Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monitoring GPS floty połączony z "antyradarem"

wróć do serwisu Logistyka 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 07:37

Ostatnio na Facebooku mignęła mi bardzo ciekawa zajawka tekstu na blogu lokalizacji GPS ikol - pokazali przejazd egzaminu na prawo jazdy w Warszawie zarejestrowany przy pomocy lokalizatora GPS. Bardzo fajna sprawa, widać monitoring GPS można użyć na najróżniejsze sposoby smile.png

#22 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 380 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 21:26

Dla mnie najważniejsze jest to, aby kontrolować swoją firmę. To, że kierowcy mogą ze sobą rozmawiać, jest tylko dodatkową opcją. Korzystam z usług firmy Transmobil, ponieważ posiadają ofertę, która najbardziej mi odpowiada. I jak na razie nie mam zamiaru nic zmieniać.

#23 Guest_colonel

Guest_colonel
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 10:34

Kontrola jest bardzo ważna, nie ma co się oszukiwać, ważne jest, żeby kierowcy nie czuli się tylko podglądani, ale też zabezpieczeni. Dlatego ja w swojej firmie założyłem monitoring GPS pojazdów z Konsalnetu, zagrałem z pracownikami w otwarte karty i wszyscy wiedzą na czym stoją. Takie rozwiązanie moim zdaniem jest najlepsze. Dla wszystkich.

#24 marcys28

marcys28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 październik 2017 - 10:41

Warto inwestowac. Masz wszystko pod kontrola a i bezpieczenstwo dla pracownikow....rozne rzeczy sie teraz dzieja :) Jesli chodzi o monitoring floty, to ja w swojej firmie korzystam z uslug lokalizatora http://navitop.pl. Przedtem mialem inny, ale jakos nie bylem do konca zadowolony z dokladnosci. W navitop jest super  dokladnosc i latwosc obslugi, rowniez jest duza zaleta. 

#25 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 07:47

Dokładnie jednak jest to bardzo dobra forma wsparcia całej logistyki w firmie i sami się o tym przekonaliśmy wprowadzając system Flotman https://www.facebook.com/flotman/ dzięki któremu wszystko zaczęło ilość lepiej. Do tego oprócz monitoringu GPS możemy w każdej chwili sprawdzić ilość paliwa, stan przesyłek oraz jest kompatybilny z giełdą zleceń transportowych jak Trans24 i TimoCom, więc to też daje nam kolejne kontrakty oraz dodatkowy zarobek.

#26 mmusk

mmusk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 25 czerwiec 2020 - 09:49

Antyradar to troche przesadzony termin dla informowania o radarach. Kiedy byly antyradary tzn urzadzenia zaklocajace lub uniemozliwiajace zrobic zdjecia - ale jest to nielegalne. Polecam od poczatku dzialac legalnie i najlepiej w oparciu o sprawdzone firmy - jak dla mnie takim systemem gps jest Flotman, z którego korzystam 4 lata i nigdy nie było kłopotów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych