Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monitoring GPS floty połączony z "antyradarem"

wróć do serwisu Logistyka 23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 15:46

Najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu monitoringu floty poszerzają funkcjonalność urządzeń. Dziś urządzenia do monitoringu GPS mogą podawać kierowcy informacje o korkach i kontrolach radarowych. Powrót do artykułu: Monitoring GPS floty połączony z "antyradarem"

#2 Guest_dandys

Guest_dandys
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 15:50

Pytanie, co jest najistotniejsze dla przedsiębiorców - wiedza, gdzie są antyradary na drodze, czy wiedza o całej pracy floty. Dzięki systemowi GPS, który systematycznie zbiera istotne dane i automatycznie je analizuje, można modyfikować niewłaściwy podział floty ze względu na miejsca dostaw, a porównując przebiegi z efektywnością dostaw można podjąć uzasadnioną decyzję np. o konsolidacji tras lub przerzuceniu pojazdów do realizacji innych zleceń (http://blog.finder.p...rolog-big-data/)

#3 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 10:46

wypróbować zawsze można w końcu bezpłatne na www.flotismobile.pl piszą, że jest przez 30 dni bezpłatne, wiec pozostaje sciagnac i sprawdzic

#4 Guest_patrol

Guest_patrol
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 21:07

flotis mobile  nie wiem czy bardzie nie opłaca się zakupić gps za 490 brutto plus 10,00 pln miesięcznie za karte sim i mieć z głowy te zagadki  bo w końcu ile kosztuje logowanie się  do systemu i ściąganie danych o obiekcie poruszającym się

#5 Guest_olaf

Guest_olaf
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 08:00

flotis mobile  nie wiem czy bardzie nie opłaca się zakupić gps za 490 brutto plus 10,00 pln miesięcznie za karte sim i mieć z głowy te zagadki  bo w końcu ile kosztuje logowanie się  do systemu i ściąganie danych o obiekcie poruszającym się

z tego co piszą o flotis mobile to nie wiążesz się zadnymi umowami, czyli praktycznie bez ryzyka,miesiac na testy powinien starczyc a pozniej zadecydujesz

#6 Guest_czarek

Guest_czarek
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 20:28

Ja w firmie mam monitoring floty i jestem zadowolony. Wcześniej musiałem uważać by pracownicy nie próbowali mnie okraść np z paliwa teraz wiem,że mogę spać spokojnie.

#7 Guest_olgierd

Guest_olgierd
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 10:50

dorzucili do apki flotismobile navi, wiec my jestesmy teraz zadowoleni

#8 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 16:13

Monitoring floty i u mnie się sprawdził. Korzystam z usług PetSoft-u i jestem bardzo zadowolony, szczególnie z szybkiego transferu i mniejszych kosztów paliwa,

http://monitoring-gps.net/

#9 Guest_Batida

Guest_Batida
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 17:23

Polecam też sprawdzić monitoring gps firmy SATIS, testowałem chyba wszystkie opcje na rynku i ten wypadł jak dla mnie najlepiej. Tutaj jest ich strona www: http://satisgps.com.pl/

#10 Guest_Aneta G

Guest_Aneta G
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 10:15

Nie wiem czy lepiej zdecydować się na polskiego producenta lokalizatorów GPS czy zagraniczną markę. Na rynku dostepnych jest conajmniej kilkanaście podobnych ofert. Chyba wybiorę po prostu firmę zlokalizowaną najbliżej, tak by nie było problemów z serwisem w razie problemów technicznych.

#11 Guest_bossik

Guest_bossik
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 10:35

I tak najlepiej działa AutoGuard - ma po prostu gps-y, które się nie psują, autogard to maja trzecia firma, która zamontowała gpsy w autach przy okazji wymiany floty, Aplikacja idealna nie jest i czasem przymula ale w odróżnieniu od innych DZIAŁA i nie podaje bzdurnych danych, poza tym wielki PLUS za opcję ochrony bo chłopaki z AutoGuarda odnaleźli mi 10 min. po kradzieży Insygnię ( 30 razy dłuzej trwalo odebranie opelka z policyjnego parkingu). POLECAM bo ich monitoring GPS jak dla mnie to ze wszystkich dostępnych najlepsza opcja.

#12 Guest_Kier Owca

Guest_Kier Owca
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 15:02

Ja też używam Satis Gps i jestem bardzo bardzo bardzo zadowolony! ...w nocy śpię spokojnie smile.png

#13 Guest_Juliusz

Guest_Juliusz
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 14:25

teraz to chyba się nazywa Yansoik dla firm, ale funkcje ma takie same

#14 Guest_kaszmir

Guest_kaszmir
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 14:41

i takie rozwiązanie jest dobre, pracownik bez mandatu, szef z wartościowymi danymi, ale stronka mnie przekierowała na yanosika dla firm, rzeczywiście musiała się nazwa zmienic

#15 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 04 październik 2015 - 11:01

Taki Monitoring floty to świetna sprawa, można sporo zaoszczędzić. No i oczywiście mamy pełen dostęp do tego co obecnie się dzieje z naszymi samochodami. Dzięki czemu mamy pewność, że nasi pracownicy po prosu nas nie oszukują.

#16 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 08 listopad 2015 - 22:59

Mnie satysfakcjonuje oferta firmy Finder (o której można poczytać tutaj http://www.finder.pl/co-oferujemy) prowadzę małą firmę, a dzięki temu systemowi po wejściu do wprawy potrafię zaoszczędzić nawet do 15% miesięcznie. A dzięki szczegółowym analizom jestem w stanie dowiedzieć się wszystkiego o jeździe moich pracowników.

#17 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 13:08

W naszej firmie niedawno zmieniliśmy nasz monitoring na system lokalizacji ikol i muszę przyznać, że to bardzo ciekawe rozwiązanie. Bardzo tani (16zł miesięcznie), brak umowy na czas określony, mnóstwo przydatnych funkcji (powiadomienie o spadku napięcia akumulatora - przydatne zwłaszcza w zimie, informacja o zużyciu paliwa, wyjechaniu poza określony obszar itp).

#18 Marek71

Marek71

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 10:46

My mamy teraz monitoring GPS z Gannet Guard Systems http://www.gannet.pl...ukty/ganfleetf/ i wg mnie jest najlepszy, spokojnie mogę polecić. Przetestowałem już dużo firm i zawsze coś było nie tak a tu wszystko działa jak należy. I techników też mają na terenie całej Polski więc jak coś się dzieje to nie ma problemu z obsługą.

#19 Guest_Kamil4

Guest_Kamil4
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 09:07

My zgłosiliśmy się do Grupy Impel aby zajęła się ochroną floty. I tu mam na myśli pełny pakiet, który zabezpiecza samochody i towar jak np, właśnie gps i podobne systemy monitorujące chociażby spalanie paliwa. Dzięki temu jest pewność, że nikt nas nie oszuka

#20 polmon

polmon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 18:04

zarządzanie flotą poprzez urządzenia od firmy autoguard jest bardzo przyjemne w użytkowaniu warato zwrócić uwagę na ich niskie ceny w porównaniu do konkurencji. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych