Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam tłumacza Ang

wróć do serwisu Moja Firma 36 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrek5467

piotrek5467

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 13:20

Możecie polecić jakiegoś tłumacza języka Angielskiego, mam do przetłumaczenia kilka kart produktowych. Z góry dzięki za pomoc.

#2 majestic

majestic

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:26

Gdy miałem do prztłumaczenia kilka instrukcji skorzystałem z usług tego pana www.e-tlumacze.net/pawel88/polski-angielski, przetłumaczył szybko i fachowo.

#3 Guest_k

Guest_k
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 13:46

mgrcatherine@interia.eu

angielski

niemiecki

#4 kalka

kalka

Zaawansowany użytkownik

• Sprawdzany
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 13:23

najlepiej chyba zlecić to biurze tłumaczeń

#5 Guest_juv

Guest_juv
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 13:45

kalka, chyba najgorzej. Biuro tłumaczeń i tak pewnie zleci to dalej jakiemuś freelancerowi i tylko zainkasuje prowizję. Moja narzeczona w ten sposób otrzymuje zlecenia z biur tłumaczeń więc na pewno biuro musi na tym zarobić a w zasadzie przy takich tłumaczeniach w ogóle nie mają pracy a jedynie pośredniczą.

#6 Guest_juv

Guest_juv
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 13:47

piotrek5467, karty jakich produktów? Warto aby tłumacz choć trochę orientował się w danej tematyce.

#7 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 13:35

Chętnie pomogę, bez prowizji biura:)

Tłumacz tekstów technicznych.

www.marcinkucharski.pl

#8 Guest_Karolina Jarosz

Guest_Karolina Jarosz
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 12:00

Hej, ja również chętnie podejmę się tłumaczenia.

Z wykształcenia inżynier, z zawodu tłumacz tekstów o charakterze technicznym - tlumaczenia-jarosz.pl

Zachęcam do współpracy!

#9 sweetlord

sweetlord

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2013 - 15:20

Ja zlecam sporo prac agencji Trans-Lex w Warszawie www.translex.com.pl Profesjonalizm, terminowość, miła obsługa.

#10 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 13:50

Można też korzystać z strony http://turbotlumaczenia.pl/ wystarczy wkleić tekst do tłumaczenia w przeznaczone do tego pole, a tekst możemy otrzymać przetłumaczony w ciągu 2-3 godzin zaczynając od jednej strony. 

#11 Guest_Janka

Guest_Janka
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 12:53

Podaje namiary na dobre Biuro Tłumaczeń  http://www.mtlumaczenia.pl/  W swojej ofercie mają wszelkie tłumaczenia zarówno dla firm jak i osób indywidualnych, mają oddziały w pięciu miastach, można również zlecić tłumaczenie internetowe.

#12 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 30 grudzień 2013 - 22:03

Sprawdź biuro tłumaczeń Kraków działa od wielu lat. Są sprawdzeni i mają niskie ceny.

#13 Guest_mensa

Guest_mensa
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 13:05

z takich usług to znam jeszcze mTłumaczenia na pewno warto się z nimi zapoznać bo mają szeroką oferte. ja zawsze jak szukam to wpisuje w google tlumaczenia internet i miasto w ktorym aktualnie szukam tłumacza Dołączona grafika można też całkowicie przez neta to dość wygodne bo wysyłam mailem dokumenty i nigdzie nie musze chodzić a często do 2 h mam tłumaczenie już z powrotem Dołączona grafika zobacz sobie też tutaj może ci się nada

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 23:24

Jeżeli cena jest jakim wyznacznikiem podczas dokonywanai wyboru to polecam Tobie tanie tłumaczenia w tej firmie. Nie znajdziesz tańszych usług oraz lepiej wykonanych. Z firmą współpracuje ponad 7 lat, zawsze amm tanio, na czas i rzetelnie. Moge polecić bo ja jestem zadowolona.

#15 komandor

komandor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 05 luty 2014 - 02:47

Mogę polecić turbotłumaczenia, którzy tłumaczą w 15 minut krótkie teksty.

#16 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 06 luty 2014 - 22:01

Mogę polecić turbotłumaczenia, którzy tłumaczą w 15 minut krótkie teksty.

Ciekawy sposób na startup.

#17 Guest_księzniczka

Guest_księzniczka
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 01:52

Nie wiem czy moja pomoc Ci się przyda, ale ostatnio ze znajomą zagladałyśmy tutaj

http://www.biurotlumaczen.pl/ i naprawdę byłyśmy pod wrażeniem ich ofer jeżeli chodzi o rózdnorodne tlumaczenia w każdym języku :)

#18 Guest_Przemosztukater

Guest_Przemosztukater
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 10:31

artoftranslation.pl jeżeli szukasz profesjonalnego i rzetelnego tłumacza Dołączona grafika.

#19 Guest_izolda

Guest_izolda
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 09:01

Radzę skontaktować się z nim: http://www.prolingua.com.pl/ To bardzo dobry tłumacz współpracowałam z nim przez jakiś czas i to była owocna współpraca.

#20 Guest_kamil33

Guest_kamil33
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 09:47

Biuro tłumaczeń http://www.tlumaczonline.com/ wszytkie informacje znajdują sie na stronie www, jest również podany cennik więc można się zapoznać sie z cenami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych