Skocz do zawartości

windykacja należności - jak odzyskać dług?

wróć do serwisu Moja Firma 204 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kama111

Guest_Kama111
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 15:56

Samemu niewiele się tak naprawdę zdziała tu potrzebne jest obycie z przepisami prawa . Na twoim miejscu skorzystałabym z drogi sądowej i egzekucyjnej. 2 lata temu sama potrzebował rady i pomocy której zaciągnęłam w http://komorniksadowygdansk.com.pl/ sama nie odzyskałabym mojej własności bo bardzo łatwo jest przeoczyć szczegóły sprawy

#22 Guest_Paweł2014

Guest_Paweł2014
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 10:28

Polecam skuteczne ściąganie długów i fachowe porady komornicze, komornik wrocław http://www.komornik-wroclaw.com.pl/

Jak odzyskać dług? czyli windykacja należności

Firma, która kupowała ode mnie towar jest winna mi ok 15 tys. zł.

Wziąłem adwokata - koszt był nie mały, ale firma dostała nakaz zapłaty. Jednak firma ta ogłosiła upadłość. Spółka jest aktualnie prowadzona przez syndyka.

Mija już rok a tu nic się nie dzieje. Dowiedziałem się, że maszyny należące do tej firmy zostały włączone do przetargu - ogłoszenie o tym była w internecie na stronie syndyka.

Ja jako wierzyciel zaliczam się do 3 albo 4 punktu spłaty: najpierw urzędy, pracownicy itd nie wiem jakie ma zadłużenie dana firma i co tu robić dalej?

Czy da się coś zrobić w tej sytuacji, żeby przyśpieszyć windykacje należności? Jak odzyskać ten dług?

#23 Hoplon

Hoplon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 12:27

Umiesz czytać? Sam zacytowałeś post, w którym autor napisał, że zgłosił się już do prawnika.

#24 Guest_Karolina323

Guest_Karolina323
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 10:58

Polecam zapoznanie się z artykułem, który znalazłam na stronie firmy Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności, w sposób prosty i zrozumiały dla osób, których wcześniej problem windykacji nie dotyczył. Polecam !

http://www.windykacj...jna-i-samemu/1/

Jak odzyskać dług? czyli windykacja należności

Firma, która kupowała ode mnie towar jest winna mi ok 15 tys. zł.

Wziąłem adwokata - koszt był nie mały, ale firma dostała nakaz zapłaty. Jednak firma ta ogłosiła upadłość. Spółka jest aktualnie prowadzona przez syndyka.

Mija już rok a tu nic się nie dzieje. Dowiedziałem się, że maszyny należące do tej firmy zostały włączone do przetargu - ogłoszenie o tym była w internecie na stronie syndyka.

Ja jako wierzyciel zaliczam się do 3 albo 4 punktu spłaty: najpierw urzędy, pracownicy itd nie wiem jakie ma zadłużenie dana firma i co tu robić dalej?

Czy da się coś zrobić w tej sytuacji, żeby przyśpieszyć windykacje należności? Jak odzyskać ten dług?

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 06:32

Uwaga na tego cwaniaczka Janusza Szwacińskiego.Jakieś Biuro Windykacyjne z Poznania.Dręczy za twój dług całą rodzinę.

#26 Forian

Forian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 10:55

Nie lubię przekazywać złych wiadomości, ale…. Nie widzę większych szans na odzyskanie należności. Jeżeli firma ogłosiła upadłość we wskazanym terminie, to nie mamy jak dobrać się do majątków osobistych członków jej zarządu. Jedyne co można zrobić, to  podanie informacji, gdzie może znajdować się majątek upadłej firmy, ale jeżeli ukrywa ona swojego majątku, to nic z tym nie zrobimy. Jedyne co można począć, to cierpliwie czekać. Niemniej jednak będąc wierzycielem dalszej kategorii lepiej zawczasu uznać pieniądze za stracone.

#27 tomek_t

tomek_t

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 10:00

jeśli chodzi o temat windykacja należności, to już któryś raz słyszałem o firmie mojawindykacja.pl, reklamują, że odzyskaja dług bez wzgędu na wielkość firmy. Wiem, że jest to bardzo stresowy temat bo sam jakiś czas temu miałem sporo zachodu z odzyskaniem długu.

#28 Guest_Nemrod

Guest_Nemrod
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 14:36

Wiele firm sie zajmuje tzw wywiadem gospodarczym, nie tylko firmy windykacyjne - wiec ze znalezieniem jakiejs na pewno nie bedzie problemu. najlepiej w branży popytać tongue.png

#29 Guest_irekkkk

Guest_irekkkk
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 09:05

jesli po prosbie sie nie da, to trzeba inaczej ... oby skutecznie. ale sporo jest osób zajmujących się windykacją, typu firmy czy osoby działające też "prywatnie", jak komornicy, mi pomógł wlasnie komornik., Maciej Kaczmarzyk. Bez podjęcia stosownych działąń nie odzyskałbym kasy, która mi sie najzwyczajniej w swiecie należała...

#30 Guest_Mietek

Guest_Mietek
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 19:12

Przyjedż do Poznania kancelaria Szwacińskiego Janusza Ci pomoże.Mają bandyckie odruchy.Kwestia kasy i dłuznik w zębach Ci kase przyniesie.Tylko oby potem za tobą ta firma nie jeżdziła:-)

#31 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 20:34

Windykacja terenowa - bezpośrednia - Twarda  taką śię właśnie zajmujemy.

Jeżeli sitnieje trudny dłużnik, to nie niestety nie dla nas.

O windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie i zgodnie z prawem.
Obecnie najskuteczniejsza metoda -- windykacja terenowa, negocjatorzy nawiązują kontakt z dłużnikiem. Skutecznie motywując do uregulowania należności. 

Wyspecjalizowani jesteśmy w windykacji długów trudnych. Tam gdzie dłużnicy w profesjonalny sposób przygotowani są na standardowe działania podejmowane przez kancelarie i ewidentnie unikają spłaty należności - wkraczamy.

Zapraszam do kontaktu:

windykator.terenowy@gmail.com

tel. 607620320

www.detektyw.hpu.pl

#32 Guest_BARBARA

Guest_BARBARA
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 12:40

Czy ktoś korzystał z usług firmy Grupa Negro ?

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 19:26

537067089 koksu 120kg

#34 Guest_537067089

Guest_537067089
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 19:28

537067089 koksu 120kg

#35 Guest_Jopeuto

Guest_Jopeuto
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 16:20

Odzyskac dług można, ale trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać. Taką wiedzę na pewno mają firmy windykacyjne, wiec warto im zaufać, zamiast zdawać się na siebie, bo to raczej nie ma sensu. Stracimy tylko energię i czas. Wejdź sobie na stronę firmy Volenti sp. o.o. i zadzwoń do nich, to powiedzą Ci co dalej. Można im powierzyć trudne sprawy.

#36 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 08:54

Bardzo mi pomogli w związku z windykacją panowie z firmy detektywistycznej z witryny www.detektyw24.org.pl. Najpierw zebrali poważny materiał dowodowy na temat stanu majątku i wypłacalności dłużnika. I co się okazało? Że gość ukrywał sporo dochodów i tylko udawał spłukanego, byleby nie zapłacić. Myślał, że dam mu spokój, że się zniechęcę...Pewnie sporo jest takich ludzi, ale nie ja. Ja nie odpuszczam jak ktoś chce mnie oszukać.

#37 Hoplon

Hoplon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 13:05

Polecam poradnik

#38 Guest_rowitka

Guest_rowitka
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 15:01

wiem, że firma Get Back z Wrocławia zajmuje się też skupowaniem długów, ale nie wiem, jak to wygląda jeśli chodzi o osoby prywatne smile.png

#39 Apollonia

Apollonia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 15:13

Witam, szukam opinii na temat firmy windykacyjnej z Sosnowca - http://www.saf.com.pl/ zależy mi głównie na informacji jak wygląda wewnątrz, pytam pod kątem ewentualnej pracy. Czy ktoś coś słyszał na temat tej firmy, jeśli tak proszę o kontakt - najlepiej prywatnie. Dziękuję i pozdrawiam

#40 Guest_Kukaro

Guest_Kukaro
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 09:05

Ja polecam jeszcze inne rozwiązanie, a mianowicie stronę vindicat.pl. Dzięki ich platfomir VCAT można samodzielnie windykować, ale jeszcze nie to jest w tym wszystkim najciekawsze. Najlepsze są CENY! Takniskich to nie ma żadna firma windykacyjna, a niektóre opcje są bezpłatne, np. prowdzenie negocjacji online z dłużnikiem!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych