Skocz do zawartości

Ubezpieczenie firmy

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_alex

Guest_alex
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 10:59

witam, otwieram firmę i chcę ją ubezpieczyć, czym trzeba się kierować przy doborze ubezpieczenia? lepiej skorzystać z usług ubezpieczycieli czy brokerów? rozumiem, że posiadanie OC z tytułu prowadzonej działalności jest konieczne?

#2 Guest_annak106

Guest_annak106
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 18:23

Najtańsza nie oznacza najlepsza. Sama się nad presto zastanawiam, wygląda rozsądnie.

#3 Guest_Roxa

Guest_Roxa
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 17:20

Słyszałam, że to Presto jest bardzo korzystne, również dla małych firm. Sama jestem na początku tej drogi i napewno nie omieszkam sprawdzić ich warunku.

#4 Etapia Ubezpieczenia

Etapia Ubezpieczenia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 16:07

Skorzystaj z tego kalkulatora http://tanieubezpiec...zenia-dla-firm/

Ciekawe rozwiązania ubezpieczeniowe dla firm i nie tylko. Najlepsze ubezpieczenia to Etapia Ubezpieczenia www.Etapia.pl

#5 Guest_wolareczka

Guest_wolareczka
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 18:25

A co powiecie o Presto w Generali.Wiele osób które mają firmę zadowoleni są z tego ubezpieczenia. Sama się przymierzam... jakie płacicie składki?

#6 siaczek

siaczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 12:49

Nie wybieraj najtańszego, bo z reguły zawiera najmniej form ubezpieczenia. Wybierz te średnie, dostosowane do Twoich potrzeb.

Jak uważacie, czy ing bank śląski to jest dobry bank do założenia konta oszczędnościowego albo lokaty?

#7 KsięgowaEwa

KsięgowaEwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 14:33

Nie wybieraj najtańszego, bo z reguły zawiera najmniej form ubezpieczenia. Wybierz te średnie, dostosowane do Twoich potrzeb.

dokładnie, wszystko jest dobrze, póki się nic nie stanie. Mieliśmy dość poważne zniszczenie w firmie, prawie wszystkie komputery były zniszczone, musieliśmy zrobić generalny remont, zakupić sprzęt, odzyskać dane - koszty wyniosły blisko  tysięcy i mimo solidnego udokumentowania, wizyty rzeczoznawcy i przyznania się spółdzielni do odpowiedzialności za zdarzenie i protokołu dostaliśmy niecałe tysiące, dopiero po kilku pismach z kancelarii prawnej "dorzucono" nam  1500zł. Nie będę podawała nazwy ubezpieczyciela, ale warto czasem zapłacić większą składkę...

#8 Guest_kawusia

Guest_kawusia
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 19:30

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, nie mam lokalu, nie zatrudniam pracowników, zalezy mi właściwie tylko na ubezpieczeniu przed roszczeniami osób trzecich oraz utratą płynności finansowej. Mam takie własnie w generali i jestem zadowolona Dołączona grafika

#9 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 22:31

Wiesz co, nie wiedziałam nawet, że jednoosobowa działalność może być również ubezpieczona przed takimi sprawami, a gdzie oni mają swoje filie żeby iść popytać co i jak??

#10 Guest_kawusia

Guest_kawusia
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 16:19

Nawet w internecie możesz sprawdzić albo umówić się z agentem. Zobacz na ich stronie generali.pl i wejdź w zakładkę dla klientów biznesowych.

#11 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 19:37

Zobacz tutaj w tej multiagencji ubezpieczysz chyba wszystko http://tanieubezpieczenia.com.pl

#12 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 17:56

Niestety, niemal każda firma ubezpieczeniowa ma inna ofertę w tych sprawach.
Musisz prześledzić ich oferty, porozmawiać z przedstawicielami, ale z tego co się orientuje to ubezpieczenie presto sie sprawdza. 

#13 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 08:52

Oczywiście, że u ubezpieczyciela. Tu https://www.gothaer....firm-gobiznes/ znajdziesz bardzo dobrą ofertę skierowaną do małych i średnich firm. Sama mam u nich wykupione ubezpieczenie i ubezpieczyłam zarówno sprzęt, który znajduje się w biurze jak i ubezpieczyłam budynki, wartości pieniężne a także maszyny i urządzenia. Przed wybraniem Gothaer sprawdzałam też inne oferty, ale żadne inne ubezpieczenie mi nie odpowiadało. Polecam!

#14 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 07:49

Niestety, niemal każda firma ubezpieczeniowa ma inna ofertę w tych sprawach.
Musisz prześledzić ich oferty, porozmawiać z przedstawicielami, ale z tego co się orientuje to ubezpieczenie presto sie sprawdza. 

Najlepiej samodzielnie poczytać sobie zakresy ubezpieczeń. Dodam,że cena ubezpieczenia nie powinna byc żadnym wyznacznikiem. Powinniśmy patrzec sie przede wszystkim na to co ubezpieczenie oferuje oraz jakie ma wykluczenia.

Ciekawą ofertę ubezpieczenia dla firm ma moim zdaniem Nationale Nederlanden

https://www.nn.pl/ubezpieczenia

Szczególnie w zakresie ubezpieczenia grupowego ( po wysłaniu zapytania powinni przygotować dla firmy indywidualną ofertę). 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych