Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mieszkanie w Szczecinie?

wróć do serwisu Księgowość 62 odpowiedzi w tym temacie

#1 annamalk

annamalk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 08:55

Czy widzieliście jakie teraz mają być mieszkania, jakie ceny i co najważniejsze w jakich dzielnicach? http://tuznajdziesz....zczecinie,1341/

[font="'times new roman';"]Chyba podążanie za modą zaczyna mnie przerastać. Co sądzicie?[/font]

#2 Dorcia13

Dorcia13

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 11:20

Nie wybieram się do Szczecina w najbliższym czasie... ;-)

#3 annamalk

annamalk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 czerwiec 2013 - 07:47

Witam serdecznie, koleżanka zastanawia się nad wynajmem. [color=#000080;][font="arial;"]http://tuznajdziesz....iej-plyty,1346/[/color][/font]

[font="'arial unicode ms';"]Jak siądzicie? Za którą lokalizacją i jakim budynkiem lepiej się rozglądać? Pozdrawiam;)[/font]

#4 Anna414

Anna414

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 08:51

Wygląda ładnie zwłaszcza wystrój, myślę, że dobre do mieszkania są oferty na Przylesiu, jest to bardzo fajna lokalizacja. Ceny tam są różne warto się szczegółowo popytać developera. 

#5 Guest_Kajetan

Guest_Kajetan
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 15:04

Witajcie! ja sie rozgladam za lokalizacja w Szczecinie na przyszle zycie Dołączona grafika bo zamierzam sie tam przeprowadzic na stale. jakie osiedle wziac pod uwage?jaka czesc miasta? ja duzo slyszalem o polnocy - ze tu w przyszlosci ma byc naprawde fajnie! no i te widoki ladne Dołączona grafika co sadzicie? bede wdzieczny! 

#6 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 12:42

no to jak północ to zdecydowanie Stołczyn - ma tu powstac wiele inwestycji, to wiadomo ze i miejsc pracy moze byc wiecej itp - nie bedzie to jakas dziura 1000 lat za murzynami. no i ma tu byc realizowany program rewitalizajci-tak slyszalem - wiec jak dla mnie osiedle naprawde przyszlosciowe. no i blisko naturka, rzeka odra, jezioro itp. na przyszle zycie w sam raz Dołączona grafika

#7 KsięgowyMafii

KsięgowyMafii

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów
  • LokalizacjaTo tu... To tam...

Napisano 17 grudzień 2013 - 16:20

W obecnych czasach to trzeba developerowi szczególnie patrzeć na ręce. To już nie czas lat 90-tych, kiedy takie mieszkania mogły szokować. Obecnie to raczej fuszerka na fuszerce i szukanie Jelenii. Sugeruje popytać ludzi w branży budowniczej - czasem przekręty na materiałach idą jak za komuny ;)

#8 Guest_Truskawa

Guest_Truskawa
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 22:08

co do Stołczyna to moge powiedziec, ze wiele slyszalem i do tego jestem zamilowanym "patriota miastowym" wiec na bierzaco lubie wiedziec co i gdzie dzieje sie w miescie. a Stołczyn to jedna z nielicznych dzielnic gdzie tyle sie juz pozmienialo na dobre, i gdzie ma sie jeszcze pozmieniac ze ho ho. wiec mieszkanko wlasnie tam to chyba fajna opcja Dołączona grafika

#9 Guest_Brykiet_ka

Guest_Brykiet_ka
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 22:43

ja jestem ze Stołczyna - polecam szczerze! 

#10 Guest_Kajetan

Guest_Kajetan
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 23:01

Ale sie tu zadzialo na forum, fdzieki za polecenia! odiwedzilem Szczecin - rodzinke na świeta - dotarlem wczorja i od razu poszedlem zwiedzam. nie omieszkalem zwiedzic Stołczyna - macie racje, miejsce warte zainteresowania. nawert takie ladne bloki zobaczylem Dołączona grafika marzonko by w nich mieszkac Dołączona grafika

#11 Guest_Świech

Guest_Świech
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 10:23

ja przy ul. celulozowej na stolczynie mieszkalem kilka lat - jesli chodzi o osiedle kilka lat temu bylo srednie, ale teraz - naprawde super. teraz przy ul. nad odra sie przeprowadzilem po pobycie w UK - tak wiec dalej moje serce przy stołczynie zostalo Dołączona grafika ale osiedle robi sie sliczne. moje dzieci beda mialy tu duzo do roboty Dołączona grafika szkola, zabawa, praca.. pieknie Dołączona grafika

#12 Guest_Bartowiak

Guest_Bartowiak
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 12:19

Panowie - cieszcie sie zwe tam wlasni emieszkacie bo będzie wdrazany Lokalny Program Rewitalizacji” a co jak co - troche o tym czytalem i osiedle będzie jak złoto Dołączona grafika cenne... ! Dołączona grafika

#13 Guest_Bonifacy

Guest_Bonifacy
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 10:10

uuuuuuuuu - pal licho wartoSC! chodzi i klimat mieszkania - a wydaje sie, ze będzie mieszkało się tma milo Dołączona grafika jeszcze tylko przytulne mieszkanko i świetna żone znależć i cud git maliinka:Dołączona grafika ! Stołczyn zaten górąDołączona grafika ! hehehe 

#14 Guest_Kuwałek

Guest_Kuwałek
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 11:03

Żonki ci się chce taaaaa ?Dołączona grafika  wyremontuj albo kup ładne mieszkanko na Stołczynie - potem bedziesz mial sie dopiero czym chwalić to i żonke znajdziesz Dołączona grafika !!!! hehehe. Ja to na Stołczynie najbardziej lubie fakt, ze blisko jez. i Odra.... masz chęć to wskakujesz na rowerek i masz nagle przed oczami całkiem inny krajobraz niz "smutne" miasto. 

#15 Guest_madzia

Guest_madzia
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 12:19

Witam, ja też mam to szczęście, że mogę niebawem kupić własne mieszkanie. My się z kolei rozglądamy z mężem na Bukowie, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego wink.png Prawdopodobnie zdecydujemy się na os. Cztery Pory Roku, chociaż dajemy sobie jeszcze czas na ostateczną decyzję. Pozdrawiam.

#16 Guest_ŁukaszS

Guest_ŁukaszS
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 10:27

W Szczecinie jest bardzo fajna agencja nieruchomości City. Z tego co widziałem, mają dobre ceny i myślę że warto tam poszukać. Dużo ofert jest na ich stronie internetowej.

#17 marysia8383

marysia8383

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 12 maj 2014 - 19:46

A ja polecam obejrzeć ogłoszenia na http://alegratka.pl/nieruchomosci/ Można tam znaleźć bardzo dużo ciekawych mieszkań zarówno do zakupu, jak i również wynajmu także w Szczecinie. Ceny sa przyzwoite, a zawsze można a nawet trzeba umówić się na ogląanie takiego mieszkania:)

#18 Guest_Kamila879

Guest_Kamila879
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 11:00

Na pewno warto porównać oferty mieszkań i domów w różnych miejscach. Ja kupiłam od nich http://www.brokernieruchomosci.pl/ bo mieli najlepszą ofertę, kupiłam piękne mieszkanie w Szczecinie. 

#19 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 09:20

Na pewno warto porównać oferty mieszkań i domów w różnych miejscach. Ja kupiłam od nich http://www.brokernieruchomosci.pl/ bo mieli najlepszą ofertę, kupiłam piękne mieszkanie w Szczecinie. 

Jeżeli chodzi o dobrego pośrednika to zdecydowanie polecam firmę pomerania.szczecin.pl Pozdrawiam 

#20 Guest_kamila88

Guest_kamila88
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 22:02

Ja natomiast polecam te biuro nieruchomości http://www.tempo.wroc.pl/ jeśli ktoś szuka mieszkania we wrocławiu to tylko do nich. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy