Skocz do zawartości

Praca kuriera

kurier praca kuriera

wróć do serwisu Logistyka 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 12:30

Zastanawiam się, nad tym żeby zostać kurierem. Ale tak naprawdę nie jestem pewny, czy to zajęcie jest opłacalne. Słyszałem opinie, że trzeba mieć znajomości, żeby dostawać dobre zlecenia, w przeciwnym razie to nie ma sensu, bo wozi się drobnicę w korkach. Co o tym sądzicie, czy praca kuriera to dobry zarobek?

#2 Guest_Aleksandra89

Guest_Aleksandra89
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 16:59

może i jest to opłacalne ale pracujesz jak mały samochodzik ... mój znajomy jest kurierem, pracuje codziennie po 12 godzin, czasem nawet więcej... dodatkowo, w soboty czasem też musi być w pracy więc nie wiem czy to jest wszystko warte...

#3 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 19 lipiec 2013 - 22:31

Praca kuriera wady i zalety

Generalnie praca kuriera do lekkich nie należy, zwłaszcza z w wielkim mieście gdzie trudno się zatrzymać, trzeba targać ciężką paczkę itd. Kurierzy międzynarodowi za spedycję do innych państw - nie musi to byćnawet bardzo daleko otrzymują godne wynagrodzenie - nieco bardziej europejskie niż polskie realnia. jeżeli czujesz się na siłach, lubisz jeździć samochodem to próbuj szcześcia. W stolic kurier zarobi 2500 na rękę lekko - ale praca najłatwiejsza niejest.

#4 Guest_Gerad

Guest_Gerad
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 09:03

Jeżeli chodzi o dobrą firmę kurierską, to ja osobiście polecam Wysyłam Taniej. Jak dla mnie to najlepszy wybór. Osobiście polecam wam tą firmę

#5 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 16:25

Jestem kurierem od dwóch lat i nie narzekam. Praca jest nawet fajna i da się zarobić. Ostatnio szef pozakładał Nam monitoring gps ale da się z tym żyćDołączona grafika

#6 Guest_Fester

Guest_Fester
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 08:48

Co do wypowiedzi Gerada, to muszę się z nią zgodzić w całej rozciągłości. Rzeczywiście podaje on bardzo dobrego kuriera.

#7 Dudek

Dudek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 październik 2013 - 11:01

Wszystko zależy od pracownika i od jego zorganizowania pracy. Jeśli obierzesz sobie odpowiednie trasy do rozwozu paczek i omijasz korki to szybko możesz zakończyć pracę ;-)

#8 Quba

Quba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 04 luty 2014 - 11:47

Jeśli jesteś młody i nie masz żony która czeka w domu, lub dziewczyny która będzie zła że często cie nie ma to ze swojej strony polecam zainteresowanie się bardziej czymś na dalekie trasy, niż po mieście.

#9 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 09:29

Zastanawiam się, nad tym żeby zostać kurierem. Ale tak naprawdę nie jestem pewny, czy to zajęcie jest opłacalne. Słyszałem opinie, że trzeba mieć znajomości, żeby dostawać dobre zlecenia, w przeciwnym razie to nie ma sensu, bo wozi się drobnicę w korkach. Co o tym sądzicie, czy praca kuriera to dobry zarobek?

Kolega pracuje jako kurier, chwalił sobie bardzo :) Podobno dobre zaropki a do tego szybko jestes w domu jak zrobisz swoje. Polecał

#10 grzesiekASK

grzesiekASK

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 07:56

To bardzo niewdzięczna praca.

#11 AnnaLis

AnnaLis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 11:38

to dobry pomysł , mam znajomego i świetnie radzi sobie na tym polu

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurier, praca kuriera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych