajmuje się budową domu czy remontami. Taka ulotka musi być jednak dobrze przemyślana. Tutaj http://drukwfirmie.p...-byla-przydatna sobie zerknijcie i poczytajcie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy