Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam tłumacza Ang

wróć do serwisu Moja Firma 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 09:10

Jakis miesiac temu robilem tłumaczenie z czeskiego w tej firmie http://glosator.com.pl ale oni tlumacza w wielu jezykach angielskim rowniez, sa naprawde profesjonalni i tekst mialem szybciutko.

#22 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 09:38

Mnie znajoma poleciła tłumacza angielskiego z mojego miasta (zawsze wolę zapłacić sąsiadowi, niż komuś z innego miasta czy w ogóle spoza PL) i aż byłem zaskoczony że ta branża tak nieźle funkcjonuje. W ciągu 30 min. miałem info o koszcie i terminie (dzisiaj wieczór), po wysłaniu potwierdzenia przelewu zaczęli pracę, a tłumaczenie było na skrzynce 15 min. przed umówionym terminem. I to rozumiem. Stronka tlumaczenia-wroclaw.com, polecam, bo dzisiaj każdy chce cię oszukać, a tutaj rzetelna, jasna, klarowna i szybka usługa - widać, że się starają.

Andrzej

#23 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1043 postów

Napisano 26 maj 2014 - 10:35

Ostatnio akurat miałam okazję korzystać z usług tłumacza medycznego, ale wiem, że w tym biurze robią różnego rodzaju tłumaczenia, od najprostszych po bardzo specjalistyczne z różnych dziedzin, więc warto zajrzeć na stronę i zapoznać się ze szczegółami.

#24 pund1982

pund1982

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 09:15

Zdecydowanie polecam to biuro tłumaczeń z Katowice jako jedno z najtańszych i najlepszych na rynku

#25 pund1982

pund1982

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 grudzień 2015 - 17:52

Istnieją także biura tłumaczeń online więc nie trzeba nigdzie chodzić z żadnymi papierami. 

#26 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 15:37

Biura i agencje omijaj szerokim łukiem. Od tego jest internet wink.png

www.linguaservice.pl

Robiłem karty produktowe do kilkunastu sklepów i katalogów online, pracuję jako tłumacz od 2000 r.

#27 Guest_mychol

Guest_mychol
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 16:59

jeśli chodzi o firmy to o wiele bardziej opłaca sie outsourcing niż zatrudnianie tłumacza. Np. moja firma korzysta z Sigillum - oni zatrudniają najlepszych specjalistów od języka. W ciągu 3 lat jak współpracujemy to nigdy nie było z nimi żadnego problemu

#28 annadekiel

annadekiel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 październik 2016 - 15:44

Jeżeli to wciąż aktualne, to polecam Slavis, tłumaczenia Kielce - robią specjalistyczne tłumaczenia techniczne i inne we wszystkich językach świata.

#29 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 08:50

Akty notarialne i inne tego rodzaju dokumenty na dobrym poziomie przygotowuje firma Tłumaczenia Gruca. Korzystałem z ich usług jako przedsiębiorstwo i też prywatnie. Tak samo poważnie podchodzą do większych i mniejszych zleceń. Podoba mi się tutaj, że można się dogadać zupełnie zdalnie, nie trzeba jeździć do biura i na miejscu uzgadniać szczegóły, mają sprawnie działający panel do zamawiania tekstów na stronie -tlumaczeniagruca.pl. 

#30 Guest_olff

Guest_olff
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 02:24

w internecie teraz łatwo kogoś znalezc do tłumaczenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych